Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baya araştırdım ama bulamadım belki cevabını bilen vardır.

Dört ayrı ps cihazı herkes ikişerli takım olacak. Online coop olacak yani. Bu eskiden mümkündü oda açıp diye hatırlıyorum ama şimdi böyle birşey yok sanırım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

Arkadaşlar merhaba,

Baya araştırdım ama bulamadım belki cevabını bilen vardır.

Dört ayrı ps cihazı herkes ikişerli takım olacak. Online coop olacak yani. Bu eskiden mümkündü oda açıp diye hatırlıyorum ama şimdi böyle birşey yok sanırım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    pro club oyna daha iyi.
  • arkadaslar bir kac gundur rakiplerimin istatistiklerini goremiyorum sebebi ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Oyun FIFA değilde FUT olduğu müddetçe 2030 da çıksa gene aynı geri zekaliliklar olacak yapacak birşey yok. Neyse aman FUT'a laf atmayalim uzulenler oluyor..

Alıntıları Göster
    hocam fifanın altın yumurtlayan tavuğu fut modu, durum böyle olunca dua edelim offline tarafını kaldırmasınlar :) fut modu kesinlikle tuzak ve süreklilik olarak normal moda göre daha uzun süre oynanıyor, hal böyle olunca ister istemez oyuncular o yöne kayıyor, firmada bünün farkında bütün gücünü oraya harcıyor.

Normal moda eklenecek çok fazla detay ve özellik var fakat kimin umurunda :) bu saatten sonra ya pes ciddi atak yapmalı ya fifaya oyunculardan ciddi tepki gelmeli...yoksa daha beter olur daha iyi olmaz

• Arkadaşlar oyunda seasons modunda oynarken zaman zaman maç sırasında takılmalar oluyor bir kere de komple ea ile bağlantı koptu acaba sorun internet servis sağlayıcısıyla mı ilgili yoksa yapılabilecek başka bir şey var mıdır?

• Fut tarafını tamamen kapattım, hatta 19'u sırf bu sebeple almayacağım. fifa18'de ise offline takılmaya başlayacağım, sıkıldığımda indirimlerden 19'u alırım.

Beyler aylar sonra kariyere dönünce cidden takım kurmak, transferler yapmak bile keyifli geldi. :) As Monaco ile kariyere başladım, tek sıkıntı takımın stadyumu oyunda yok :) Mbappe Psg'de kiralık gözüküyordu, direkt çağırdım.

Bugün ofisten çıkınca evde ilk transfer operasyonlarını başlatacağım, önereceğiniz wonderkid tadında isimler varsa listeme ekleyebilirim.
  • Pes 2019'da Şükrü Saracoğlu yer alıyor.Ülker Park mı deniyor arena mı deniyor o işte.Stadı eklemişler.Şöyle Gs Bjk yide ekleseler güzel olur belli bir kısım orayada geçebilir.Ama şu var şampiyonlar ligi lisansı olası uefa super kupa lisansı oyunda yer alacağı için ve türkiye ligide oyunda bulunduğundan dolayı Vodafone Park oyunda olabilir.Gs'de şampiyonlar liginde yer alıyor.Bilmiyorum olabilir yani ihtimal var ama çokta şey beklemiyorum.Beşiktaş'ı sırf Fifa uzun zaman sonra şampiyonlar ligi lisansı aldı ve stadlarıda alır ilk sezon reklam için diye düşündüm.Şampiyonlar ligi finali Atletico Madrid stadı olan Wanda Metropolitano'da Uefa Super Kupada'da Vodafone Park bu sebeple oyuna dahil edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Haziran 2018; 16:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fut tarafını tamamen kapattım, hatta 19'u sırf bu sebeple almayacağım. fifa18'de ise offline takılmaya başlayacağım, sıkıldığımda indirimlerden 19'u alırım.

Beyler aylar sonra kariyere dönünce cidden takım kurmak, transferler yapmak bile keyifli geldi. :) As Monaco ile kariyere başladım, tek sıkıntı takımın stadyumu oyunda yok :) Mbappe Psg'de kiralık gözüküyordu, direkt çağırdım.

Bugün ofisten çıkınca evde ilk transfer operasyonlarını başlatacağım, önereceğiniz wonderkid tadında isimler varsa listeme ekleyebilirim.
    -passlack-sağbek
    -werner-santrafor (leipzig de oynuyor)
    -fosua-mensah (manchester da bu da sağbek ama defansif ortasaha olarakta çok iyi)
    -bruma (malum bizim gs li )
    -renato sanchez (kesinlikle alınması ve 10 numarada oynatılması gerkeen bir oyuncu zaten füzeci özelliği var uzaktan daya şutu gitsin :D )

şimdilik aklıma gelen bunlar.

Ben bunun dışınd aözellikle altyapıya çok önem veriyorum. özellikle 15-16 yaşlarında overalı 55-65 arası ve potansiyeli 88-99 arası gençleri toplayıp sürekli antrenman yaptırıyorum ve ortalama 2-3 sezonda 85 overala geliyorlar. Kiralama da yapıyorum bu oyuncuları sürekli ki diğer oyuncuları da yetiştirebileyim diye inanılmaz zevvkli oluyor helede bu oyuncular yüksek paralara teklif alınca insan evladını yetiştirmiş gibi gurur duyuyor kendiyle birde baız yetiştirilen oyuncular cidden farklı oluyor insan çok bağlanıyor o yüzden takıma daha çok sahip çıkıyorusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

-passlack-sağbek
    -werner-santrafor (leipzig de oynuyor)
    -fosua-mensah (manchester da bu da sağbek ama defansif ortasaha olarakta çok iyi)
    -bruma (malum bizim gs li )
    -renato sanchez (kesinlikle alınması ve 10 numarada oynatılması gerkeen bir oyuncu zaten füzeci özelliği var uzaktan daya şutu gitsin :D )

şimdilik aklıma gelen bunlar.

Ben bunun dışınd aözellikle altyapıya çok önem veriyorum. özellikle 15-16 yaşlarında overalı 55-65 arası ve potansiyeli 88-99 arası gençleri toplayıp sürekli antrenman yaptırıyorum ve ortalama 2-3 sezonda 85 overala geliyorlar. Kiralama da yapıyorum bu oyuncuları sürekli ki diğer oyuncuları da yetiştirebileyim diye inanılmaz zevvkli oluyor helede bu oyuncular yüksek paralara teklif alınca insan evladını yetiştirmiş gibi gurur duyuyor kendiyle birde baız yetiştirilen oyuncular cidden farklı oluyor insan çok bağlanıyor o yüzden takıma daha çok sahip çıkıyorusunuz.

Alıntıları Göster
    Aynı kafadayız hocam :) benzer şeyleri yapacağım, fut öncesinde kariyer yapmıştım fakat 1 sezon tamamladım malum zamandan dolayı gerekli altyapı ataklarını pek yapmamamıştım :) Şimdi bende potansiyeli yüksek olan 15-17 yaşlarda adamları topluyorum.

Söylediklerinizi listeledim :) Teşekkürler hocam yorumlar için

• Hocam dört kişi kendi arasında oynayacak pro club derken nasıl olacak o dediğin?

• Online oynamak için ps plus üyeliği mi olması gerkiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betta_54

Online oynamak için ps plus üyeliği mi olması gerkiyor.
    14 günlük deneme hesabı kullanabilirsin devamlı olarak bir sınırı var mı bilmiyorum ben yıllık alıyorum oyunları oynama sıklığına bağlı olarak bu 6 veya 3 de olabiliyor ama 1 yıllık kampanyalı olduğundan 1 yıllık alıyorum genellikle.Alamıyorsan 14 günlük deneme hakkın var.Ama bunda sınır var mı bilmiyorum yani devamlı hesap alıp deneme işi.
  • 2 senedir aktif olan pro club takımımıza oyuncu arıyoruz. Yaş ortalamamız 27, haftanın en az 3-4 günü akşam saatleri 21:00 veya 22:00'dan sonra oyundayız. Kadromuz şuan 15 kişiden oluşuyor. 2 ayrı federasyon liginde mücadele eden takımımıza yeni oyuncu transferi yapıcaz.

Aradığımız kriterler ;
    Mevki tercihimiz, Sağ veya sol kanat , sağ veya sol bek , stoper ve kaleci. (en çok ihtiyacımız olan mevkiler bunlar ancak diğer mevkilerde de kendine güvenen arkadaşlarla tanışabiliriz)
    Yaş mümkünse 20'den yüksek
    Pro club tecrübesi olması

Takımımızın ismi : RiazorBlues

ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir, attığınız mesajda oyun içi istatistik fotoğrafınızı yollamanızı rica ediyorum.
  • Fifa 18 de pratik arena modu varmi ben goremedim

• Betta_54 kullanıcısına yanıt
    evet online oynamak için plus gerekli.
  • Kariyer modunda kadro bölümüne girince undefined yazıyor bomboş her yer. Oyun içinde de oyuncu değiştiremiyorum, oyuncu değişilkliği alanına girince tekrar oyuna dönemiyorum.

Hiç bir çözüm bulamadım internette çoğu kişide var problem.
  • arkadaslar sezonlar modunda oynuyorum rakip bilgilerini gostermiyo genel bi sorun mu var

• Arkadaslar tekran soruyorum fifa 18 de pratik arena modu varmidir ben gorenedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Arkadaslar tekran soruyorum fifa 18 de pratik arena modu varmidir ben gorenedim
    pratik arenadan kastın nedir.Sağ en uç köşede var arena oyuncusu ve kalecisini seçerek seviyelere göre çalışmalar var yada serbest saha koşu veya penaltı frikik atışıda var.Ama baraj yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

pratik arenadan kastın nedir.Sağ en uç köşede var arena oyuncusu ve kalecisini seçerek seviyelere göre çalışmalar var yada serbest saha koşu veya penaltı frikik atışıda var.Ama baraj yok.

Alıntıları Göster
    Kaleci ve bos saha olurdu kosup dururduk onu diyorum istersek penalti veya firikik kullanirdik

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.