Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benden size bi kıyak daha :) 4:44 dk lık gameplay videosu. oyun temposu sanki biraz daha yavaşlamış gibi.
  • waryete41 W kullanıcısına yanıt
    Golden sonra tribün aşağı doğru yığılmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @terilgenbudun

Fan yapımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waryete41

benden size bi kıyak daha :) 4:44 dk lık gameplay videosu. oyun temposu sanki biraz daha yavaşlamış gibi.

çok şükür şu tek oyuncuyla santra olayı gelmiş . bundan sonra alıp santradan yardıramayacak millet, mecburen geri pas yapacaklar

• waryete41 W kullanıcısına yanıt
    Sunum aynı, menüler aynı, skorbordlar aynı. Bir değiştirin artık şunları. Her yıl aynı dizayn.

Oynanış hızı iyi de onu bozuyorlar her yıl. Grafikler biraz iyileşmiş gibi. Staddaki pankartlar biraz büyümüş. Işıklandırma biraz kararmış ama güzel.
  • İlk gördüğüm şey momentum var ve Fifa 17'nin aynısı takım kadrosunda arka fon beyaz galiba menüde beyaz olacak bu yani değişen bir şey yok
  • FIFA 18 - Yolculuk Dönüyor! Sırada Ne var?

-----

FIFA 18 - Beklediğimiz Değişikliklerden 7 Tanesi

-----

FIFA 18 - İKON'lar PlayStation'da! Nasıl Olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Haziran 2017; 19:31:23 >

• Sen hiç merak etme yine saçma sapan bir açığı vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 14 Haziran 2017; 21:4:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waryete41

benden size bi kıyak daha :) 4:44 dk lık gameplay videosu. oyun temposu sanki biraz daha yavaşlamış gibi.

tırt star gururla sunar. yıllardır aynı terane kadroları değiştir sat 60 dolara çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 14 Haziran 2017; 21:13:53 >

• PS5 çıkana kadar bu oyun kadrolar dışında değişmez
  • Size ufak not redditte gezdim bazı yerlerde de hadi gene iyisiniz bu seneki PL modu lisanla tam gelmişti Journey modu dolayısıyla bu sende Cr7'nin kapak kızı olmasıyla ki fragmanda gördünüz Alex Hunter La Liga'ya gidiyor.La Liga tam lisanslı olacak stadlar eklenecek yeni Camp Nou'da gelecekmiş geri skorbord sunum felan yer alacakmış sırf şu spastik Journey modu ve Ronaldo'nun kapağa geçmesinden dolayı yoksa bunu bile yapmazlardı lüx çünkü zor geliyor kendilerine
  • icon oyuncu sayısı sadece 5 tane mi
  • Yine ayni oyun.Almam bu sene yeter enayi yerine kondugumuz

• Camp nou lisansını alamaz pes premium lisansa sahip Barcelona üstünde, atletico Madrid stadıda olmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Camp nou lisansını alamaz pes premium lisansa sahip Barcelona üstünde, atletico Madrid stadıda olmayabilir.

Stadlarda böyle bir şey söz konusu değil özel anlaşıyorsun klüplerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Camp nou lisansını alamaz pes premium lisansa sahip Barcelona üstünde, atletico Madrid stadıda olmayabilir.

Stadlarda böyle bir şey söz konusu değil özel anlaşıyorsun klüplerle

tamam işte adamlar özel anlaşmış ve tüm haklarını almış camp nou nun. ben de öyle biliyorum. sadece pes de olacak diye biliyorum..
  • yok anlaşabilir alabilir istersen her firma ligleri satın alır ama fiyatları çok pahalı az buz değil arkadaşım ingiltere lig lisansı 15 milyon pound söyleyeyim sana zarar edersen bir yerinde patlar bu dediğim 1 yıllık lisans en pahalı lig sonra bundesliga ve la liga var bizim berbat lig bile 3 milyon € vermiş adamlar ziraat ve tff ye özel para istemiş tff ondan oyunda yok neden diye sorarsanız
  • stadlar özel anlaşmaya tabii klüple anlaşıp ekletebilirsin sorun değil aslında pes tüm lisansları alabilir ama cidden mevlası çok fazla bunu kaldırmak güç o yüzden bu işin altına girmiyor lisansların 1 senelik maliyeti toplamda 30-40 milyon € ama pes ne kadar satıyor ki bu senelik birde şuanda şampiyonlar ligine bile tonla para yatırmış bedel 30 milyon € şampiyonlar ligi ve avrupa liginin lisansının 3 yıllık elinde bulundurmak

lisans ve bildiğimiz telif hakları ciddi yük cezasıda fazla bu yüzden zararı minimuma indirmek için bu yükün altına girmiyor firmalar ben Türkiye ligi tekrar olur mu bilmem 3 yıllık yeni sözleşme olacak diye duymuştum bunda türkçe dilin eklenmeside etkili oldu fakat paragöz federasyon ziraat kupası ve tff de özel para istemiş ekstradan ea de kabul etmemiş ondan yok zaten ligdeki en değersiz önem gösterilmemiş liglerden biri bizimkisi
  • Ea barça yönetimiyle restleşmiş eğer problem olursa bundan olur yönetim yeniden sözleşmeye sıcak bakmamış fiyatı az bulmuş o yüzden uzamamış barça daha fazla para istemiş ea kabul etmemiş yoksa gene Messi olurdu kapakta Pes tutunacak dalı olmadığından elde ne varsa Barça klübüne basmış parayı işte zaten yarım yamalak iş yapıyorlar birde pes 18 de ne alaka ise usain boltu eklemişler hepten sıyırmışlar gelde rekabet bekle işte
  • Herkes söylenmeye başlamadan peşin peşin söyleyeyim çünkü her sene aynı muhabbet:

1. Bu oyunun hızlanması ya da yavaşlaması tamamen oyun içinde sizin ve rakibinizin nasıl oynadığınıza bağlı arkadaşlar, videolardan 'çok hızlanmış yea' ya da 'abi çok yavaş buuo' demenin hiçbir anlamı yok. Oyun Ultimate Team'de belli bir seviyedeki oyuncular arasında yine çoğunlukla yaldır yaldır oynanacak.

2. Oyun geçen senenin aynısı olmayacak (maç esnasında oynanıştan bahsediyorum). Evet videolardan anlaşılmıyor fakat elimize alıp oynadığımızda mekaniklerin yine değiştiğini göreceğiz (her sene olduğu gibi)

3. Momentum bu oyundan hiçbir zaman kaldırılmayacak umutlanmayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.