Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
7
Favori
11.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun kapağından Messi'yi kaldırmışlar, sonunda..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Sports, FIFA 17 için oynanış görüntülerinin de bulunduğu yeni bir video paylaştı. Paylaşılan bu videoda penaltı, serbest vuruş ve taç gibi duran top pozisyonlarına yakından göz atıyoruz.

Altyazı seçeneğini aktif ederek videoyu Türkçe olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 8 Temmuz 2016; 18:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konami eski günlerine dönmediği sürece bu adamlara muhtacız malesef iyi de olsa kötü de olsa.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    maalesef son derece haklısın hocam
  • En zevk alarak oynadığım maçlar kesinlikle gece maçları ama 17'de videoda görülen gece maçı umarım o anki hava durumuna has bir şeydir

bildiğin karanlık çünkü

• Hava bulutlu dahi olsa Fifa16 da okadar karanlık olmuyordu. Ama Frostbite motorunda Battlefield de dikkat ederseniz karanlık ortamlar genelde çok karanlık oluyor oyun içinden parlaklığı çok acmamiza neden oluyordu. Sanirim oyun motorunun dezavantaji bu.Umarım böyle olmaz.Zaten bunu farketmeyecek yapımcıda hiç çıkartmasin oyunu.

Oyun XBOX ONE da 720p mi oluçak bununla ilgili bir açıklama oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Hava bulutlu dahi olsa Fifa16 da okadar karanlık olmuyordu. Ama Frostbite motorunda Battlefield de dikkat ederseniz karanlık ortamlar genelde çok karanlık oluyor oyun içinden parlaklığı çok acmamiza neden oluyordu. Sanirim oyun motorunun dezavantaji bu.Umarım böyle olmaz.Zaten bunu farketmeyecek yapımcıda hiç çıkartmasin oyunu.

Oyun XBOX ONE da 720p mi oluçak bununla ilgili bir açıklama oldumu?

AMERICAN nickli arkadaş önceki sayfalarda ''oyun xbox'da 1080p 60 fps olacak'' yazmış

büyük ihtimal öyle olur

• Oyun tam olarak ne zaman cikiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphan12

Oyun tam olarak ne zaman cikiyor

29 eylül avrupa çıkış tarihi

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    1080p/60 fps olacak dostum xb1'da geçen açıklamışlardı,zaten grafik olarak da öyle pek bir fark göremedim ben videolardan.bi story mode koymuşlar o da boş.
  • FIFA 17'de Barcelona'nın Stadyumu Bulunmayacak

Konami dün PES 2017'ye dair Barcelona odaklı bir video paylaşmış ve Barcelona futbol kulübü ile 3 yıllık bir partnerliğe imza attıklarını duyurmuştu. 1969 yılında kurulmuş olan Japon kökenli firma Konami daha sonra twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bu partnerlik sayesinde Barcelona stadyumu Camp Nou'nun özel haklarının artık PES'e ait olduğunu belirtti.

BSC

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU

• Bu lisans işi iyice kötü oldu,bu ne abi?şampiyonlar ligi ve uefa liginin lisansı lazımdı fifa'ya,pes bir de camp nou'yu almış

fifa için olumsuz bir durum daha geldi,şu kale ağlarını ve gece modunu da düzeltmezlerse iyice can sıkıcı durum olacak benim için

• Olmasın gerek yok bıktık yıllardır Barça temasından her yerde.
  • Bu ne sacma salak iş ya ikisinden biri ya salsin bu isi ya da birlessin sampiyonlar ligi avrupa gorelim ya en babasi fifa maclari heyecan var en azindan ve bana fifa 16 pek bi yavas geldi sizcede oyle mi ?

• 15 yıldır çıktığı gibi alırdım, ilk defa bu sene almayacağım. FIFA 16 son şans oldu. Aralık gibi $35 civarına bulmak mümkün oluyor her sene zaten, oyun iyi çıkarsa büyük ihtimalle dayanamaz o zaman alırım, yok her seneki gibi saç baş yoldurup aynı şekilde devam ediyorsa EA Access'e bile bekleyebilirim.
  • hindistan marketinde 200 tl super deluxe sürümü, alabilen var mı ya da en ucuz nerden satın aldınız arkadaşlar?
  • Geçen sene olduğu gibi bu sene de kapalı beta daveti geldi.18'inde başlıyor , frosbite engine'i bi görelim bakalım
  • Oyunu almayacağım ama beta daveti bana da gelmiş, geçen sene gelmemişti. Değerli bir Xbox One kullanıcısı olarak diyor ama sene boyunca H2H modunda 50 maç yapmamışımdır toplamda. Gerçi EA'in beta davetlerini buna göre de göndermediği kesin gibi gerçi çünkü yabancı forumlarda çok var, deli gibi oynayıp da beta daveti alamadım diyen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

15 yıldır çıktığı gibi alırdım, ilk defa bu sene almayacağım. FIFA 16 son şans oldu. Aralık gibi $35 civarına bulmak mümkün oluyor her sene zaten, oyun iyi çıkarsa büyük ihtimalle dayanamaz o zaman alırım, yok her seneki gibi saç baş yoldurup aynı şekilde devam ediyorsa EA Access'e bile bekleyebilirim.

Access'e bekle zaten, ben bu sene Access'e gelene kadar 15 oynadım arada seasons hala oyuncu vardı. 16 geldi bir süre oynadım çöpün çöpü dedim bıraktım zaten, bu oyuna 60 dolar verilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims
    Access'e bekle zaten, ben bu sene Access'e gelene kadar 15 oynadım arada seasons hala oyuncu vardı. 16 geldi bir süre oynadım çöpün çöpü dedim bıraktım zaten, bu oyuna 60 dolar verilir mi?

Yaptık bir hata aldık işte, demoya son kanışım oldu diyeyim veya artık futbol sevgisi midir nedir, gözümüzü köreltti ama 16 son şanstı, kararım kesin. Dünyanın en iyi demosunu bile sunsalar, almayacağım. Access'e gelene kadar FIFA oynamasam veya olur da oyun iyi çıktı diyelim, 3-5 ay geç alsam benden bir şey eksilmez, zaten sonbahardaki oyun bolluğunda da gözüm FIFA'yı görmez. Alıyorsun da ne oluyor, sinir harbinden başka bir şey değil oyun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.