Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüksek skorların (2-2 ve yukarısı 3-3 4-2 5-3 +7 vs.. ) az olması gerekirken. kısır skorlar çok çok azalmış oyunda (0-0 1-0 2-0 2-1 1-1 vs..) 17 de böyle değildi online da. böle futbol olmaz arkadaş. basket maçı gibi maçlar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1913

- Fileler gerçekten berbat.Fifa 2007 den kalma gibi.

-Yıllardır oynarım.Div1 oyuncusuyum.Defans yapamıyorsanız oynamayın demek komik.Yapay zekanın oyuncu koşuları çok çok daha iyi bu sene.Burak Yılmaz gibi araya koşu yapan forvetlere sert pas attığında gol pozisyonu.Emenike gibi bir kazma sırf süratiyle sert topları önüne katıp gole gidebiliyor.Fifayla tanışmanız uzun süre öncesine dayanıyorsa verkaçlarla gol pozisyonuna girmek çok kolay.

Kim ne derse desin bu seneki oyunda bir eksiklik var.Tam olarak oyunu,oynattığın takımı hissedemiyorsun.Hep bir diken üstü.

Son olarak her şeye rağmen henüz çok az maç yaptım.Oynadıkça belki de severim oyunu.Fakat bu haliyle o haz duyarak oynadığım fifadan uzak.

Edit: Tactical ile çıkan 7. oyun.Hala eski defans sistemi neden online da yok diyenler var.Bu zamana kadar öğrenemediyseniz pes e geçin beyler.Bence offline dahi legacy kalkmalı.

Ayarlarda file ayarı var gevşek veya sıkı vs kare petek desen vs gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Ya bide böle tipler var. Defans yapamıyorsanız oynamayın. Yapamıyorsanız oynamayın. Size mi soracaz ne oynayıp oynamıyacağımızı. Forum burası forum. Bu konu altında oyun hakkında istedğimi söylerim. Kimseye hakaret etmeden, millete emir vermeden. Tüm dünya genelinde çoğunluk bu oyun olmamış diyor. 9-7 maçlar bitiyor, birileri de çıkmış yapamıyorsanız oynamayın. He he yapamıyoz...

o olay bitti artık gollü maçlar. Şutları beğendim ben köşeye plase vurmayı bilmeyenler kalecinin üstüne abanıyor ve gol olmuyor haliyle önceden oluyordu.
  • Güncellemeden sonra değişen hiçbir şey yok..... Oyun yine berbat yine kötü..... Bu sene parayı çöpe attık :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • su defans sistemini fifa 17 deki sistemi çevirsinler baska birşey istemiyorum. rezalet ya defans yapılmıyor.

beceremediğimden falan değil her yıl her fifa oyununu oynadım 15 yıldır kesinlikle bir sorun var sistemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 5 Ekim 2017; 22:37:26 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam. Beni en cok rahatsiz eden olay buydu duzelmemesi kotu olmus!

• Daha önceden de yazdım kesinlikle oynadığım en iyi ve en keyif aldığım fifa...Offline inanılmaz keyifli ilk defa bu kadar iyi bir yapay zeka var karşımızda maçlar mekanik geçmiyor varyasyonlu ve değişik pozisyonlarla dolu bir oyun oynama imkanı veriyor.Güncelleme ile daha da keyifli bir hal almış.Online daha dengeli gibi geldi bana.

Defans konusunda polemik yaratmak istemiyorum.Sanırım online da eski sistemden tactical a geçerken en çok zorlananlardan biri bendim.Hatta bu forumda bile defalarca soru sorup çözmeye çalıştım.Gariptir ki herkes bu kadar şikayetçiyken ben çözdüğümü düşünüyorum.Online maçlar dahil 3 golü geçmedi...Lütfen defans yaparken gerçek futbol gibi hissetmeye çalışıp pas yollarını ve boş alanları kapatmaya çalışın.Mümkün olduğunca defansta adam bırakıp orta sahadakileri geriye koşturun.Ben bu sene oyunun defans açısından hatalı yapıldığını değil mantığının değiştirildiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

Birader defans yapmayı ögrenin. Bizdw aynı oyunu oynuyoruz 1 haftadır. Bizim maclar genelde normaş skorlar ile bitiyor. Oyun cok manuel hala getirilmiş. Bence bu bir devrim. Biraz mantıgı çözmeniz lazım. Oyun harika. Pes falan yanından gecemez. Bosuna kötülemeyin oyunu sürekli

Div1de fifa 11den beri oynayan en az hersene 1000 maç yapan adama defans yapmayı öğren demekte ayrı bir ironi. Yahu senin kontrolün dışındaki defans oyuncun rakip forvet oyuncusunun yanında durmuyorsa arada 2 mt varsa top atıldığı an hemen reaksiyon gösterip topu kapmaya çalışmıyorsa oyuncu ne yapsın herkes oynayamiyorda bir siz mi biliyorsunuz şurada pro oyuncu dediğimiz en az 50 adam var eskiden beri tanıdığım herkes aynı şeyi söylüyor herkes eğri birsen doğru.

• Kim ne yorum yapsa herkes division 1 deyim diyor..ben tarihimde division 3 den otesini gormedim.

• Kalecileri bir tık daha iyileştirmeler bu kadar. Az önce Liverpool ile oynayan bir rakip geldi. 6 tane salladı. Bak abartmıyorum 6 sıda yay civarı Mane ve Firmino ile plase. Hep aynı şeyi yaptı. Yay civarına geliyor. Bir plase top ağlarda. Gooool. Aferin yendin beni. Bravo.. Defans aynen devam zaten. Umarım bu oyun fifanın batmaya başladığı oyun olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kaç defa düzeltmeme rağmen, bir kaç maç sonra kaleci yine 4,5 vs numaralar giymeye başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @h@t

Evet kaç defa düzeltmeme rağmen, bir kaç maç sonra kaleci yine 4,5 vs numaralar giymeye başlıyor.

Oyunun her tarafı bug her tarafı sorun

• Forumda bende cok gol olmuyor diyenlerde var. Bizde ilahi bir güçmü var acaba :) acaba senin custom tactic ile alakalı bi sorun olabılırmi. Ben 4-2-3-1 geniş oynuyorum. Mdo ları ve bekleri ataklarda geride kal yapıyorum. Custom tactic high press. Gayet makul geciyor skorlar. He birde defans oyuncularını rakip üzerime geldiğinde cıkarmıyorum öne. Kolayda gol yemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Ya bide böle tipler var. Defans yapamıyorsanız oynamayın. Yapamıyorsanız oynamayın. Size mi soracaz ne oynayıp oynamıyacağımızı. Forum burası forum. Bu konu altında oyun hakkında istedğimi söylerim. Kimseye hakaret etmeden, millete emir vermeden. Tüm dünya genelinde çoğunluk bu oyun olmamış diyor. 9-7 maçlar bitiyor, birileri de çıkmış yapamıyorsanız oynamayın. He he yapamıyoz...

Birde böyle tipler var 6 tane yiyip gelip burda mızmızlanan ve herkesin kendine hak vermesini bekleyenler...

• Defans sıkıntılı hocam bu oyunun düzelmesi için baya bi güncelleme gelmesi lazım. Bende yıllardır arkadaşlar arasında en iyi defans yapanım bu oyunda eski formumdan eser yok

• Arkadaşlar online maç sonu karşıdaki adama nasıl mesaj atıyoruz??

• Güncelleme sonrası defans değişmemiş ama şutlar biraz değişmiş gibi geldi. Pro Clubs modunda oynarken, kaptırmak üzereyken ceza sahasının çok dışından plase vurdum ve kaleci öylece içeri aldı topu. Garip geldi biraz, fazla deneyemedim kalecileri ama bu garip geldi biraz. Tabi arada olabilir şans olayı onu da hesaba katmak gerekir. Ah şu eski defans sistemini bi seçtirse başka bir isteğim olmayacak.

• Birde yillardir sunu oynuyorum bunu oynuyorum diye basliyorlarki isi biliyorlarya herkes hak verecek.

Oyun olmus arkadaslar sutlarin girme ihtimali cok az oynuyorum defans yaomak zor emek istiyor bu oyunda bedavadan birsey yok fifa 18’de birde grafikleri felan begenmeyenler var tuplu yv’de oynarsaniz begenmessiniz tabi.

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Hocam sana katılıyorum oyun bence de olmuş. Ben 16'dan itibaren Fifa oynuyorum. Hiç bir zaman fut ya da online ile alakali modda oynamadım. Her zaman kariyer yaparim. 18 ilk çıktığında herkes gibi bende güncellemeyi bekledim. Defansı alan kapatarak yapıyorum. Güncelleme başarılı olmuş bence de. Ama tek sorun rakip havadan top atınca o an seçili olan adam donup kalıyo. Güncelleme sonrası çok sık olmadı ama yine de oluyor. Onu da halletseler daha da face, transfer update'i dışında hiç bir şeye gerek kalmaz.

• Defansı iyice kavradım ama bug var havadan ara paslarında oyuncum kitleniyor

Kontra atak oynuyorum genellikle

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.