Şimdi Ara

FIFA 17 - Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl Frostbite Engine ile geliştirilen ve hikaye moduyla karşımıza çıkan FIFA 17'de neler var dersiniz? Cevabı videomuzda.

• Emeğinize sağlık.Ama geç olmadı mı biraz ?
  • Mafia 3 incelemesi de ekim sonuna gelirse tamamdır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç oldu sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa da gerçekçilik yok. oyun kurma kontra atağa kalkma neredeyse yok.iki pasla rakip ceza sahasına giriosun. gol atman için bir ara pas yeterli. Nerde orta saha mücadelesi nerde tam saha pres. Bunların hepsi pes 2017 var . Herşey grafik değil. İçerik sıkıntısı var. Oynanabilirlik fifadan daha iyi.
  • Fifa 18 le ortak çıkarırdiniz degistirmeden koyuyorlar zaten piyasaya

• gta vice city incelemesi de bekliyoruz
  • Pes de fifa da cok kotu oyunlar begenenler kendisini kandiriyor nasil star wars 7 ove ove bitiremediler daha 1 yili dolmadan film unutuldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2 durum cidden kötü,1.si yolculuk nasıl 1 sezon sürer anlamadım 2.si ya beyler halamı penaltılar şu halde adama üflüyosun düşüyor.

• Güzel inceleme puanı az olmuş ama olsun en az 9.8 olmalıydı çünkü gerçekten futbol smilasyonu olmuş

• Fifa momentum olayını kaldırmadıktan sonra ben bu oyunu hiçbir şekilde oynamam beyler.Bedava dağıtsalar bile oyunu oynamam.

• Yolculuk modunu 2 gün oynadım oyuncu seviyesini yükselteyim hemen diye 74 oldu sonra bi baktım sezon sonunda bitti bu ne saçmalıktır. Ama yine de güzel bi farklılık olmuş seneye geliştirirler belki. Genel olarak 16'dan güzel olduğu kesin. Ben daha çok sezon maçları yapıyorum, açıkçası oyun çok hızlı olmuş hemen kaleye gidiliyor.Özellikle kanatlarda rakibin hızlı bi oyuncusu varsa işin çok zor. Defans yapmak şu ana kadarki en zor Fifa olmuş,16'da yine omuz atarak durduruyordun bunda defansı hala çözemedim, kayarak karşılamaktan nefret etmişimdir hep ama kaymadan top almak nerdeyse imkansız. Hızlı koşma tuşunu 6 yaşındaki birine göstersen kaleye yaklaşınca da şuna bas desen gol atma ihtimali yüksek. Ama Fifa bu değil. Acilen güncelleme şart.
  • Fifa 16 ya bin basar, Fifa 12 nin yanından geçemez.

• yolculuk modu daha başlangıç. gelecek sene daha ıyı bir senaryo modu geleceğine eminim.
    Bide spiker ercan taner olursa varya allah allah.

• Kardesim Volfied incelemesi nerede kaldi,bekliyoruz

• iyice video inceleme formatını bitirdiniz eskiden ayda 2-3 inceleme gelirdi.

• İnceleme güzel olmuş, emeğinize sağlık :)

• Oyun gayet iyi olmuş yapay zeka çok iyi durumda 16 da olan bazı yapay zeka hataları makinenin kaleciyi açıldırmaması vs gibi hatalar yok artık oyun baya da zor ve eğlenceli olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

fifa da gerçekçilik yok. oyun kurma kontra atağa kalkma neredeyse yok.iki pasla rakip ceza sahasına giriosun. gol atman için bir ara pas yeterli. Nerde orta saha mücadelesi nerde tam saha pres. Bunların hepsi pes 2017 var . Herşey grafik değil. İçerik sıkıntısı var. Oynanabilirlik fifadan daha iyi.

Kardeş fikirlerini değiştiremezsin. Boşuna uğraşma. Baksana adama dayamış 9.2 yi. Ne diyecen bu adama. Onlar için önemli olan machester city yazsın liverpool yazsın. Eğer bunlar yoksa sahanın içindeki olay ne akdar gerçeğe yakın olursa olsun umurlarında bile değil. Garip gerçekten..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.