Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 için güncelleme ne zaman gelecek acaba çok merak ediyorum. PC kullanıcılarına dün geldi. PS kullanıcıları üvey evlat mı yahu?
  • İyiki arkadaşda denemişim PC sürümünü güncellemeden sonra.... Bende Ps4 e bekliyorum güncelleme gelsinde oyun düzelsin diye.....

Ama oyunda düzelen hiçbirşey yok önceden 7-7 biterdi maçlar artık 5-5 bitiyor :(

Ufak tefek düzeltmeler olmuş sadece..... Fifa 18 yine kötü yine kötü :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Beyler sakın beni yanlış anlamayın da 280 TL nasıl verdiniz? Geçen sene bu oyuna 220 TL bayılmıştım ama bu sene neden bu kadar pahalı resmen bandrollü oyun fiyatına spotçuda satılıyor bu fiyata..

Ben de çok merak ediyorum. Tamam bizde de para var ama bir oyuna (üstelik yıllık bir oyuna) 260-280 verilir mi? Şu an FIFA 18'in kariyer modunu oynamayı çok istiyorum ama parama da kıyamıyorum.

Spotçular da eskisi gibi iyi değil.

öncelikle yurtdisi fiyatlari degismis degil. gecen seneki gibi.
    bizdeki kur farkindan dolayi bu sene euro ve dolar cok artti ve onun etkisi oldu.
    spotcular fiyatlandirirken oyunun dijital versiyonunu da göz önüne aliyor. Dijital versiyon da pahali oldugu icin ona göre fiyatlandiriyorlar.

dijital kardeslikle oyunu 100-150 tl arasina getirebilirsiniz. ya da endonezya, hong kong gibi yabanci psn üzerinden alabilirsiniz. malesef euro dolar bu seviyedeyken spotcular ve kutulu oyunlarin fiyati böyle.

• Biz ylonen arkadasınızın düzenlediği fifa 18 turnuvası oynuyoruz. Kolay gol olmuyor ve cok zevkli. Ama turnuvadan sonra onlin sezona giriyorum. Orda millet sürekli yardıra yardıra hızlı adamlarla kendi sahadından ucarak atak yapıyor. Böyle olunca sizde ona ayak uyduruyorsunuz ve sacma sapan mac oluyor hızlı boş gollü. Malesef online da cogu kişi sırf puan alayımda nasıl olursa olsun modunda oynuyor. Buda oyunun ve macın kalıtesini düşürüyor. Güncelleme bunlar düzelir ve oyun tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler,

bu kutulu oyunda aral ın olmayan dubai malları da satılıyor sanırım. şerit ve bandrol olmayan.

bunu alsak sıkıntı yaşar mıyız?
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    sa kardeşim pc de iken transferli lig felan oynuyıduk jeyifli oluyırdu boyle kupa felan organozasyonlarınız olursa kstılmak istrrim ... argus-murat ... kullsnıcı adım

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Oyunun demosunu oynadım henüz almadım indirime girmedende alma düşüncesinde değilim bu yıl ama şundanda kesin ve net olarak eminim... oyunu kötüleyenler, defans sistemini eleştirenlerin tamamı ya yıllarca fifa oynamamış olup ilk defa yeni nesil fifa oynayanlar yada pesten usanıp fifaya geçenler yani kısaca oyunu oynamasını bilmeyenlerden oluştuğunuda net olarak biliyorum. Çünkü her sene çıkar çıkmaz alırdım bu oyunu ve hep aynı yorumlarla karşılaşırdık. yani alışmışlar basit yapılı sistemlere bu yüzden öğrenmek, sabretmek yerine oyuna çamur atmayı tercih ediyorlar hep aynı tipler...

Çoğunluk online oynuyor malum offlineda oyun gayet güzel ama onlineda langırt gibi verkaçla gol oluyor kaleyi görüp sert şut çektiğinde çatallara gol oluyordu.Kalecileri iyileştirmişler iyi pozisyon alıp reaksiyon veriyorlar artık ama onlinea pek girmiyorum.Sitem edenler hep online fut oynayanlar bende online adına rahatsızım ama offline kariyer gayet hoş olmuş oynanış içerik detaylar journey modu güzel.Oyunun online modları sıkıntılı sadece online modlarındaki oynanış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Rostov

quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Beyler sakın beni yanlış anlamayın da 280 TL nasıl verdiniz? Geçen sene bu oyuna 220 TL bayılmıştım ama bu sene neden bu kadar pahalı resmen bandrollü oyun fiyatına spotçuda satılıyor bu fiyata..

Ben de çok merak ediyorum. Tamam bizde de para var ama bir oyuna (üstelik yıllık bir oyuna) 260-280 verilir mi? Şu an FIFA 18'in kariyer modunu oynamayı çok istiyorum ama parama da kıyamıyorum.

Spotçular da eskisi gibi iyi değil.

öncelikle yurtdisi fiyatlari degismis degil. gecen seneki gibi.
    bizdeki kur farkindan dolayi bu sene euro ve dolar cok artti ve onun etkisi oldu.
    spotcular fiyatlandirirken oyunun dijital versiyonunu da göz önüne aliyor. Dijital versiyon da pahali oldugu icin ona göre fiyatlandiriyorlar.

dijital kardeslikle oyunu 100-150 tl arasina getirebilirsiniz. ya da endonezya, hong kong gibi yabanci psn üzerinden alabilirsiniz. malesef euro dolar bu seviyedeyken spotcular ve kutulu oyunlarin fiyati böyle.

Haklısınız, dijital kardeşlik çok avantajlı ama ben oyunu oyunun yenisi çıkmadan 1-2 ay önce yapacağım takaslarda kullanıyorum. Ayrıca evimde internet sorunu var. Yoksa benimle birlikte Fifa 18 alabilecek çok arkadaşım var. İnternet yüzünden bu işe giremiyorum.

• Aslında üstteki üyelerin dediklerinden kıyasla söyleyebilirim ki oyun online modlarda yer yer offlineda da olabiliyor ama bilgisayar zekası ve insan zekasına göre oynamak farklı bilgisayar zekasını çok güzel yapmışlar bu sefer güzel maçlara oluyor offline kariyer olarak sorun değil ama onlineda çok kötü olmuş bu defans verkaçla direk geçme defansların yer yer saçmalaması felan

oyun fifa 16 gibi sanki yerde kayma buz pistini andırıyor ve onlineda fifa 15 gibi çok hızlı

yani online için söylenecek fifa 18 = Fifa 15(hız) + Fifa 16(buz pisti gibi kayma)
  • Video kalibrasyon ayarı nasıl yapılıyor? Bazen oyun çok karanlık oluyor

• xargusx kullanıcısına yanıt
    Dostum ps4 bizin turnuva

• Bu sene fifa için ps4 alayım dedim almaz olaydım . Adamlar güncelleme bile çıkarmıyor cihaza . iyiki oyunu almadım bu gidişle de almam zate
  • 7 - 7 maç mı biter arkadaşım, santra yapan golü atıyo...
  • Arkadaslar acil cvp verin... bu fifa 18 ultımate teamde transfer pazarında coıns kasmak için oyunculara bid veriyordum ve 1 saat boyunca ban yıyırdum dun gece yıne yaptım duzelmedı ve bugun hala transfer marketten bırsey alamıyorum.. benımle aynı prb yasayan varmı yada duzelmedı ıcın ne yapmam lazım acil cvp arkadaslar?? Transfer rakam yazdıgımda kac yazaraam yazım yazı söyle cıkıyo sizden daha yüksek ücret ödendi diye halbukı akakası yok ban yedim bu ban nasıl düZelir coinstemi kasmamızı istemıyo bu amına kodumunu fifa sı??????

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru

7 - 7 maç mı biter arkadaşım, santra yapan golü atıyo...

santrada artık geri pas yapılacak direkt kaleye yardırılmayacak diye seviniyordum erken sevinmişim . adamlar bu sistemde bile direk gidiyor kaleye
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: Kru

7 - 7 maç mı biter arkadaşım, santra yapan golü atıyo...

santrada artık geri pas yapılacak direkt kaleye yardırılmayacak diye seviniyordum erken sevinmişim . adamlar bu sistemde bile direk gidiyor kaleye

rakip santrada topa dokunur dokunmaz yön tuşlarıyla yapılan offside taktiğini yapın golün önüne geçin

• Güncelleme içeriğine baktığımızda defansla ilgili en ufak bir düzeltme yok. Biraz kalecilerw ve 40 metreden giren şutlara müdahale etmişler o kadar. Oyun yine aynı bebatlıkta devam edecek gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

gençler,

bu kutulu oyunda aral ın olmayan dubai malları da satılıyor sanırım. şerit ve bandrol olmayan.

bunu alsak sıkıntı yaşar mıyız?

gençler bi yorum yapın, sizden gelecek yorumlara göre oyunu alıcam ya da almıcam.

kutuda superlig logosu yerine eredivisie logosu var.

güncellemelerde, oyunda, türkçe olmasında v.s. herhangi bir sorun çıkarır mı?
  • Arkadslar acil ne olur Allahınızı sevıyosanız bı cvp verin ya... dunden beri transfermarkrtten oyuncu alamıyorum. Coıns kastım cnku oyunculara bid yani teklif verırken şöyle bir yazı çıkıyor karşıma.. ( teklifinde bir hata oluştu. Başka bir takım son teklifinden daha yuksek bır teklıf yaptı ) yazısı aöa ortada baska takım yok ben cok yuksekte teklıf yapsam aynı yazı cıkıo hatta hemen al yapsamda aynı yazı cıkıyo kafayı yedım ya... ea coınstemı kasmamıza sınırlama getırdı ya ben bıyle ısım içine edım aynı problemı yasayan varmı yada ne yapabılırım bi yardımcı olun???

• dayanamadım bastım parayı aldım.bakalım aslında sırf güncel kadro için aldım ama grafik kalitesinin artmış olması daha gerçekçi bi oyun deneyimi için her sene güncellemek şart.
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.