Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frd34

Kale olmadan da maç yaptık sonunda :) :)

harbi bu sorun var ya ahaa bir kaç yerde de olmuş nette de araştırdım.EA futbolda yeni düzeni getirdi top direklere mi çarpıyor çok o zaman direkleri kaldırırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

beyler seasonda benimle aynı takım ya da ülke takımı gelmemesi için hangi ayarı yapmam gerek

mutual quit yap çık oyundan istek yolla maçtan çıka gel analogla sağ yap gelir o seçenek karşındaki kabul ederse çıkarsın.
  • merhaba. pc üzerinden fut sistemine giriş yaptığım zaman transfer markete erişimim yok. ''Countinue playing FUT 18 on Playstation 4 to unlock access to the Transfer Market'' uyarısını alıyorum. ps4 üzerinden de hatrı sayılır sürede oyunu oynadım. aynı uyarı devam ediyor. sorunu bilen var mıdır ?
  • Arkadaşlar bağlantılarınız ne durumda? Benim net 50 mb port açmak, dns ,modemi resetleme vs denemediğim yol ,yöntem kalmadı. Ama olmuyor bir türlü sürekli kırmızı bağlantı. Ara sıra Türk arkadaşlar gelince dört çubuk oluyor. Çıldırmak üzereyim bağlantı yavaşlığından doğru düzgün maç yapamıyorum var mı önerisi olan nasıl düzelir bu iş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Arkadaşlar sizce hangisi?

Bir daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: french press

beyler seasonda benimle aynı takım ya da ülke takımı gelmemesi için hangi ayarı yapmam gerek

mutual quit yap çık oyundan istek yolla maçtan çıka gel analogla sağ yap gelir o seçenek karşındaki kabul ederse çıkarsın.

hiç eşleşmemek için sormuştum
  • Fifa 18'de co-op seasons da 4 arkadaş ayrı ps4 ile 2VS2 olarak maç yapabiliyor mu?
    Bilen ya da deneyen oldu mu acaba?
    Bildiğiniz gibi fifa 17 de bu olmuyordu.
    Eğer fifa 18'de yaptılarsa harika.
    Çünkü 4 arkadaş ayrı şehirlerden 2vs2 yapamıyorduk.
    Bilen varsa yazsın lütfen. Ya da birisi deneyip yazabilir mi?_
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Arkadaşlar sizce hangisi?

Bir daha iyidir

Eyvallah, ben de az önce üsttekini kurup kaleye Lloris aldım daha da iyi oldu..

• Merhabalar herkese,

Çok kritik bir şey sormak istiyorum. Oyunda tuşlara bastığımda bir yavaş işleme gibi bir hissiyat var sanki. Yani oyuncuyu koştururken sanki 1 saniye sonra harekete başlıyor. Veya pas verirken x'e bastığımda yavaş hareket ediyor gibi geliyor. Aynı şey dönüşlerde şutlarda vs. her şeyde var.

Merak ettiğim;

1- PlayStation'ım da mı bir yavaşlama var?
    2- Dualshock'um da bir görüş bozukluğu mu var?
    3- İnternetimden dolayı lag mı yaşıyorum? (Bağlantım: 50Mb Download / 4Mb Upload)
    4- Tv'imde fps düşüşleri veya görüntü aktarımında mı bir sorun var?

Bunu yaşayan veya bana tavsiyelerde bulunacak bir arkadaşımız var mıdır?

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

İyi haftalar.
  • 's. a arkadaşlar fifa 2017 fut onlinede iki kişi aynı takımda online oynaniyordu. 2018 de nasıl oynicaz online aynı takımda 2 kişi bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Shosy

Merhabalar herkese,

Çok kritik bir şey sormak istiyorum. Oyunda tuşlara bastığımda bir yavaş işleme gibi bir hissiyat var sanki. Yani oyuncuyu koştururken sanki 1 saniye sonra harekete başlıyor. Veya pas verirken x'e bastığımda yavaş hareket ediyor gibi geliyor. Aynı şey dönüşlerde şutlarda vs. her şeyde var.

Merak ettiğim;

1- PlayStation'ım da mı bir yavaşlama var?
    2- Dualshock'um da bir görüş bozukluğu mu var?
    3- İnternetimden dolayı lag mı yaşıyorum? (Bağlantım: 50Mb Download / 4Mb Upload)
    4- Tv'imde fps düşüşleri veya görüntü aktarımında mı bir sorun var?

Bunu yaşayan veya bana tavsiyelerde bulunacak bir arkadaşımız var mıdır?

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

İyi haftalar.

evet özellikle koştururken .tuştan pamağımı çekiyorum tekrar basıyorum o zaman koşmaya başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Arkadaşlar bu seneki oyunda kale ağları sadece bana mı kötü gözüküyor? Bu konuda bir güncelleme gelir mi? Demir gibi çok itici bir görüntü :/

Aynen öyle.Demo'da ilk gördüğümde full oyunda düzeltirler diye düşünmüştüm ama öyle kalmış.Ayrıca oyunda bir sürü bug var zaten detaylı bir güncelleme gerekiyor...

• Arkadaslar merhaba bir arkadasim psn den satin aldi fakat internet yavasligindan dolayi indirmesi epey uzun surecek bizim merak ettigimiz ise kendi cd mi arkadasa versem oyunu cdden yuklese ardindan ve cd yi cikartip psn hesanina giris yapsa oyun cd siz acilir mi sonucta psnden satin aldi kutuphanesinde kayitli oyun acil bir cevap bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Arkadaşlar bu seneki oyunda kale ağları sadece bana mı kötü gözüküyor? Bu konuda bir güncelleme gelir mi? Demir gibi çok itici bir görüntü :/

Aynen öyle.Demo'da ilk gördüğümde full oyunda düzeltirler diye düşünmüştüm ama öyle kalmış.Ayrıca oyunda bir sürü bug var zaten detaylı bir güncelleme gerekiyor...

Ben ayarlardam kale aglarını gevsek yaptım. Gayet iyi

• defans olayını biraz kaptım sanırım. artık maçlarım çoğunlukla 2-3 gol aralığında geçiyor.
  • OYUNU BUĞÜN OYNAMA FIRSATI BULDUM YILLARIN FİFA OYUNCUSU OLARAK SÖYLEMEK İSTERİM OYUN İYİ GÜZEL HOŞTA BU KALECİLER TAMAMEN ARMUT ÇOK KÖTÜLER GELENİ GEÇENİ YİYORLAR BUGÜN YAPTIĞIM BİR MAÇ 6_6 BİTTİ KALECİLERİ DÜZELTMEZLERSE OYUNU ELDEN ÇIKARACAĞIM TAMAMEN İNSANI OYUNDAN SOĞUTUYORLAR..BİRDE ONLİNEDE HİÇ YAĞMUR YADA KAR İLE OYNAMA FIRSATIM OLMADI VE BUDA BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR..
  • Arkadaşlar PS4 cihazımda wifi ile Fifa 18’de online maç yaptığımda maç kasıyor, yani lag var. İnternet kablosu bağladığımda oyun çok akıcı, bir sorun yok. İnternetim superonline fiber. Arkadaşlar wifi ile oynadığınızda sizde de kasma var mı? Oyunu wifi ile oynamak istiyorum, bu sorunu nasıl çözerim bilen var mı?

• 4-2-3-1 taktiğiyle çıkın maçlara kanatları kapatın. Herkes böyle oynasın şu gol sorunu çözülsün herkes full atak oynuyor maçlar en az 5 gol atılıyor. 1:0 2:1 bitsin şu maçlar. Gol atınca sevinmeyi özledim gol atınca küfür ediyorum yeter artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 2 Ekim 2017; 20:41:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar PS4 cihazımda wifi ile Fifa 18’de online maç yaptığımda maç kasıyor, yani lag var. İnternet kablosu bağladığımda oyun çok akıcı, bir sorun yok. İnternetim superonline fiber. Arkadaşlar wifi ile oynadığınızda sizde de kasma var mı? Oyunu wifi ile oynamak istiyorum, bu sorunu nasıl çözerim bilen var mı?

5GHz wifi bağlantısı ile çözülebilir belki ama ps4 2.4 destekliyor sanırım sadece.
    Bende hem xbox hem ps4 te de aynı sıkıntı vardı wifi ile.
    Kablolu bağladım çözdüm sorunu bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.