Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Inşallah fifadada su grafikleri,animasyonlari görürüz oyun için görüntüyle oyun motorunu birde online sistemi atmosferi spikeri bir değişse pes mukemmel olur..yada fifa direk pesten bunları alsa tammdir.

Menez'in tipi çok çok iyi yapılmış fifAda torpilli galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Ekim 2017; 20:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

4-2-3-1 taktiğiyle çıkın maçlara kanatları kapatın. Herkes böyle oynasın şu gol sorunu çözülsün herkes full atak oynuyor maçlar en az 5 gol atılıyor. 1:0 2:1 bitsin şu maçlar. Gol atınca sevinmeyi özledim gol atınca küfür ediyorum yeter artık.

Kanatları nasıl kapatıcaz hocam,yardımcı olurmusun?

• merhaba arkadaşlar

psn kardeşlikle standart sürümü alsak paket paylaşımı nasıl oluyor bilgisi olan varmı. hediye paketler hangi hesaba verilecek. arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz. karışıklık yaşarmıyız. daha önceden tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• yardım lütfen fifa 18 ****dan aldım (pc için origin kullanıyorum) fakat online oynayamıyorum bağlantı yok deniyor . ne yaptıysam yeniden yukledim her tuşa bastım ama malesef onlişne bağlantı yok deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

4-2-3-1 taktiğiyle çıkın maçlara kanatları kapatın. Herkes böyle oynasın şu gol sorunu çözülsün herkes full atak oynuyor maçlar en az 5 gol atılıyor. 1:0 2:1 bitsin şu maçlar. Gol atınca sevinmeyi özledim gol atınca küfür ediyorum yeter artık.

Kanatları nasıl kapatıcaz hocam,yardımcı olurmusun?

Türkçe oynuyorsan 4-2-3-1 taktiğini seç halimat ayarlarından kanat oyuncularına ve göbekteki ön liberolara ataklarda geride kal talimatı ver.
  • yardım lütfen fifa 18 d.u.r.m.a playdan aldım (pc için origin kullanıyorum) fakat online oynayamıyorum bağlantı yok deniyor . ne yaptıysam yeniden yukledim her tuşa bastım ama malesef online bağlantı yok deniyor. ne yapabilirim.
  • avcitimi21 A kullanıcısına yanıt
    kardeş pc konusuna yazarsan yardımcı olurlar.
  • Ekonomik bir şekilde fifa 18 ps4 almayı düşünüyorum yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makarna Canavarı -- 2 Ekim 2017; 22:32:16 >
  • bugün 2 maç yapıyım dedim ama yok yani fifa tarihinin gelmiş geçmiş en kötü oyunu. araba yarışı niyetine oynayacaksanız gayet güzel oyun ama futbol ile alakası yok. yani bu oyunu hangi davar oynamış da güzel olduğuna karar vermiş anlayamadım açıkçası. hatırlayanlar vardır fifa 15in ilk çıktığı günler de santra bugı falan vardı araba yarışı diyorduk tarihin en kötü fifası diyorduk fifa 15 için ama bu oyun ona resmen rahmet okuttu. ciddi bi patch gelene kadar oynanılacak gibi değil. oyun 1 adet buz pisti ve onun üstünde kayan 22 tane kütükten ibaret.
  • Her sene aynı, fifa 17 ile bir süre daha oynanır 3-4 aya indirime girer hatalar da giderilmiş olur o zaman alırız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

bugün 2 maç yapıyım dedim ama yok yani fifa tarihinin gelmiş geçmiş en kötü oyunu. araba yarışı niyetine oynayacaksanız gayet güzel oyun ama futbol ile alakası yok. yani bu oyunu hangi davar oynamış da güzel olduğuna karar vermiş anlayamadım açıkçası. hatırlayanlar vardır fifa 15in ilk çıktığı günler de santra bugı falan vardı araba yarışı diyorduk tarihin en kötü fifası diyorduk fifa 15 için ama bu oyun ona resmen rahmet okuttu. ciddi bi patch gelene kadar oynanılacak gibi değil. oyun 1 adet buz pisti ve onun üstünde kayan 22 tane kütükten ibaret.

abartmayalım önce alışmak lazım defans yapmayı öğrenmek lazım
    oyunun en büyük sorunu kalecilerin çok kolay gol yemesi özellikle yan toplarda
  • Beyler bende fifa 18 companion appinda transfermarkt acilmiyor. Daha fazla oynaman lazim diyor. Nasil acilacak bu?

Bu arada ilk defa fifa oyunu aldim hakemler berbat ya. Buglumu neyse olur olmadik yerlerde kirmizi kart cikariyo ve penalti filen veriyo. Kac kere adama dokunmadigim halde penalti filen caldi hakem.

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

bugün 2 maç yapıyım dedim ama yok yani fifa tarihinin gelmiş geçmiş en kötü oyunu. araba yarışı niyetine oynayacaksanız gayet güzel oyun ama futbol ile alakası yok. yani bu oyunu hangi davar oynamış da güzel olduğuna karar vermiş anlayamadım açıkçası. hatırlayanlar vardır fifa 15in ilk çıktığı günler de santra bugı falan vardı araba yarışı diyorduk tarihin en kötü fifası diyorduk fifa 15 için ama bu oyun ona resmen rahmet okuttu. ciddi bi patch gelene kadar oynanılacak gibi değil. oyun 1 adet buz pisti ve onun üstünde kayan 22 tane kütükten ibaret.

Valla kusura bakmayın da hiçbir şeyi abarttığım yok ben bu oyunu yıllardır oynuyorum. Gördüğümü söylüyorum top fiziği oyuncu fiziği hepsi leş. Oyuncunun topa vurduğunu hissedemiyorsun bile top balon gibi. Bu oyunu neresinden tutarsan elinde kalır.

• Online oynamayanlar için kalecileri sliderdan 55 yapınca mis gibi oluyor. Defansların kütüklüğüne diyecek ya da yapacak bişey yok. Defans yapmayı öğrenmek lazım evet ama teori asla pratiğe geçmiyor düzgün bir şekilde. Her pozisyonda %100 konsantre tam doğru anda müdahale yapmak imkansız.
  • quote:

quote:

abartılacak kadar kötü oyun. 24 yaşımdayım hemen hemen pes fifa dahil bütün serileri oynadım bu kadar rezalet bir oyun daha görmedim pes 2011de baya kötüydü ama bu kadar kötü değildi.

• Menejer kariyer mod tavsiye ederim. Geçen senelerde hiç oynamazdım bu sene ciddi bir gelişim yaptılar, sabah başladım hala oynuyorum aşırı keyifli. Yapay zekayı o kadar güzel geliştirmişlerki sanki cpu değilde online oynuyor gibi hissediyorsunuz. Zorda her takım Barcelona gibi oynardı eskiden, maçlar sıkıcı geçerdi şimdi cpu çok daha doğal ve gerçekçi oynuyor. Menejer modu baya detaylı yapmışlar, transfer görüşmeleri çok zevkli. Alın İngiltere 3. liginden bir takım oyunun tadını çıkarın, devamlı online ve rekabet ile baş ağrıtmaya gerek yok.
  • Şu defans olayını geçen senelik gibi yapma ayarı yok mu? Niye her seferinde embesil gibi ayak uzayıyor? Arkadan çekeyim diyorum gene ayak uzatıyor. Anlamadım gitti çok saçma değil mi? Ayrıca pro club modunda botlarda da bi gecikme var. Top istiyorsun, 2 saniye kontrol ediyor dönüyor sonra atıyor. Ee haliyle kaybediyor. Umarım güncelleme gelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

beyler seasonda benimle aynı takım ya da ülke takımı gelmemesi için hangi ayarı yapmam gerek

mutual quit yap çık oyundan istek yolla maçtan çıka gel analogla sağ yap gelir o seçenek karşındaki kabul ederse çıkarsın.

hiç eşleşmemek için sormuştum

olmuyor kardeşim bir yolu olsa bende engellerim gs gs beşiktaş beşiktaş fb fb saçma geliyor ama engellemeninde yöntemi yok manu manu city e city bana da saçma geliyor.

• offlineda bu defans işine çare varda onlineda mümkünü yok arplar türkler ve ruslar geldiğinde defansların ağırlığı yanında birde ara ara laga giriyor hızlı kanat oyuncuları terör estiriyor çaprazdan gelen kaleye atıyor engellemek zor baya ben güncelleme gelene kadar offline kariyer takılacağım birde bundesliga broadcast gelsin alman kariyeri açacağım 3.ligden takım alıp umarım erken gelir şu güncelleme.
  • Fifa olmamış dediysek yerden yere vurmayada gerek yok bence.Ben bu sene ikisinide aldım ama bana göre fifa halen rakipsiz, her ikisininde eksikleri var ama pes daha oynanabilir daha oturaklı olmuş olay sadece bu.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.