Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki gündür yaklasik 20'ye yakin mac yaptim. acikcasi öyle 5-5 , 6-4 gibi skorlar yok bende.
    genelde 2-1, 3-1, 1-0, 2-0 gibi makule yakin skorlar aldim.

Sanirim bu biraz oyun anlayisi ile ilgili. Ancak cekilen sut sayilari ve pozisyon sayilari gecen seneye göre biraz daha yüksek geldi.

Abartmamak gerekiyor kisacasi. biraz oyun tarzinizla ilgili. haldir haldir pres yapip sonra orta alanlar bos kalinca tabiki yüksek skor kacinilmaz.

Bu oyunda , özellikle Fifa18'de en önemli defans sabir. sabredip oyuncunun üzerine gelmesini bekleyeceksiniz. yoksa kayarak veya topu almaya calisarak defans zor ve cezasi yüksek.

yalniz kale aglariyla ilgili önemli sorun var. özellikle karsi takim gol attiginda sanki top kale aginin arkasina geciyor gibi. topun girip girmedigini net anlayamiyorum, bir baktim gol olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Beyler sizce ne zaman oyun indirime girer? Fiyatlar şuan çok fahiş.

kolay kolay indirime girecegini zannetmiyorum bende oyunu almadım daha büyük ihtimal icon edition alıcagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Beyler sizce ne zaman oyun indirime girer? Fiyatlar şuan çok fahiş.

kolay kolay indirime girecegini zannetmiyorum bende oyunu almadım daha büyük ihtimal icon edition alıcagım

En fazla black friday e kadar düşmez. Ondan sonra düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim bekleyen arkadaşlar BF de illaki indirim görecektir.

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Kasımda indirim gelecektir. Kasım başı sürpriz olur ama Kasım sonu kesin gibi. Yalnız 160-180 lira falan olur olursa da.

• Güncelleme çıktı

• şu anda ps4 fifa 18 için uptade güncelleme geldi. yaklaşık olarak 1,25 gb.. indiriliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo62 -- 5 Ekim 2017; 16:19:57 >
  • Pc'ye çıkan güncellemenin aynısı ps4'e geldi şuan.
  • yeni güncelleme ile neler geldi özet geçecek bir arkadaş var mı? 10 yıldır fifa cı olarak oyun oynaıgım en berbat fifa...umarım düzelir...
  • Kaleciler ve sut isabet oranı düzenlenmiş yazıyor oyun mekanigi değişiklikleri falan yaziyo guncelleme notlarinda

Oynadım ama yine aynı defans yapılmıyor sahada rakip oyunculara yakın durma olayında ciddi sıkıntı var oyunun ondan defans yapılamıyor dikkat edin rakibin pas atacağı adamlarin yanlarında adam durmuyor div 1-2de oynarim yıllardır bu oyun düzelecek gibi değil.

• update gelmiş indiriyoruz bakalım
  • Bosuna indirmeyin defans yine yok oyunda.

• Defansı siz yapacaksınız, bence oyun olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Bosuna indirmeyin defans yine yok oyunda.

Oyun olmuş arkadaşım sadece sabırlı olmak zamanında oyuncuya ayak uzat ve bekle gelsin rakip pes de otnadım gerçekten en iyi si yine fifa

• ben artık oynamıyorum bu oyunu yoksa cidden bi şeylere zarar verecem elim ayağım titriyor yemin ediyorum parmaklarım acıyor yarılıyorum bu oyunu oynarken. updatede hiçbir değişiklik yok zaten, bu oyuna tepkimizi nasıl koyabiliriz? adam gibi bi update yayınlasınlar.
  • güncellemeden sonra ilk fut online seasons maçımı yaptım 2-1 kaybettim, o sövdüğüm oyun gitmiş gerçek fifa dönmüş

- kaleciler müthiş toplar çıkardı, artık her top 90 a gitmiyor kalede kaleci olduğuunu hissediyorsun. bende rakipte çaprazdan çok şut çektik ama yemedi kaleciler ve bazı toplar auta gitti (güncellemeden önce çapraz şutlar neredeyse hepsi goldü)

-pas hızı yavaşlamış. buna bağlı olarak oyunda yavaşlamış. normalde paslar mermi gibi gidiyordu güncellemeden önce ama güncelleme ile beraber hem normal hemde r2 ile yerden atılan sert paslar bayağı yavaşlamış , çokta iyi olmuş

-savunma olayına gelirsek bence çok çok iyi olmuş güncelleme ile. bende güncellemeden önce ''oyunda savunma yok'' diyen kesimdeydim. ama şu anda tamamen değişti fikrim. oyunculaar çok iyi alan kapatıyor durup izlemiyorlar gole giden adamı. zor boşluk buluyor iki tarafta.

ea yeni bir güncelleme ile bu oynanışı değiştirmezse sene boyu keyifle oynayacağım bir oyun olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 5 Ekim 2017; 18:29:36 >

• Updatede savunmada yine bi değişikliğe gidilmemiş, kalecilerin daha düzelip, şut isabetini düşürmeleri iyi olmuş. En azından vurayım girsini düzeltmişler.

Savunma olayı da şöyle artık oyuncuya basmayacaksın, rakibe basma devri bitmiş keza paslar kolay olduğu için sen o baskıyı yaptığında rakip pasla çıktığı an kalende tehlike yaşıyorsun. Rakibe basmadan, pas yollarını kapatmaya çalışarak ve hiç geriden adam getirmeden öndekileri savunmaya koşturarak defans yapacağız. Bu şekilde oynamaya çalışıyorum artık. Tabii ki bir de sakin olacağız, sinirlenmeye başladığım an çıkarım artık oyundan :)

Savunmadaki handikap şu, hücum eden taraf oldukça hızlı tak tak gelirken savunan tarafın oyuncularının beli dönmüyor hamle yapana kadar rakip gidiyor falan o yüzden mümkün olduğunca basmadan defans yapacağız.
  • oyun harika olmuş güncelleme ile
    beğenmeyen gitsin pes oynasın
  • Birader defans yapmayı ögrenin. Bizdw aynı oyunu oynuyoruz 1 haftadır. Bizim maclar genelde normaş skorlar ile bitiyor. Oyun cok manuel hala getirilmiş. Bence bu bir devrim. Biraz mantıgı çözmeniz lazım. Oyun harika. Pes falan yanından gecemez. Bosuna kötülemeyin oyunu sürekli

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.