Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olorin_

25mps lakin, 3 mps ye düşmüş olabilir.

kurulum sırasında ne kadar bilgi indiriyor?

açıkcası, ben cd yi tak, kur, oyna mantığında kalmışım. Update yapacağını düşünmemiştim

geçti o devirler yav sen kutulu mu aldın yoksa keyle mi aldın yama ve güncellemeler var dvd aldıysan o erken biter yok key varsa gece açık beklet
  • Oyunun kurulumu biraz uzun sürüyor bazen "takıldı kaldı galiba" şüphesine düşebilirsiniz normal hepimiz yaşadık. Uzun sürenin ardından kuruluyor oyum sıkıntı yok sadece sabredin yeter iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.axel D kullanıcısına yanıt
    oyunu kutulu aldım.

zaman ayırıp, bilgilendirdiğiniz teşekkürler. Sabaha kadar açık kalsın, bakalım ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olorin_

oyunu kutulu aldım.

zaman ayırıp, bilgilendirdiğiniz teşekkürler. Sabaha kadar açık kalsın, bakalım ne olacak?

yok kutulu aldıysan gerekmez ama saat böyle 3-5 arası ea serverları çok hızlı malum abd ve kanada gündüz saaatine denk geliyor yoğunlukta serverlar çoğalıyor bizde geceye denk geliyor
  • Hic hakemlerin bu seneki kadar rezil oldugu bir Fifa hatirlamiyorum. Arkadan cify taban giriyorum, kirmiziyi gectim sari vermiyor sadece uyariyor. Kaleci ile karsi karsiya arkadan biciyorum, sari veriyor. Online oynarken kac mac kurtardim rakibi arkadan indirip yuzde yuzluk pozisyonlari keserek.
  • Pro Kulüp oynayan varsa buyrun gelin arkadaşlar PM..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TPO premier liginde oynayan Nördlich Wölfe oyuncularını arıyor. Mevki farketmeksizin başvurabilirsiniz. Özelden konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

keşke fifa 18 kapağında şu olsa

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

zamanında yanlış hatırlamıyorsam ksı yapmıştı bunu

Hocam bu ksi a noldu video atmıyor

• ben ksi birde bir sarı kafalı çocuk var bunları görmüştüm nasıl popüler oduysa aile maile sırf eğlence amaçlı izliyordum sanırım bunların yolunu kestiler coin şeyini kapatmışlar malum bunlar destekle paket açıyorlar reklam yapıyorlardı sınırsız ban atıyor ea artık coin satışı kapalı en son fifa 15 te bu olay patlak verdi ve bunla ilgili video çıkarmıştı

Bu videodan anlarsınız ayaklarına sıktı Ea bunların burada anlattığı şu EA paradan başka birşey düşünmüyor.ve istediğini yapıyor ona dokunduruyor.Ben fut felan oynamıyorum en son 2-3 sene oldu şuan anca kariyer ama onunda içine ettiler maalesef

Ea'nin dini imanı para maalesef ve bunu fut üzerinden yapıyor sömürüyor inanıyorum ki buda sona erecek ve bunu bizzat kendileri yapacak şuanda olduğu gibi içine ederek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Mayıs 2017; 15:48:40 >

• Fifa 18de tff 1. Lig olsada ankaragücü kariyeri yapsam be
  • en son bırakmıştı fifa videolarını şarkı falan çekip atıyordu ya da vlog. sonradan takip etmedim fifa 14 ve 15 zamanları güzeldi videoları
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

ben ksi birde bir sarı kafalı çocuk var bunları görmüştüm nasıl popüler oduysa aile maile sırf eğlence amaçlı izliyordum sanırım bunların yolunu kestiler coin şeyini kapatmışlar malum bunlar destekle paket açıyorlar reklam yapıyorlardı sınırsız ban atıyor ea artık coin satışı kapalı en son fifa 15 te bu olay patlak verdi ve bunla ilgili video çıkarmıştı

Bu videodan anlarsınız ayaklarına sıktı Ea bunların burada anlattığı şu EA paradan başka birşey düşünmüyor.ve istediğini yapıyor ona dokunduruyor.Ben fut felan oynamıyorum en son 2-3 sene oldu şuan anca kariyer ama onunda içine ettiler maalesef

Ea'nin dini imanı para maalesef ve bunu fut üzerinden yapıyor sömürüyor inanıyorum ki buda sona erecek ve bunu bizzat kendileri yapacak şuanda olduğu gibi içine ederek

bende 14 ve 15 te büyük bir zevkle fut oynuyordum sonra 16 da soğumaya başladım . 17 de birkaç ay dayandım aylardır oynamıyorum fut. 18 de hiç açmayacağım fut u. inşallah benim gibi düşünüp bırakanlar çoğalırda ea offline bölümede biraz yatırım yapar. geçen yazmıştım yine yazayım.. tamamen mobil oyun mantığında artık fut.rengarenk kartlar , dk başı çıkan özel paketler vs vs..

• bu fifa 17 için Premium sbc premier lig yukseltmesinden dediğinz paket 11 nadir oyuncumu isteyen paketi açtınız epl premium yükseltmesi yazıyor ödülleride epl premium oyuncusu paketi

nadir oyuncu dediği ne oluyor ? o görevi nasıl yapacam yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

Fifa 17 de etkili koşu nasıl yapıyorsunuz, rakiplerim müller ile benim ronaldo dan hızlı koşuyor , tuş kombinasyonu felan mı var

İnternetin kuvvetli olmalı ve momentumu kendine çevirmeyi bilmelisin. Oyuncular patates olabiliyor yoksa

• Arkadaşlar yeni kurduğumuz FC METAL GEAR takımımıza birçok mevkide oyuncu arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-pro-takimimiza-her-mevkide-oyuncu-araniyor--126370551#126370551
  • Mumentumu cozmenin yollari.

1. Kisa paslar yap..

2. Topu kontrol et, sonra oyna..

Cunku tek pas yaparsan mumentumun iyi degilse topu kaybedersin...

3. Taktik degistir..

En onemlisi taktik degistirdiginizde oyunculari kendi mevkisinde oynatin..

Benim tecrubelerimden edindigim bilgiler bunlar.

• solgun altın olanlar tam altın olarakmı geçiyor yoksa parlak altınmı tam altın olarak geçiyor
  • Dün online seasonsda tepe taklak indik uzun zamandır oynamamıştım 1 ay felan oldu div1 sen ta div5 e takım değiştim ama oyuncuları kontrol edemedim en son div5 tede yenilince 2 kere iş ciddiye bindi kontrollü şekilde oynadım maç 2-0 oldu saçma sapan şekilde 2:2 yaptım en son 3:2 yaptım sanırım oyun burada kırıldı yani oyunun belirlediği birşey var sizi tepe taklak aşağı çekiyo o sınırı belirlemezsen daha da iniyorsun bu 3:2 sen sonra acayip skorlar aldım 5:1 5:0 5:2 6:1 ve direk div4 orada da 2:0 4:0 3:0 diye gitti ve div3 e geldim bakalım arada sinirlensene iyi oluyor böyle düşüş ve çıkışlar elinizde olmadan takım dediğinizi yapmıyor değiştirsen bile Rangers celtic felan aldım oda aynıydı sonra düzeldi

Birde nasıl kazaklarla eşleşiyoz anlamadım dün en az 3-4 defa Gürcü ve kazakla maç yapmışımdır kare kare oynadım oyunu epeyli sinir oldum en sonda da saçma sapan yenildim 9 kişi felan kaldım çünkü tepkimeler gecikiyor istediğimi yapamıyorum ve böyle 5-6 kere yenildik internet bağlantısı çok önemli fut daha beter ben oynamıyorum bıraktım

Offline kariyer gidiyorum EA nazarında bu oyun bitti zaten bug çok ara sıra online genellikle offline fifa 18 i bekliyoruz bakalım umarım şu nou camp geri döner özel antlaşma ile ekleniyor stadlar

• Pro oynamak isteyip takımı olmayanlar özelden yazabilirler

• DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Tam altın ikisini de kapsıyor. Parlak olanların özelliği nadir öge olması.
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.