Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 18 mi fifa 17 derseniz 17 derim 17 tam oturakli bir oyun bir sene daha devam edin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 k biriktirdim bi baktımki iniesta var o paraya hemen kaptım ardından adamları eksilterek aralara topları bıraktım etrafı eziklerle iniesta resmen şov yapıyor :) mükemmel adam geçiyor yavaş ama çok teknik ya efsane ya icon icon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 3 Ekim 2017; 0:58:28 >
  • Oyunda iki gündür inanılmaz bir geçikme var. Ne pas yapabiliyorsun ne savunma.. 50 galibiyet 20 yenilgi vardı 58 galibiyet 38 yenilgi oldu. Taktiktendir customdandır adam iyidir dedim dedim ama yok resmen 1 saniye sonra algılıyor.

Bu arada 24mbit download 1mbit upload çıktı testte.. bundan mı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman-iac -- 3 Ekim 2017; 5:15:31 >
  • iki gündür online dostlukta rastgele kişilerle maç yapıyorum, şu defans sorunu illallah ettirdi. inşallah en kısa zamanda güncellemeyle düzeltirler. vallahi de billahi de oyundan soğudum. defans uyuyor, adamlar top alamıyor sürekli açık veriyor. ne kadar dikkat edilirse edilsin salak salak hatalar yapıyorlar. umarım düzeltirler yoksa satıp pes 18 alacağım valla.
  • Oyunda ki tek değişiklik 17 rakamının 18 olması :)
  • şaka maka fifa 17 baya güzel ve dengeli bi oyunmuş onu anlamış olduk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waryete41 -- 3 Ekim 2017; 8:47:48 >
  • gianni333 G kullanıcısına yanıt
    maalesef olmuyor. öyle bi seçenek yok oyunda. ama şöyle bir yöntem var. 2 v2 oynamak istiyosan diğer 2 arkadaşınız ve siz rakip bulma ayarlarından kısıtlı seçeneğini ve yakından rakip bulma seçeneğini seçin. ara tuşuna rakiple aynı anda basın. şanslıysanız bikaç denemeden sonra denk gelebilirsiniz. hatta 4 veya 4,5 yıldızlı takımları alırsanız şansınız daha fazla olur. çünkü 5 yıldızlı takımla oynayan çok rakip var. denk gelemeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Oyunda iki gündür inanılmaz bir geçikme var. Ne pas yapabiliyorsun ne savunma.. 50 galibiyet 20 yenilgi vardı 58 galibiyet 38 yenilgi oldu. Taktiktendir customdandır adam iyidir dedim dedim ama yok resmen 1 saniye sonra algılıyor.

Bu arada 24mbit download 1mbit upload çıktı testte.. bundan mı bilmiyorum

DL den cok upload hizi onemli.
  • Oyun hala düzelmedi :( Bu kadar kötü bir futbol oyunu oynadığımı hiç hatırlamıyorum..... Fifa 18'e verdiğim paraya çok üzülüyorum yazıklar olsun :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35ultrAslan kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba bana mesaj yazmıştın cep telefonu onaylı değil hesabım bu yuzden burdan cevap verebiliyorum takımla sözleşme videosu çektin mi ? çekmediysen alabiliriz telefon numaranı yaz özelden whatsapptan konuşalım
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    dün bi takıma girdim hocam
  • Fifa 18 i nasıl ucuza getiririm yolları

Evet beyler bugünkü konumuz Fifa 18'i nasıl ucuza getiririz.
    1- Aral game de fifa 18 i sepete atıyoruz hemen aral game 15 tl indirim veriyor 327 tl oluyor sonra hopi kampanyasından yararlanmak istiyoruza tıkloruz ve 327 tl ye aldığımız oyundan 60 paracık kazanıyoruz.
    2- hopi de 30 paracığın varsa fifa oyununda hopi paracıklarını 3 ile çarpıyo 30*3=90 tl eder çat diye fifanın fiyatından düşüyor 257 tl ye alıyoruz.
    3- arkadaşıda fifa alacak kişiler 1nci yöntemden 60 kazanıp 2nci yöntem den de 30 paracık ı 90 tl olarak kullanır avantajlı bir şekilde fifa18 leri alır kalan 30 paracığı ya aranızda paylaşın yada donanımda satın karar sizin. Benim paracığım vardı katlı kullandım.

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

Not: nerde beleş, orada ciğerci...

• quote:

Orijinalden alıntı: akinan

merhaba arkadaşlar

psn kardeşlikle standart sürümü alsak paket paylaşımı nasıl oluyor bilgisi olan varmı. hediye paketler hangi hesaba verilecek. arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz. karışıklık yaşarmıyız. daha önceden tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sec hesaba düşer

• FB-TS maçı yapıyordum, hakem 1 penaltı verdi sanırım penaltıydı ama ikincisini veremedi. Tam dakikasından başlatıyorum. Türk ligini çok iyi uyarlamışlar. İkinci penaltı pozisyonuna kadar izleyin.

• İlk defa bi futbol oyununda offline da daha fazla keyif alıyorum...

• Arkadaşlar selam,

fifa 18 de oyuncunun atacağı pası gösterir ok nasıl çıkartılıyor? bileniniz var mıdır?
  • Kimisi oyunu çok beğeniyor kimisi de hayatımda gördüğüm en rezalet FIFA diyor, çözemedim bi türlü, oyunu almak mı iyi yoksa indirimi beklemek mi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmudur 1 tane eski referanslı üye oyunu almak isteyen ortak olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisyeter

Arkadaşlar selam,

fifa 18 de oyuncunun atacağı pası gösterir ok nasıl çıkartılıyor? bileniniz var mıdır?

ayarlar bölümünden kontrolleri özelleştir yada taraf seç bölümünden üçgen yapıp en üstteki seçeneği 'göster' yap
  • Update gelmiş beyler yorumları bekliyoruz dışarıda olanlar için.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.