Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :) haklısın . ben hep tek takıldığım için aklıma gelmedi.

fakat ben basmadığım tuş kalmadı diye düşünüyordum demek ki varmış akşam tekrar bir bakayım.
  • Sa. Arkadaslar daha once konusuldu mu bılmıyorum da fazla ınceleme ımkanım olmadı forumu 5 sayfa gerıye gıttım ve bolumde arama kapalı oldugu ıcın arama yapamadım. Bu sene hangi ligler olacağı kesinleşti mi yani süperlig olacak mı ayrıca oyunun rus psn den fiyatını araştıran oldu mu yani tl olarak şu kadar fiyata geliyor gibisinden. Kasımı bekleyip beklememek konusunda aslında kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Sa. Arkadaslar daha once konusuldu mu bılmıyorum da fazla ınceleme ımkanım olmadı forumu 5 sayfa gerıye gıttım ve bolumde arama kapalı oldugu ıcın arama yapamadım. Bu sene hangi ligler olacağı kesinleşti mi yani süperlig olacak mı ayrıca oyunun rus psn den fiyatını araştıran oldu mu yani tl olarak şu kadar fiyata geliyor gibisinden. Kasımı bekleyip beklememek konusunda aslında kararsızım

Süper lig belli değil ama olacağını düşünüyorum

kesinleşenler

fifa 17 de var olanlar

üstüne

La liga tv sunumlu hale geldi aynı premier lig ve bundesliga gibi

Almanya 3.ligi eklendi

sparta prag takımı eklendi şuana kadar eklenenler bunlar

brezilya yok gene arma şeklinde ama ne olur bilmem çin yok ama anlaşmalı takımlar olabilir sonradan

• Superlig olmayacak dedikoduları var ama inş olur Brezilya 17 de var diye biliyorum 18 de olmayacaksa kötü ama cin ligi aslında koymalari lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Superlig olmayacak dedikoduları var ama inş olur Brezilya 17 de var diye biliyorum 18 de olmayacaksa kötü ama cin ligi aslında koymalari lazım .

sadece armalar var oyuncular fake kardeşim hiç bakmadın mı lisans yok brezilyanın türkiye ligi belirsiz şuan hala
  • Rakip takımın kadrosunu nasıl görüyoruz offline da?
  • Var mi oynamak isteyen psn imzamda yaziyor

• Merhaba Fifa 17de canlı formu kapatınca her takımın gücü 85 ve her oyuncu 85 gücünde gözüküyor (fakat içerik olarak güçleri 85 değil, sadece öyle yazıyor) bu sorunu yaşayan var mın? Nasıl çözebilirim?

• Merhaba arkadaslar psn kardeslik ile fifa 17 aldık güncel kadro yaması cıkmamıs sanırım..? Kadroları manuel olarak düzenlersek aynı edit dosyası ikimizde de görünür mü? Yani güncel kadrolarla su an birbirimizle oynamamız mümkün mü?

• beyler fifa 17 ps4 oyuncuları tarayıcı üzerinden web appe girebiliyor mu

girebiliyorsa hangi bilgileri giriyoruz (psn kullanıcı adı olmadı) , ea account yazıyor ama

pc den ps4e geçtim cahilliğimi mazur görünüz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi For Onur -- 9 Ağustos 2017; 9:28:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrock6

beyler fifa 17 ps4 oyuncuları tarayıcı üzerinden web appe girebiliyor mu

girebiliyorsa hangi bilgileri giriyoruz (psn kullanıcı adı olmadı) , ea account yazıyor ama

pc den ps4e geçtim cahilliğimi mazur görünüz

EA kayıtlı olan mail ve fifaya giriş şifrenle girebilirsin.
  • Formalar neden kirlenmiyor bende çözemedim bu konuyu ?
  • Arkadaşlar oyunu dijital olarak aldım çok yavaş iniyor . Yaklaşık 19-20 saat oldu . 26GB indi daha 18GB var . Ethernetle bağladım , wifi ile bağladım değişen birşey olmadı . Önceki gün bilgisayara indirdim 10-12 saatte komple indi .
  • xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    Cihaz standart hâlinde net bağlantısını çok verimsiz, yerine göre yarı yarıya düşük hızda kullanıyor.
    PS4e manuel IP atamanız, bu IP için DMZ yi modem arayüzünden açmanız gerekiyor. Google - youtube a best ya da optimal network settings ps4 gibi sözcüklerle arama yaparsanız çeşitli rehber videoları çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Cihaz standart hâlinde net bağlantısını çok verimsiz, yerine göre yarı yarıya düşük hızda kullanıyor.
    PS4e manuel IP atamanız, bu IP için DMZ yi modem arayüzünden açmanız gerekiyor. Google - youtube a best ya da optimal network settings ps4 gibi sözcüklerle arama yaparsanız çeşitli rehber videoları çıkacaktır.

Hocam çok saçma bi şekilde indirme yavaşladığında saniyelik olarak duraklat/sürdür yapıyorum ve indirme yeniden hızlanıyor . Şuan 10mbit ile indiriyor ki internetim akkye girmesine rağmen . Bu hafta 1-2 oyun daha alıcam . Dediğiniz yöntemide denerim . Yardımınız için teşekkürler .
  • Arkadaşlar ben 14-16 serisini epey bi oynadım 17 çok farklı geldi bana pas sistemi çok güzel organize atak yapmak daha kolay falan filan ama benim eksikliğini hissettiğim şey şu, topu ayağıma aldığımda hayvan gibi pres yapıyor yapay zeka ve hemen kaptırıyorum. 16'da da böyleydi fakat 16 da çalım atmak kolaydı, hareket yapmadan çalım atarak kanatlardan içeri girip gol atabiliyordum. Şimdi yayıncılarıda izliyorum artık kimse kanatlardan içeri giremiyor ya orta yapıyor ya ver kaç ben çalım atmak istiyorum ama ne tarafa çeksem topu hemen alıyolar bunun bu çözümü yok mu bıktım artık 16'ya geri döneceğim nerdeyse hep pas hep pas.
  • beyler malum ekonomik sebebler nedeniyle oyunu yeni almış bulunmaktayım.Şimdi güncel kadroları manuel olarak eklesem bile teknik direktör kariyer modunda kendi kafasına göre eskiye dönüyor bunun bir çaresi varmıdır yoksa boşa kürek çekmeyim.
  • Resitales kullanıcısına yanıt
    kariyeri baslatirken o zorluk seviyesini ayarladiginiz kariyer ayar ekrani geliyor, orada kadro yazacak onu kendi ayarladiginiza duzelticeksiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Fifa 17 Kariyerde 'ilk yaz transfer dönemi kapalı' yazan kısım kapalı olunca bilgisayar da transfer yapmıyor değil mi? Bilgisayarın da benim de ilk sezonda, daha doğrusu yarı döneme kadar transfer yapmamasını istiyorum 😀 Nasıl yapabilirim ?

• 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.