Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Kaleci ve bos saha olurdu kosup dururduk onu diyorum istersek penalti veya firikik kullanirdik

Alıntıları Göster
    e sağ en uçta o işte antreman arenası diyor analogla sağa sola çek gelir seçenek.beceri hareketleri yazıyor antreman kaleci ve oyuncusunu seç diye seçenek geliyor analogla sağ sol yap oradan antreman arenası gelecek ana menüde sağ en uçta
  • Goremedim.bir daha denerim eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Yok be hocam sevdiğim oyunculardan Peru'da Paolo Guerrero eklenmemiş. Daha eklenmeyenlerde vardir muhtemelen.
    Paolo Guerrero oyuna eklendi.

Ayrıca şu var ben

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/bd-p/fifa-18-game-information-en

bu bölümden takip ediyorum.EA ile en yakın temasta bulunacağın yer sorunları görüşleri buradan söylüyorsun.Mesela şu var geçen biri dediğin şeyi söylemiş yani ta grup elemelerinden Rusyadaki dünya kupasına katılım mesela bu keyfi bir iş 5-6 tane ekip var yani zaman bulurlarsa ekliyorlarmış.Şuanda Fifa 19 üzerine çalışıyorlarmış.Ekip ekip bakıyorlar yani bildiğin.Bu grup elemelerinden rusyadaki dünya kupasına katılım eklenebilirmiş ama zor dedi cevap veren kimse imkan bulunursa ama kesin söz veremem dedi.Paolo Guerrero denilen oyuncu eklenmiş şuanda mesela onun istatistikleri hakkında şikayetler var.Birde mesela bir üye benim istediğim beklediğim şeyi yazmış buda kariyer oyuncusu bir stadyumu almak yani belli başlı stadyum kalıbı olacak bu stadyumu geliştireceksin herşeyi ile reklamlar sponsorlar çim seçimi,bakımı,stat kapasitesi artırma,akıllı stad haline dönüştürme.Stad yanına otel yapma tesis yapma yani daha bir oyunu bir proje hükmüne sürme gibi bir düşünceden bahsetmiş.Oyun bu sayede zaten merak uyandırır.Yoksa sıradan ve monoton kalıyor gerek verilen bütçeler bu bütçelerin her sezon yokolması gibi yani uzun vadeli kısa vadeli planlamalar yapabileceğin bir takımı yönetirken değişik senaryolar çıkabilecek şeyler yer almalı bunun gibi.

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Create-a-Stadium/td-p/6877877

• Buldum eyvallah

• Coop sezon oynayacak ortak arıyorum muhabetine var mı katılacak arkadaş?

• Dünya kupası basladiktan sonra ilk defa bugün offline turnuva yaptım Fransa ile. 32 takım arasında kura çektim kim denk gelirse onunla yapacaktım şansa kagittan Fransa denk geldi

ilk çıktığında en çok elestirenlerden birisiydim özellikle atmosfer bakımından ama maçları izledikten sonra oyundaki atmosfer ve stadlar inanılmaz gerçekçi geldi. Evet çok başarılı olmuş stadların ozellikle sahaya güneşin yansıdığı bölgelere kadar.. 3. maçta Danimarka ile oynadığımdada luzniki stadının kapalı hava atmosferi sadece tribünün bir kısmına yansıyan güneş ışığı olayı harfiyen oyuna yansıtılmış. Muazzam bir stad ayrıca hayran kalmadım desem yanlış olur.. Yani oyun turnuvanın atmosferini yansıtmayı başarmış maçları izledikten sonra oyundaki ile karsilasmamda elde ettiğim sonuç bu..

Işte sorun surda tahmin ettiğim gibi turnuvada yer almayan oyuncular maalesef maçlarda karşımıza çıkabiliyor. Numaraları filanda 26-27-28-30... diye devam ediyor. Birde rakibin gereksiz rotasyona gitmeside başka bir tuhaflık. Mesela 3. maçta Danimarka ile oynarken ikimizin de puani 4'dü ve kalelerinde casper schmeichel olması gerekirken yedek kalecileri vardı onun haricinde güzeldi takımları ama bilemiyorum belki cezalı yada sakat durumada düşmüş olabilir ama oyunda böyle saçma şeyler olduğu için insan inanabiliyor pek tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faustino -- 24 Haziran 2018; 7:40:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Paolo Guerrero oyuna eklendi.

Ayrıca şu var ben

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/bd-p/fifa-18-game-information-en

bu bölümden takip ediyorum.EA ile en yakın temasta bulunacağın yer sorunları görüşleri buradan söylüyorsun.Mesela şu var geçen biri dediğin şeyi söylemiş yani ta grup elemelerinden Rusyadaki dünya kupasına katılım mesela bu keyfi bir iş 5-6 tane ekip var yani zaman bulurlarsa ekliyorlarmış.Şuanda Fifa 19 üzerine çalışıyorlarmış.Ekip ekip bakıyorlar yani bildiğin.Bu grup elemelerinden rusyadaki dünya kupasına katılım eklenebilirmiş ama zor dedi cevap veren kimse imkan bulunursa ama kesin söz veremem dedi.Paolo Guerrero denilen oyuncu eklenmiş şuanda mesela onun istatistikleri hakkında şikayetler var.Birde mesela bir üye benim istediğim beklediğim şeyi yazmış buda kariyer oyuncusu bir stadyumu almak yani belli başlı stadyum kalıbı olacak bu stadyumu geliştireceksin herşeyi ile reklamlar sponsorlar çim seçimi,bakımı,stat kapasitesi artırma,akıllı stad haline dönüştürme.Stad yanına otel yapma tesis yapma yani daha bir oyunu bir proje hükmüne sürme gibi bir düşünceden bahsetmiş.Oyun bu sayede zaten merak uyandırır.Yoksa sıradan ve monoton kalıyor gerek verilen bütçeler bu bütçelerin her sezon yokolması gibi yani uzun vadeli kısa vadeli planlamalar yapabileceğin bir takımı yönetirken değişik senaryolar çıkabilecek şeyler yer almalı bunun gibi.

https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Create-a-Stadium/td-p/6877877

Alıntıları Göster
    Burası mi bilmiyorum ama birkaç kez böyle soru cevap bolumlerinde birebir yetkililerle görüşmelerim oldu hocam. Yani tamam yaparız ederiz diyorlarda yaptıkları tek şey kivirtmak gecistirmek. Dünya kupası başlamış bu saatten sonra eleme grubu ve diğer takimlarimi ekleyeceklermis ? Yani yalaninda bir ustrubu olur. Birde vakit buldukça Tüm sene haftada bir kart basıp sonra yatanlarmi vakit bulamiyor ? Yani zor diyerek cevabı vermiş aslında. Aslında demek istiyor ki öyle birşey olmayacak kibarca. 5-6 ekip var ama ayrı bir dünya kupası oyunu yapmaktan acizler. Onuda geçtim bu takım ekleme işini PC platformunda forumlarda gençler yapıyorlar 1-2 haftada.. bu ekip neye yarıyor ? Herşeye eyvallah diyorlar yaparız ederiz diyorlar ama FIFA 19 da göreceğimiz evet gelistirmeler yenilikler olacaktır mutlaka ama her zamanki gibi minimum seviyede yani pek çok içimizde ukte olarak kalacak özellik olmayacak. Ama FUT bu defada ŞL gibi bir koz ile gene herşeyi avuçlarında tutacak... Inanmayın hep aynı kivirtmalar herkese söz veriyorlar ama yaptıkları tek şey FUT asaga FUT yukarı gerisi aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Burası mi bilmiyorum ama birkaç kez böyle soru cevap bolumlerinde birebir yetkililerle görüşmelerim oldu hocam. Yani tamam yaparız ederiz diyorlarda yaptıkları tek şey kivirtmak gecistirmek. Dünya kupası başlamış bu saatten sonra eleme grubu ve diğer takimlarimi ekleyeceklermis ? Yani yalaninda bir ustrubu olur. Birde vakit buldukça Tüm sene haftada bir kart basıp sonra yatanlarmi vakit bulamiyor ? Yani zor diyerek cevabı vermiş aslında. Aslında demek istiyor ki öyle birşey olmayacak kibarca. 5-6 ekip var ama ayrı bir dünya kupası oyunu yapmaktan acizler. Onuda geçtim bu takım ekleme işini PC platformunda forumlarda gençler yapıyorlar 1-2 haftada.. bu ekip neye yarıyor ? Herşeye eyvallah diyorlar yaparız ederiz diyorlar ama FIFA 19 da göreceğimiz evet gelistirmeler yenilikler olacaktır mutlaka ama her zamanki gibi minimum seviyede yani pek çok içimizde ukte olarak kalacak özellik olmayacak. Ama FUT bu defada ŞL gibi bir koz ile gene herşeyi avuçlarında tutacak... Inanmayın hep aynı kivirtmalar herkese söz veriyorlar ama yaptıkları tek şey FUT asaga FUT yukarı gerisi aynı...

Alıntıları Göster
    Açıkçası ben bu modun normal oyundaki moda yedirilmesini beklerdim yani random modu normal kariyer moda da ekleyeceklerdi ayrı bir mod olunca ve ayrı bir oynanışa sahip olunca böyle berbat bir sonuç çıktı ortaya.

• Öylede olmazdı böylede hocam bu olay sadece ve sadece ayrı bağımsız bir oyun olarak tıpkı önceki serilerdeki gibi tüm kıta federasyonlarinin, milli takımlarınin, eleme gruplarının, olduğu şekilde olurdu. Ama maalesef bizi bu yıl belkide bundan sonrada mahrum edecekler..

• Arkadaşlar selam.

200k coin satın alacağım.

200k için 30 TL

Düşünen var ise ulaşabilir mi?

Bilmiyorum doğru yere mi yazdım?

Yanlış ise düzelteyim.

Teşekkürler.

• Faustino kullanıcısına yanıt
    hocam size kupa öncesi konfederasyon kupasını dikkatle izlediğimi ve atmosferin rusya atmosferini yansıttığını söylemiştim ama burada çok eleştirildim bence oyundaki en büyük sorun onlineda grup aşamasının kaldırılması ve offline eleme gruplarının olmaması ea başarılı bir rusya atmosferi yaratırken modları eksik yapmayı tercih etmiş

• Arkadaşlar offline sezonlarda 1.lige yükselince veya şampiyon olunca haftasonu ligine kalınabiliyor mu online division da olduğu gibi?
  • Arkadaşlar

Hangi ülke Sağlam ? çünkü Online bi taktik sağlam verir mısın ?

Brezilya mı yoksa Fransa mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

hocam size kupa öncesi konfederasyon kupasını dikkatle izlediğimi ve atmosferin rusya atmosferini yansıttığını söylemiştim ama burada çok eleştirildim bence oyundaki en büyük sorun onlineda grup aşamasının kaldırılması ve offline eleme gruplarının olmaması ea başarılı bir rusya atmosferi yaratırken modları eksik yapmayı tercih etmiş
    evet ilk başta önceki world cupları baz alarak turnuvada başlamadan değerlendirdiğim için ister istemez sönük geldi hocam birde sonuçta dlc olmasıda beni etkileyen faktörlerden bir tanesiydi.. ha ayrı bağımsız bir oyun yapılsaydı çok daha gerçeğe uygun olurdu o ayrı mesele. ki 2002 world cup'ı bile hatırlıyorumda adamlar o japonyanın ve güney korenin stad atmosflerini bile kendilerine özgü olarak çok başarılı yansıtmışlardı. güney kore'nin stadlarında maç yaptığımızda ışık atmosferi ve tribün atmosferi ambiyansları kırmızıyken, japonyada maç yaptığımızda bu özellikler mavi renkti. size şahsi olarak eleştirim kendim gibi eski fifacı world cupçı olduğunuz için bu gibi kolaya kaçmaların ücretsiz dahi olsa övülemeyeceği yönünde olduğu içindi hocam. yani ücretsiz bir moda göre evet haklısınız iyi ama ücretsiz olmasını isteyen kim adam gibi world cup oyunu çıkaramadılar malesef

• Faustino kullanıcısına yanıt
    bazı kupaların kendine özgü atmosferleri olur mesela 1986 meksikada sahada bolca konfeti görmüştük 2010 da vuvuzela damga vurmuştu 2018 rusyada belirgin bir atmosfer özelliği yok bundan dolayı size kötü gelmiş olabilir tabi elemelerin ve birçok takımın olmaması hepimiz için hayal kırıklığı 2022 katar da belirgin özelliği olan bir kupa olacak bolca darbuka dümbelek sesleri duyacağız hocam

• Merhaba arkadaşlar, daha önce sorulmuştur illaki online modlarda karşıma arap gelmesini istemiyorum, şansıma hep araplarla eşleştiriyor ve laglı oluyor hep maçlar, internet bağlantım gayet iyi yakın yerler ile eşleştirmesi için yapılması gereken bir ayar var mı bilen yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba,

Yeni Ps4 Pro aldım 4K TV ile birlikte. Futbol oyunu olarak Fifa 18 var görünüyoe. Bir de Fifa 19 var ama o sanırım eylül ayında çıkacak. Ben daha önce Fifa’nın eski versiyonlarını almıştım ama pek oynamamıştım. Şimdi dünya kupasınında izlerken aşka geldim. Futbol oyununalayım derken Ps Store’daki indirimleri de görünce neden olmasın dedim.

Ancak 3 tane versiyon var. Yok Fut ikon oyunxu, yok fifa points vs bir sürü değişik özellikler veren paketler var. Bu paketler gerçekten çok değerli mi yoksa standart alırsam da o paketlerdeki avantajları daha sonra elde edebilir miyim?

Bir de Fut nedir? İkon nedir? Fifa points ne işe yarar? Acaba bu konuda neyin ne olduğunu biraz bana anlatabilecek ve yardım edebilecek birisi çıkarsa çok sevinirim.

Oyunu alınca ne yapacağımı bilmemekten korkuyorum :) O yüzden hangi paketin bana doğru olacağını kestirebilmem için biraz yardımınızı rica ediyorum.

Teşekkürler.

• 500k coins alacağım pm atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Arkadaşlar merhaba,

Yeni Ps4 Pro aldım 4K TV ile birlikte. Futbol oyunu olarak Fifa 18 var görünüyoe. Bir de Fifa 19 var ama o sanırım eylül ayında çıkacak. Ben daha önce Fifa’nın eski versiyonlarını almıştım ama pek oynamamıştım. Şimdi dünya kupasınında izlerken aşka geldim. Futbol oyununalayım derken Ps Store’daki indirimleri de görünce neden olmasın dedim.

Ancak 3 tane versiyon var. Yok Fut ikon oyunxu, yok fifa points vs bir sürü değişik özellikler veren paketler var. Bu paketler gerçekten çok değerli mi yoksa standart alırsam da o paketlerdeki avantajları daha sonra elde edebilir miyim?

Bir de Fut nedir? İkon nedir? Fifa points ne işe yarar? Acaba bu konuda neyin ne olduğunu biraz bana anlatabilecek ve yardım edebilecek birisi çıkarsa çok sevinirim.

Oyunu alınca ne yapacağımı bilmemekten korkuyorum :) O yüzden hangi paketin bana doğru olacağını kestirebilmem için biraz yardımınızı rica ediyorum.

Teşekkürler.
    hocam hayırlı olsun. ben de sizin gibi dünya kupasından sonra tekrardan aşka geldim ve fifa 18 aldım. o versiyonların farkı size indirimli fifa points veriyor ve onunla birlikte paket açıp oyuncu alabiliyorsunuz (online için) bunu sonradan da alabilirsiniz bence standart paketten alın önce. belirttiğim gibi ben de uzun zamandır oynamıyorum arkadaşlar yardımcı olabilir, plus üyeliği alın birlikte oynarız

• quote:

Orijinalden alıntı: yiggies

hocam hayırlı olsun. ben de sizin gibi dünya kupasından sonra tekrardan aşka geldim ve fifa 18 aldım. o versiyonların farkı size indirimli fifa points veriyor ve onunla birlikte paket açıp oyuncu alabiliyorsunuz (online için) bunu sonradan da alabilirsiniz bence standart paketten alın önce. belirttiğim gibi ben de uzun zamandır oynamıyorum arkadaşlar yardımcı olabilir, plus üyeliği alın birlikte oynarız

Alıntıları Göster
    Çok sağol. Aslında birçok sorumun cevabını hala bekliyorum diğer arkadaşlardan ama tavsiyen için sağol hocam. Ikon paketine baktım 8K puanla birlikte oyun bayağı ucuz değil mi? Sadece puan ne kadar diye baktım da 12k puan 200’ün üzerinde. Acaba direkt Ikon mu almalı diye düşündüm bu sefer de :)

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.