Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.971
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün öğlen indirmeye başladım %62 anca oldu. 2017 yılındayız ne diyeyim. bu arada bende çim sorunu vs. yok çimler çok güzel.
  • Origin id REASONX8 ekleyin oynayalım
  • Origin id: SlajerTaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    penaltıya ben tam alışamadım. gerçi fifa 16 da kine alıştım ama oda çok hoşuma gitmiyordu. fifa 17 de yanımdaki arkadaşla oynayınca nereye atacağımı da görüyor. herhalde zamanla alışacağım. şutlar gerçekten iyi oldu bu sefer. üstüne koyarak gidiyorlar.
  • beyler fifa 16 da UT de maç sonunda kazanmış olsanız dahi loading de bağlantı kopup mağlubiyet sayıyordu bu yüzden 16 yı adam gibi oynayamadım geçen sene bu problemi yaşayanlar da düzelmiş mi bu sorun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn99

Hocam alır almaz geldi mi key ? Ne kadar beklediniz ?

sizin yorumu görünce d urmaplaye canlı hattan bağlanıp key imin geldiğini fakat ön siparişte verilen ekstra içeriklerin keylerinin gelmediğini söyledim. normalde key ile beraber gelen maile eklediklerini. yoğunluktan gönderilememiş olabileceğini ve 24 saat içinde gönderileceğini söylediler. bende pazartesiye kadar gelmezse tekrar iletişime geçeceğimi söyledim.
  • recep61 kullanıcısına yanıt
    siz yazınca bende şimdi bağlandım,ea den ürünün tek key olarak geldiği,tek key olarak binlerce sattıklarını geri dönüş olmadığını,ea support a danışmamı,yada oyun içi eksiklik yada server yoğunluğundan gelmemiş olabileceğini ve ikinci bir key

YOLLANMAYACAĞINI söylediler.baştan kabullenip bünyeyi yormayacaktım ama olsun.
  • oyunu az önce oynadım süper olmuş fa cup finaliyle başlıyor mütiş yapmışlar daha ultimate teama girdim 4 tane paket verdi bu bonuslarmı yoksa herkez de varmı 4 paket?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

siz yazınca bende şimdi bağlandım,ea den ürünün tek key olarak geldiği,tek key olarak binlerce sattıklarını geri dönüş olmadığını,ea support a danışmamı,yada oyun içi eksiklik yada server yoğunluğundan gelmemiş olabileceğini ve ikinci bir key

YOLLANMAYACAĞINI söylediler.baştan kabullenip bünyeyi yormayacaktım ama olsun.

Umudum yok benimde.

ea chat e bağlanıp mevzuyu anlattım.güvenlik aşamalarından sonra yeni bir fifa 17 daha eklediler hesabıma farklı bir key ile.2 adet fifa 17 im oldu.yeni eklenen de ön sipariş ekstra içerikleri var.

sizde şansınızı deneyin.

2 farklı cevap gelince durma play den farklı düşünmüştüm.eğer tek key alıpta sorun yaşamayan varsa yazsınlar buraya özrümüzü dileyelim kendilerinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 29 Eylül 2016; 11:28:53 >
  • kinguin den önsipariş olarak oyunu alanlara sesleniyorum, eğer oyunun açıklamasında ön sipariş bonusu diye bilgi yazmıyorsa, bonus felan gelmiyor oyunun keyini girince, ben buna aldandım ve bonuslar yok mesaj attım siteye, açıklamada bonusla ilgili bilgi yoksa, bonus olmayacak dediler. Artık yapacak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep61

penaltıya ben tam alışamadım. gerçi fifa 16 da kine alıştım ama oda çok hoşuma gitmiyordu. fifa 17 de yanımdaki arkadaşla oynayınca nereye atacağımı da görüyor. herhalde zamanla alışacağım. şutlar gerçekten iyi oldu bu sefer. üstüne koyarak gidiyorlar.

Hocam demoya göre full sürümde ne gibi farklılıklar var? Cevaplarsanız sevinirim.
    hocam analog ile oynuyorsan soldaki yön tuşlarından yukarıya bastığınız zaman kapanıyor. yön tuşlarıyla oynuyorsanız da tam tersi. penaltı atmak çok zevkli olmuş. sağ analog ile adamın yönünü değiştiriyoruz. oynadığımız yön tuşuyla adamı topa hareketlendirince yine aynı tuş ile hangi yöne atacağımızı fazla basmadan belirtip şut barını dolduruyoruz tabi çok basmıyoruz şuta. baya zevkli penaltı atışları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

oyun iyi hoşta defans yapmak zor olmuş ya saçma sapan goller yiyorum defans yapma harici sevdim :(

Şimdi sana öyle geliyor her sene başlangıçta oyuna alışana kadar böyle olur.1 ay felan sonra oyun hakkında tam fikir sahibi olur oyuna alışır iyi defans yaparsın.

• full sürümü gece açıldığı için bakamadım henüz. demo oynadım bende. ama oynadıkça yazarım :)
  • neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    zamanla alışacağım. alışınca eminim daha güzel olacaktır :)
  • Hani bir oylama vardı. Fifa 17'de hangi ligi istiyorsunuz diye. Ptt 1.lig bir ara birinci sıradaydı. İsrail ligi ve Ukrayna ligi ile çekişiyorduk. Fifa 17 de hangi lig eklenmiş. Daha download yapmadım. Akşam gireceğim. Yeni ligler var mı? Türkiye liginde değişiklikler var mı? Türkiye kupası ve süper kupayı oyuna eklemişler mi? Oyuncu yüzleri Türkiye ligi için nasıl, uydurma suratlar mı var yoksa? Fifa'nın tek eksiği kaldı Şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi. Pesin anlaşması sanırım 2 ya da 3 yıl sonra bitecek. Fifadan bir atılım bekliyorum.fifa 19 ya da fifa 20 de şampiyonlar ligi ve avrupa ligi gelebilir.
  • Playstore keyleri gelen varmı
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Benim key şimdi geldi.

• Arkadaşlar merhaba,

Demoda olan ATI ekran kartlarındaki problem devam ediyor mu? Eski sürücü ile demoyu oynayabiliyordum fakat full sürümü sabah denedim başlangıç videoları falan geçti ama devamlı "Loading.." diyor. Bir türlü oyuna girmedi. Donma veya kasma olmadı sadece "Loading.." yanıp-sönüyor ve orada bekliyor sanki oyuna girecekmiş gibi..

Cevap
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.