Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Camp nou lisansını alamaz pes premium lisansa sahip Barcelona üstünde, atletico Madrid stadıda olmayabilir.

Stadlarda böyle bir şey söz konusu değil özel anlaşıyorsun klüplerle

premium lisans deniliyor adamlar camp nou içine kadar girip cihazlar ile her yeri modellemişler, bence fifa istesede alamaz bunalrın sözleşmesi ona göre imzalanıyor rakip firmaya sonradan ek satış yapabilir maddesi olsa Konami lisans için yanaşırmı barça ile anlaşırmı. birde bu açıkladığınız lisans ücretleri gerçekten uçuk meblalar bu bilgilere hangi yanbacı siteden ulaştınız okumak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Haziran 2017; 18:17:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Camp nou lisansını alamaz pes premium lisansa sahip Barcelona üstünde, atletico Madrid stadıda olmayabilir.

Stadlarda böyle bir şey söz konusu değil özel anlaşıyorsun klüplerle

premium lisans deniliyor adamlar camp nou içine kadar girip cihazlar ile her yeri modellemişler, bence fifa istesede alamaz bunalrın sözleşmesi ona göre imzalanıyor rakip firmaya sonradan ek satış yapabilir maddesi olsa Konami lisans için yanaşırmı barça ile anlaşırmı. birde bu açıkladığınız lisans ücretleri gerçekten uçuk meblalar bu bilgilere hangi yanbacı siteden ulaştınız okumak isterim.

lisans ücretleri gerçekten pahalı klüplerin futbolculara biçtikleri değeri göze alırsanız gayet mantıklı geliyor sonuçta oyuncuları her türlü kullanıyorsunuz bir tek barçayı kapak yapamaz stadı alır ama kullanmaza barça sradan manu veya city gibi yer alır oyunda mesela şuan Real Madrid'le özel anlaşmalı bir zamanlar ise pes real ve ronaldo ile anlaşmalıydı yer değişti şuan değişen bir durum yok mesela şuda var Fifa ligin tam lisansını aldı La Liga'nın bu yüzden klüplerin hepsini kullanabiliyor stadın özel bir yanı yok zaten takımı kullanıyor zaten malum fifa takımı kullandıktan sonra stadın önemi kalmıyor stadıda alır yada almıştır ama kapsamlı şeyleri alamıyor şampiyonlar ligi veya yeni bir lig mesela şu var pes japon ligine kapsamlı sahip ama fifa aldı japon ligini örnek gösterirsek eğer firmaya özgü durum yok tek sıkıntı şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi lisansı tek veriliyor birde dünya kupası ve avrupa turnuvası

• Usain bolt faciasından sonra hertürlü alınır. Ama ilk golde kaleci fazla açılmış gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman tanrım 2 iple tutturulmuş kale filesi mi o yoksa yanlış mı görüyorum. 5 senedir her sene EA forumuna bunun için başlık açıyordum sonunda gelmiş be Stat atmosferide çok iyi görünüyor helal EA
  • Pislik herifler zorla aldıracaklar gene kale arkası taraftar işine uğraşmışlar baya 2 yakanız bir araya gelmesin her haltı iyi pazarlıyorlar aslında aynı oyuna farklı sos kullanmışlar harika makyaj gene kandırdın milyonları EA zırto firması

Bilmiyorum ama Martta alacağım ben yemem gene kitleye oynuyor acelesi yok bekleriz ilk defa alırsam geç alacağım Mart gibi oyunun ederi 300 değil 80-90 çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Haziran 2017; 23:21:38 >
  • Adımlar sonunda kısaltılmış gibi geldi bana. Böylece en azından daha düşünerek ve rahat hareket ederek oynanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3:33 de gol sonrası ekranın en soluna bakarsanız tribünlerde bikaç seyirci aşağı doğru iniyo
  • Hep derdim seyirci ve teknik ekip yedekleri de biraz farklı yapsınlar diye..Seyircileri nihayet yapmaya başlamışlar.Bir de saha kenarına el attılar mı tamam.
  • Seyircinin gol sonrası öne doğru yığılması çok güzel bazı stadlar için geçerli tabi.. İngiltere liginde olmaz bu mesela.
  • Birde en çok beni rahatsız eden şey Türk takımlarının 3ncü forması neden yoktu Fifa 17'de 16 'da vardı 15'tede ama 17'de yoktu
  • Oyungezer röportaj yayınlamış Türkçe Dil var ama lig belirsizmiş lisans yüzünden

http://oyungezer.com.tr/video/28-trailer/1842-fifa-18-t%C3%BCrk%C3%A7e-olacak-mi-t%C3%BCrkiye-ligi-var-mi-ea-games-e-sorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

Oyungezer röportaj yayınlamış Türkçe Dil var ama lig belirsizmiş lisans yüzünden

http://oyungezer.com.tr/video/28-trailer/1842-fifa-18-t%C3%BCrk%C3%A7e-olacak-mi-t%C3%BCrkiye-ligi-var-mi-ea-games-e-sorduk

lig olmayınca türkçe dilin bir önemi yokki arkadaşım ligin yanında aslında ptt ve yerel kupada olmalı sonuçta ne kadar boktan olsada avrupanın üst düzey liglerinden biri

1.İngiltere
    2.İspanya
    3.Almanya
    4.İtalya
    5.Fransa
    6.Portekiz
    7.Rusya
    8.Türkiye

• Türkiye ligini boşver

Türkçe spiker gelsin

Fifa ya pese fark etmez bizde görelim artık spikeri

Taraftarlar Türkçe tezahürat stadyumlar olsun

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pes13 spikeri gibi olmasinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 17'de legendary zorluğu inanılmaz kolay, cpu yapay zekası çok kötüydü. Buda direkt tek kişilik mod olan benimde Fifa alma sebebim olan kariyer modunu zevksiz hale getiriyor. Fifa 16'da doğru transferler, doğru formasyon, doğru strateji için çabalıyordum, maç içinde taktikler değişiyordum yenebilmek için. Legendary 16'da çok zordu. 17'de rakip top alamıyor, alır almazda saçma bir şekilde kaptırıyor. Tek yaptıkları iyi şey defansı çok güzel, gerçekçi bir şekilde yapıyolar. Doğal olarak maçlar hep sabit aynı skorlarla bitiyor, 1-0 2-0. Önceki Fifa'larda son dklarda galipseniz rakip acayip baskı kurardı, öyle bir şeyde yok. Kötü kadromla, taktik değişmeye gerek kalmadan, son dklarda strese girmeden kazanıyorum. Gol yemediğim için her sene açık ara en az gol yiyen takım oluyorum. Fifa 16'da hangi takım olduğumu bilmeseniz, istatistiklere bakıp tahmin edemezdiniz. Atılan gol yenilen gol diğer takımlarla denk oluyordu. Şuan Fifa 18 için en kritik nokta benim için bu. Demoda belli olur oda.

• Türkiye ligi lisansı şuan için alınmamış sanırsam fakat oyun çıkana kadar hallederler diye düşünüyorum.
  • eskiden süper lig eklensin diye can atardım. şimdi hiç umrumda değil, nasıl olsa ne formalara özeniyorlar nede yüzlere. açıyorum şili ligini adamlar her takımın formasını özene bezene yapmışlar. giriyorum süper lig e, ne formalarda reklam var nede birşey. oyun zevkini baltalıyor bu olay
  • Tamamen senin gibi düşünüyorum ben de hocam.Fifa'nın ve Pes'in yapay zekası her zaman yetersiz oldu.Bu yüzden online dışında bir şey oynamıyorum.Premier Lig de Bournemouth la dahi Legendary zorlukta ilk sene rahatlıkla şampiyon olunabiliyor.Bu durum kariyer modunu fazlasıyla gerçek dışı kılıyor.Fifa 16 ilk çıktığında yapay zeka çok gerçekçi bir seviyedeydi.Legendary zorlukta Liverpool ile ilk sezonu 7. sırada bitirmiştim.İnsanlar isyan ettiler,yapay zekayı yenemiyoruz oyun berbat olmuş diye mesajlar atıldı yabancı forumlarda ve kısa sürede gelen güncelleme ile yapay zeka tekrardan düşürüldü.Yapay zekanın tekrardan Fifa 16'nın ilk sürümündeki seviyeye çıkartılacağını hiç düşünmüyorum.Çünkü oyunun arcade yönünü destekleyen çok fazla oyuncu var.EA de doğal olarak oyuncu kaybetmemek adına oyunu simülasyondan arcade'e çekiyor.Zaten yapay zeka çok iyi yapılırsa FUT daki oyuncu sayısı düşer bu da onların işine gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sickle Hammer -- 19 Haziran 2017; 18:30:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

eskiden süper lig eklensin diye can atardım. şimdi hiç umrumda değil, nasıl olsa ne formalara özeniyorlar nede yüzlere. açıyorum şili ligini adamlar her takımın formasını özene bezene yapmışlar. giriyorum süper lig e, ne formalarda reklam var nede birşey. oyun zevkini baltalıyor bu olay

reklamların görünmemesinin sebebi lanet tff politikası oyunu ingilizce diliyle gir bak görürsün
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.