Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faustino

o değilde hocam bu son gelen güncelleme 3 gb dan fazlaydı tam olarak ne geldi hiç bir şey anlamadım herşey aynı
    Dünya kupası son kadro güncellemesi yapıldı.

• Naparsam yapayım çözemedim yok mudur bunun bir çağresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrgreenwood

Naparsam yapayım çözemedim yok mudur bunun bir çağresi
    Sağ analoğun üstüne bas.
  • Hocam bağlanmıyor normal online oynayabiliyorum ancak fut mümkün olmuyor bu durumda.

• Arkadaşlar PS4 te ekran parlaklığını nasıl kisacagim . Ayarlardan açıyorum parlaklığı ama nasıl kisacagim hangi tuşla bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: c4cem

Arkadaşlar PS4 te ekran parlaklığını nasıl kisacagim . Ayarlardan açıyorum parlaklığı ama nasıl kisacagim hangi tuşla bulamadım
  • 2 - 3 aydır oynamıyorum, tek sıkıntım manager modda küçük takımların şampiyonluğa oynaması onu düzelttiler mi acaba bilgisi olan yada oynayan var mı? En son Liverpool ve city küme düşmemeye oynuyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: onrzr

2 - 3 aydır oynamıyorum, tek sıkıntım manager modda küçük takımların şampiyonluğa oynaması onu düzelttiler mi acaba bilgisi olan yada oynayan var mı? En son Liverpool ve city küme düşmemeye oynuyordu...
    Hala var.Seneyede olacak büyük ihtimal .Oyun motoru frostbite aynı hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Haziran 2018; 4:32:3 >
  • Bilmiyorum en son japon ligi yaptım Gamba Osaka ile sıralama ratinglere uygundu. Yani iyi takımlar tepelerde ligin vasat takımları diplerdeydi. Şampiyonda Kashima Antlers olmuştu. Belki duzelttikleri döneme denk geldim..

• Yok be hocam sevdiğim oyunculardan Peru'da Paolo Guerrero eklenmemiş. Daha eklenmeyenlerde vardir muhtemelen.

• Ultimate oynarken hizli oyuncu degisikligi yapmak istedigimde farkli mevki oyunculari cikio. İstedigim adami nasil ayarlicam

• quote:

Bilmiyorum en son japon ligi yaptım Gamba Osaka ile sıralama ratinglere uygundu. Yani iyi takımlar tepelerde ligin vasat takımları diplerdeydi. Şampiyonda Kashima Antlers olmuştu. Belki duzelttikleri döneme denk geldim..
    Sorun bence şundan kaynaklı oyunda bazı takımlar özellikle top class takımlar nedense iyi oyuncularını yedekte tutuyor birde ikinci sezon yedekler gelince asa geçiyor anlaşılmaz şekilde ve bu eldekileri satıyorlar e doğal olarak kümeye gidiyorlar ana sebep bu japon liginde zaten dengeli bir durum söz konusu böyle şeyler yok.
  • quote:

Yok be hocam sevdiğim oyunculardan Peru'da Paolo Guerrero eklenmemiş. Daha eklenmeyenlerde vardir muhtemelen.
    Bunu oynatacaklar mı da bunun sorunu vardı galiba uyuşturucu ve doping nedeni ile.Ama isviçre'de yapılan mahkemede bu cezası dondurulmuş ve oynama adına önü açılmış kadroda yer almış eğer oynarsa eklerler.Mesela benim anlamadığım nokta birde şu var tecavüz nedeni ile Robinho hakkında dava vardı ve Robinho yıl boyunca oyuna dahil edilmedi anlayamadım herhalde bundaki sorunda aynısı.Ama ekleyebilirler bunu belki bilmiyorum.
    https://www.theguardian.com/football/2018/may/31/paolo-guerrero-cleared-play-world-cup-peru-doping-ban-frozen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Haziran 2018; 16:14:41 >
  • Oyun içi yapay zeka güzel. Ben son 15'i uzun süreli oynadım. Şimdi 18'e bakınca bayağı bir gelişme var. Oyuncular akıllı hareket edip çeşitlilik sağlıyor. Uzun toplar oynuyorlar. Bir diğeri de mesela be a pro'da forvetseniz sizi markajlamaları çok gerçekçi. Uzun top oynanacağı zaman tek forvetseniz stoperlerin ikisi de hemen sizin markaja alıyor. Eğer çift forvetseniz uzun stoper kafa vurmaya geliyor. bunlar güzel detaylar ama menajerlik ve taktiksel yönetim çok kötü. Fenerbahçede sol bek yok sol bek transferi yok. Yani iyi bir oyuncu almışlar o da sakatlanmış ısrarla salih uçanı sol bek oynatıyor. bir diğer konu da mesela Ekici,Salih, Souza çıkmış maça gol atıyorsun, derbi maçı 60 dakikada kenarda ozan'ı yorulan ekiciyle değiştirebilir ama bunu yapmıyor. Ekici ile Salih'in yerini değiştirip dinamik ortasaha kurmak yerine 74'lik Elif Elmas'ı oyuna alıyor. oysa ozan 80 overallde. Böyle hataları düzeltmek çok zor değildir.
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Evet gayet tabi bu gibi sacma sapan yapay zeka sorunlarını halledip oyunun fut değilde fifa olduğunu bize hatırlatmaları çokta zor birşey değil ışte ama adamların hedef kitlesi fut olduğu için yorma gibi uğraşma gibi bir dertleri yok. Geçen mesela japon liginde kashima antlersten 2 oyuncu transfer ettim gamba osakaya toplam 7.5 milyon euroya. normalde adamların bu oyuncular yerine takviye yapmaları gerekirken alakasız bir bölgeye sadece 300 bin euroya ingiliz bir oyuncu aldılar yani yıllarca bu kariyer mod motoru bu gibi saçmalıklara saplanmış vaziyette gelişmiyor bir türlü..

• quote:

Evet gayet tabi bu gibi sacma sapan yapay zeka sorunlarını halledip oyunun fut değilde fifa olduğunu bize hatırlatmaları çokta zor birşey değil ışte ama adamların hedef kitlesi fut olduğu için yorma gibi uğraşma gibi bir dertleri yok. Geçen mesela japon liginde kashima antlersten 2 oyuncu transfer ettim gamba osakaya toplam 7.5 milyon euroya. normalde adamların bu oyuncular yerine takviye yapmaları gerekirken alakasız bir bölgeye sadece 300 bin euroya ingiliz bir oyuncu aldılar yani yıllarca bu kariyer mod motoru bu gibi saçmalıklara saplanmış vaziyette gelişmiyor bir türlü..
    O değil birde şey var mesela Juventus Matuidi'yi 20 Milyon €'ya yakın para ile aldı ama 41 Milyon € yazıyor.Beşiktaş Medel'i bonservissiz aldı.Ama 12 Milyon €'ya aldı yazıyor.Bu saçmalıklar nedir neden gerçeği esas almıyorlar buda ilginç doğrusu.Yandaki herhangi bir kariyer açtığında o haber penceresinde dönen haberlerde hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Haziran 2018; 14:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

O değil birde şey var mesela Juventus Matuidi'yi 20 Milyon €'ya yakın para ile aldı ama 41 Milyon € yazıyor.Beşiktaş Medel'i bonservissiz aldı.Ama 12 Milyon €'ya aldı yazıyor.Bu saçmalıklar nedir neden gerçeği esas almıyorlar buda ilginç doğrusu.Yandaki herhangi bir kariyer açtığında o haber penceresinde dönen haberlerde hep.

Alıntıları Göster
    Oyun FIFA değilde FUT olduğu müddetçe 2030 da çıksa gene aynı geri zekaliliklar olacak yapacak birşey yok. Neyse aman FUT'a laf atmayalim uzulenler oluyor..

• Oyunda spikerler genelde kalıp cümleler kullandığı için dikkat etmeyiz. Bıgün Jordan Henderson'a top geldiğinde "Birthday Boy" dedi. Baktım gerçekten doğumgünüymüş. İlginç ayrıntı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyunda spikerler genelde kalıp cümleler kullandığı için dikkat etmeyiz. Bıgün Jordan Henderson'a top geldiğinde "Birthday Boy" dedi. Baktım gerçekten doğumgünüymüş. İlginç ayrıntı.
    Fifada spiker senelerdir çok kaliteli. Bu tarz bir sürü ayrıntıya yer veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyunda spikerler genelde kalıp cümleler kullandığı için dikkat etmeyiz. Bıgün Jordan Henderson'a top geldiğinde "Birthday Boy" dedi. Baktım gerçekten doğumgünüymüş. İlginç ayrıntı.
    her oyuncuda var bu yeni mi farkettiniz. doğum günü olan oyuncuları eğer online oynuyorsan o anki gündem olmuş olayları söyleyebilir de duruma göre.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.