Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faustino

Oyunun demosunu oynadım henüz almadım indirime girmedende alma düşüncesinde değilim bu yıl ama şundanda kesin ve net olarak eminim... oyunu kötüleyenler, defans sistemini eleştirenlerin tamamı ya yıllarca fifa oynamamış olup ilk defa yeni nesil fifa oynayanlar yada pesten usanıp fifaya geçenler yani kısaca oyunu oynamasını bilmeyenlerden oluştuğunuda net olarak biliyorum. Çünkü her sene çıkar çıkmaz alırdım bu oyunu ve hep aynı yorumlarla karşılaşırdık. yani alışmışlar basit yapılı sistemlere bu yüzden öğrenmek, sabretmek yerine oyuna çamur atmayı tercih ediyorlar hep aynı tipler...

Boş konuşuyorsun dostum. Daha oyunu bile almamışsın. Boş yere ahkam kesiyorsun. Ben bu oyunu 2005ten beridir aralıksız oynuyorum, bu eleştirileri yapan diğer kişilerde çoğunlukla bu oyunu yıllardır oynayanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    N3DV3D11 isimli arkadasimiz kendi yasadigi bi durumla gayet guzel aciklamis hocam. Ama ben sadece mantık olarak soyluyorum serbest kalma maddesi olmayan oyuncularda zaten ilk teklif kulube gelmesi gerekiyor. Sozlesme bitimine 6 ay kalmadiysa tabi :) Herhangi bir tutar odeyip alamayacaklarina gore transfer durumundan direkt haberimiz olur diye düşünüyorum.

• FUT için coin satın alınacak uygun fiyatlı yer var mıdır? riski ne durumda cezası var mı bunun?
  • 11 den beri fifa oynayan birisi olarak söylüyorum, eğer güncelleme ile şu saçma sapan defans sistemini düzeltebilirlerse gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu olabilir.Benim umudum var. Çünkü hiçbir zaman fifa oyunu tamamlanmış olarak piyasaya çıkmıyor. Zamanla hatalarını görüp düzeltmeler yapılıyor. Bence zaman tanıyın biraz bu oyun olacak.

• Pc'ye gelen guncelleme de en sonda net animations yaziyor. Fileleri de duzeltmisler sanirim.

• aynen öyle burada oyunu kötüleyenlerin çoğu yıllardır aktif olarak fifa oynuyor. bir oyunu 100 kişiden 95 i kötülüyorsa sorun oyunda mı yoksa oyuncularda mı ? biraz mantıklı düşünelim lütfen
  • Beyler oyunun bir ön yüklemesi var mı yoksa tamamen inmesini mi bekliyoruz oynamak için ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Beyler oyunun bir ön yüklemesi var mı yoksa tamamen inmesini mi bekliyoruz oynamak için ??

Ön yükleme var.
  • Update geldi diyelim .ben kariyere başladım bu update den yararlanamam degil mi ? Yeni oyun açmam gerekli sanırım.

• furandor kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam yararlanırsın update oynanış ile alakalı olarak gelirse (pas, şut, kaleci hareketleri değişimi vs) elbette yararlanırsın. Kadro ve takım içi update gelirse yararlanamazsın o da mantıklı olan şey zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Oyunun demosunu oynadım henüz almadım indirime girmedende alma düşüncesinde değilim bu yıl ama şundanda kesin ve net olarak eminim... oyunu kötüleyenler, defans sistemini eleştirenlerin tamamı ya yıllarca fifa oynamamış olup ilk defa yeni nesil fifa oynayanlar yada pesten usanıp fifaya geçenler yani kısaca oyunu oynamasını bilmeyenlerden oluştuğunuda net olarak biliyorum. Çünkü her sene çıkar çıkmaz alırdım bu oyunu ve hep aynı yorumlarla karşılaşırdık. yani alışmışlar basit yapılı sistemlere bu yüzden öğrenmek, sabretmek yerine oyuna çamur atmayı tercih ediyorlar hep aynı tipler...

bu sefer farklı ben fifa 99dan beri oynarım bu kadar leş bi oyun daha görmedim ilk defa gol attığıma hiç sevinemiyorum çünkü 10 saniye sonra tekrar gol yiyorsun kaleci sorununu çözmüşler galiba update gelmiş bakalmı ben oynamadım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Beyler oyunun bir ön yüklemesi var mı yoksa tamamen inmesini mi bekliyoruz oynamak için ??

Ön yükleme var.

Kaç gb ve oyunun ne kadarına erişebiliyoruz peki ?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Pcde updatei denedim. Pek bi fark göremedim sadece kaleciler daha iyi kurtarışlar yapıyor o kadar.

• pek değinilmemiş ama tuşlarda sorun var
    tuşlar asmıyor
    gerçekten kol bozuk olayı var

oyun dışında kariyer modda transfermi o tarz bir yerde x ve ua o ile çıkmam gerek tuşu delmem gerekti neredeyse o derece
  • quote:

quote:

quote:

Ön yükleme var.

Denemediğim için bilmiyorum sadece psnden alıp indirmeye başladığımda ekranda gördüm sonra dinlenme moduna aldım zaten yani hiç girmedim oyuna o sırada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 3 Ekim 2017; 23:16:19 >
  • Bu oyunu manchester united'a yapmışlar sadece galiba başka takım kontrol edilemiyorum gelen geçen gol oluyo. Ayrıca demin boateng oyunda 4 defa kırmızı kart görmesi gerekiyodu görmedi uzatmalarda kafa golü attı 2-2 berabere kaldım. Gerçekten uzak bu sefer 17'ye göre daha saçma bir sistem var oyunda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ön yükleme var.

Denemediğim için bilmiyorum sadece psnden alıp indirmeye başladığımda ekranda gördüm sonra dinlenme moduna aldım zaten yani hiç girmedim oyuna o sırada.

Anladım sağol.

• şutlarda ve filelerde değişiklik yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 35ultrAslan

şutlarda ve filelerde değişiklik yok mu?

Var hocam şut isabeti düşmüş fileleri de düzeltmişler. Hafif tokluk hissi de gelmiş ama yapay zekanın kontrol ettiği oyuncular mal mal etrafa bakıyorlar hala. En azından ben öyle gözlemledim.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.