Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim karşıma Leicester City ve Everton aldığımda Real Madrid Barcelona geliyor çoğunlukla
  • Herkese merhaba arkadaşlar oyunda enteresan bir glitchden bahsetmek istiyorum, seasons online maç atarken rakip bulduktan sonraki safhada practice arena ekranı geliyor o sırada ne oluyorsa artık orda takılıp kalıyor maça girmiyor. Çıkmak istesen çıkamıyorsun mecburen oyunu kapatıp tekrardan giriyorum görüşlerinizi bekliyoruz. Bu arada takılıp kalmaktan kastım donma deil sadece practice arenada kalıyor oyun sabaha kadar kaleci sana sen kaleciye bakıyorsun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 29 Haziran 2017; 21:52:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir pes oynuyordum. 13den sonra oynamayı bıraktım. Fifa 17ye bakayım dedim. Oyun hoşuma gitti.
    Bu ultimate teamda div 7 bile full mavi kadrolu takımşar geliyor.
    Ben kimyası uyumlu altın takım yapmam 2 günümü aldı.
    Bu para kazanmanın kolay yplu var mı?

Ultimate team işletişini fifa wordden az çok biliyorum.
    Oyun olarak genelde pas oynu yapıyorum.

Tavsiyeniz var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigidoLegend

Herkese merhaba arkadaşlar oyunda enteresan bir glitchden bahsetmek istiyorum, seasons online maç atarken rakip bulduktan sonraki safhada practice arena ekranı geliyor o sırada ne oluyorsa artık orda takılıp kalıyor maça girmiyor. Çıkmak istesen çıkamıyorsun mecburen oyunu kapatıp tekrardan giriyorum görüşlerinizi bekliyoruz. Bu arada takılıp kalmaktan kastım donma deil sadece practice arenada kalıyor oyun sabaha kadar kaleci sana sen kaleciye bakıyorsun:)

rakibin bağlantı kopuya yada bağlantı hızı çok düşüyor sağlanamıyor bir nevi oyun türbülansa giriyor sorun bu rakip kaynaklı oluyor tek çare rest atmak
  • Bu kafa topları nasıl alınıyor çıldırıcam artık top havada süzülüyor tek ben varım adam taa nerden koşuyor geliyor alıyor bunun zamanlaması nasıl olacak top havadayken mi x'e basılacak yoksa top bana yakınken mi ? Top gelirken sol analoga basıyom acaba o yüzden mi hiç top alamıyom anlamadım gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün 3-0 öne geçtiğim maçta son 20 dakikada tabiri caizse takımın mallaşması ve 5-3 malup olmam neticesinde oyunu silmiş bulunuyorum arkadaşlar. fifa 18de momentum olursa almayacağım. Sinir stres kalmadı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Dün 3-0 öne geçtiğim maçta son 20 dakikada tabiri caizse takımın mallaşması ve 5-3 malup olmam neticesinde oyunu silmiş bulunuyorum arkadaşlar. fifa 18de momentum olursa almayacağım. Sinir stres kalmadı tavsiye ederim

geçen biri momentumla gol attı sonra üstüne yatmaya çalıştı benimde sinirli anıma gelmişti elim ağrıdı ama tersinden farkı bindirince oyundan çıkmak zorunda kaldı 2-0 dan 6-2 bitti daha doğrusu dakika 75 de çıktı
  • 2 sorum var

1- Kornerde orta açmak istediğim adamı seçiyorum fakat hareket ettiremiyorum, sadece yukarısında işaret oluyor. Nasıl hareket ettirebilirim ?

2- l1 basınca adamımı arkaya kaçırabiliyorum ya basıyorum ona fakat ben bir daha basmadan sanki ona hep basıyormuşum gibi arkaya kaçıyorlar. Mesela ortasaha bekler benle verkaç yapiyor. Bana mı öyle geliyor yoksa ekstra bir şey yapmam mı gerekiyor l1 bastıktan sonra ?

• Ayni sorunu bende yasiyorum.Bazen oyle adamlar denk geliyo ki 90dk staminalari bitmiyor full press var topla cikiyim desem forvet topu tutmadan arkadan basip aliyor alamazsa faul yapiyor adami bozuyor.Cozemedim gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Ayni sorunu bende yasiyorum.Bazen oyle adamlar denk geliyo ki 90dk staminalari bitmiyor full press var topla cikiyim desem forvet topu tutmadan arkadan basip aliyor alamazsa faul yapiyor adami bozuyor.Cozemedim gitti.

pc de oynuyorsan 99 overall hilesi vardır muhakkak ps4 ve xboxta böyle bir şey mümkün değil 90 dakika press
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Dün 3-0 öne geçtiğim maçta son 20 dakikada tabiri caizse takımın mallaşması ve 5-3 malup olmam neticesinde oyunu silmiş bulunuyorum arkadaşlar. fifa 18de momentum olursa almayacağım. Sinir stres kalmadı tavsiye ederim

geçen biri momentumla gol attı sonra üstüne yatmaya çalıştı benimde sinirli anıma gelmişti elim ağrıdı ama tersinden farkı bindirince oyundan çıkmak zorunda kaldı 2-0 dan 6-2 bitti daha doğrusu dakika 75 de çıktı

O ben olabilirim :Dd

Fitness kadro vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeKickerz -- 2 Temmuz 2017; 20:12:22 >

• defans isini cozemeyince oyunun tadi kaciyo. Nasil 90 dk pres yapabiliyor rakip hayret.

30 yas ustu arkadaslar eklerse oynayalim fifa.

• Bu performance kismindan kontrol ediyorum bazen suphelendigim zaman ama normal gorunuyor genelde.Normal sekilde oynadigim kisilerde dikkatimi cekmiyor cok nadir boyle birileri geliyor attigim forvet oyuncusundan once kosup benimkine top gelemeden kesiyor adam.

Ben durdurdugum zaman hileyi normale cekme diye bisey varsa bilmiyorum ama hic 99 hilesine denk gelmedim simdiye kadar.Yani kontrol ettiklerim arasinda.

Muhtemelen bir ayari var biseyi var aggressionu cok yukseltince mi oluyor bilmiyorum bazilari soluk aldirmiyor top tutmak mumkun degil tekme tokat giriyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Bu performance kismindan kontrol ediyorum bazen suphelendigim zaman ama normal gorunuyor genelde.Normal sekilde oynadigim kisilerde dikkatimi cekmiyor cok nadir boyle birileri geliyor attigim forvet oyuncusundan once kosup benimkine top gelemeden kesiyor adam.

Ben durdurdugum zaman hileyi normale cekme diye bisey varsa bilmiyorum ama hic 99 hilesine denk gelmedim simdiye kadar.Yani kontrol ettiklerim arasinda.

Muhtemelen bir ayari var biseyi var aggressionu cok yukseltince mi oluyor bilmiyorum bazilari soluk aldirmiyor top tutmak mumkun degil tekme tokat giriyolar.

Pc'de ise var tek tuşla yapıyorlar ps4 ve xbox'ta yok yani internette bakarsan görürsün her şey hile hurda olmuş asıl sorun buna çanak tutanlarda yok yani ne tatmin ediyor ki seni çoğu kişi yoğun hayat temposu dışında kafa dağıtayım diye giriyor ama sinir olup bırakıyor.Bu sene anladığım kadarıyla sorun yeni motorun optimize edilememesi yeni oyunda momentum bu kadar göze batmaz çünkü son 2 oyuna da bakarsak fifa 15 ve fifa 17'de.Grafiksel değişim ve yeni motor oturduğunda momentum olayı vardı ama göze batmıyordu.Neydi sorun Fifa 15'te santradan alıp gitme olayı ve buna engel olmak çok zordu.Çünkü oyun çok hızlıydı maç temposu felan.Fifa 16'da ise oyuncular buz pistinde kayar gibi kayıyordu.Fifa 15'te gene Messi ve Ronaldo otobüs gibiydi bastırıp kanatlardan orta kafa deneyen vardı hep mesela ama bu yeni oyunla çözüldü pique bile yerinde müdahale edersen Ronaldo ve Messi'ye dribblingle yetişiyor ve durduruyor yani pace hore dediğimiz yani pace w-h-o-r-e diye bir tabir oluşmuştu oyunda fut oynuyordum o zamanlar ve bu oyuncular yok satıyordu herkeste vardı ne yaptılar bu açığı kapattılar

Bu adım güzeldi ama bunun yanında pek çok iyi şeyide kaldırdılar.Devamlı başa sarıyor oyun ama ana teması değişmiyor hep aynı ama ufak detaylar değişiyor.Herkesin beğendiği bir nokta vardır oyunda şüphesiz şikayetçi olduğu noktada vardır.

Ben fifayı almayı düşünmüyorum gene benzer temada oyun çıkacak şüphesiz demo ile kandır sonra kasımda gelen yoğun taleple oyunla oyna ve oyun akışını boz fifa 15 ve 16 hep aynıydı 17 de böyle demoda herkes gene beğenmişti paslar tıkır tıkır gidiyor şahane goller oluyordu ne oldu kasım ve aralıkla beraber gelen güncelleme ile oyun mekaniği bozuldu şuan ise daha da kötü oyun kendi karar veriyor lose or win olayını yada beraberlik aldı mı arka arkaya beraberlik alıyorsun veya mağlubiyet serisi 7-8 olursa bundan kurtulmakta zor oluyor.

Fifa 18'de bu düzeltilir gene Ronaldo ikon sürüm diyerek bozuyorlar kendileride farkında ama bunu çözmek yerine göz boyamayı tercih ediyorlar daha masrafsız her sene bak şunu bunu ekledik şöyle böyle ama değişen bir şey yok biraz daha makyaj işte bunda rekabet ettiği firmanın kendine çeki düzen vermemesininde payı var nerede pes 06 pes 10 veya pes 12 tamamen bozuldu pes çoğu kitlede istemese de bunlara kaldı ama er geç Ea'de fifa serisinde kendi ayağına sıkacak fut ekolüyle çünkü çok sığ ve hep tekrar ediyor değişen bir şey yok.

• Fut disinda normal online maclarda sorun gormedim ben yag gibi akiyor.Futta sikinti var.Takim agirlasiyor.Sbc olayi guzel.Ufak tefek isleri cozerlerse bencec alinir yine.Alip 1 sene boyu oynuyosun sonucta.

Benim en cok sikayet ettigim olay wl elemelerinde zaten garantilemis adamlarin tekrar tekrar oynamalari.BU adamlar yuzunden normal oyuncular giremiyor.Bi sekilde denk geliyolar diyorum bu adamin bu oyunla bu kadroyla katilamamis olmasi imkansiz.Belki de katilamiyodur bilmiyorum ama cok sacma sapan bisey bu.Hafta sonu wl de oynuyor sonra geliyor elemede takiliyor.Onlar yuzuden ben hafta sonunu bos geciriyorum.

Wl garanti olanlar icin baska oyun modu mu getirecekler ne yapacaklarsa yapsinlar :D
  • Güzel kardeşlerim

Yaş ortalamasi 27 35 arasi olan 4 kemik kadrodan oluşan bir Takimimizi fifa 18 de aynen devam edicek sekilde Yeniden Açacagiz

Çok guzel bir ortami olan Liglere ve Turnuvalara katilicaz

Bizimle birlikte muhabbete mücadele vermeye gelmek isteyen arkadaşları bekleriz

Aradığımız mevkiler ST - CAM -RM-CDM-RB CB CB LB

KATILMAK isteyen mesaj atarsa sevinirim

Takim fifa 18 de aktif olucaktir

Fifa 17 de de oynanabilir mesaj atmanz yeterli

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

• TFT Süper Ligi ve TFT Türkiye Kupası'nda mücadele eden TFT METAL GEAR isimli takımımıza acil stoper mevkiinde oyuncu arıyoruz. Yaş ortalamamız 30 civarıdır ortamımız seviyelidir ayağa top oynayan bireysellikten uzak futbol anlayışımız var. Dileyen özelden yazabilir arkadaşlar.
     /// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalgearx24 -- 12 Temmuz 2017; 10:16:51 >
  • Fifa 17 Ps3 de oyuncuların üzerinde tuşlar çıkıyor ve oyunu oynanmaz hale getiriyor bu görüntü kirliliğini kaldırmak için ne yapmak gerekiyor.
    Konu bulamadım burdan yardımcı olmanızı rica ederim.
    Saygılar
  • Beyler yeni bir kariyer açmak istiyorum ama bunu güncel kadrolarla (2017-2018) yapmak istiyorum. Tüm transferlerin yer aldığı bir liste var mı(Önemmi takımların yaptığı transferler)?

Nba 2k'da online olarak indirebiliyoruz yeni kadroları ama Fifa'da böyle bir şey yok sanırım.

• mcakrep23 kullanıcısına yanıt
    Maç içinde R3 e basarak kontrol ipuçlarını kapatabilirsiniz. Tamamen kapatmak için de oyunu duraklatın. Fifa trainer yazan bir yer var kadro ekranının hemen yanında. Onu OFF ya da Disable olarak seçin, bir daha karşınıza çıkmayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.