Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhasal

Bende hocam ne zaman ''oh, bağlantı sorunsuz'' dediğimde karşımdakinin Türk olduğunu farkediyorum. Bazen türklerle de sorun oluyor tabi ama gerçekten bir kaç haftadır çok az sorunsuz maç yapabildim.

çünkü oyunun fiyatı düştükçe alan çok oluyo alan çok oluncada böyle oluyor geçen yılda böyleydi en sağlıklı oyunu ekim aralık ayı arası oynuyorsun sonra yama derken oyuncular derken bozuluyor oyun hiç bir zevk alamıyorsun her sene böyle çözümde bulmuyorlar rafa kaldırıyorlar oyunu 1 ay sonrada yeni oyunu tanıtırlar zaten
  • Fifa 17 de etkili koşu nasıl yapıyorsunuz, rakiplerim müller ile benim ronaldo dan hızlı koşuyor , tuş kombinasyonu felan mı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punktober kullanıcısına yanıt
    Günlerdir arıyorum bir sen yazmışsın Birader. Menülerde takılma oluyor, düzelten ya da aynı sorunu yaşayan başka birileri var mı?

• Oyununu yine speedy gonzaleze bagladilar

• Sa beyler fifa 17 pro club oynayan deneyimli oyuncular arıyoruz ilgilenen yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Bende hocam ne zaman ''oh, bağlantı sorunsuz'' dediğimde karşımdakinin Türk olduğunu farkediyorum. Bazen türklerle de sorun oluyor tabi ama gerçekten bir kaç haftadır çok az sorunsuz maç yapabildim.

çünkü oyunun fiyatı düştükçe alan çok oluyo alan çok oluncada böyle oluyor geçen yılda böyleydi en sağlıklı oyunu ekim aralık ayı arası oynuyorsun sonra yama derken oyuncular derken bozuluyor oyun hiç bir zevk alamıyorsun her sene böyle çözümde bulmuyorlar rafa kaldırıyorlar oyunu 1 ay sonrada yeni oyunu tanıtırlar zaten

Oyunun 4. 5 ayı kalmış. Baglantı yeşil göstermeden oynamayın. Yoksa işkence

• fut a bayağıdır girmiyorum ama tam mobil oyuna dönmüş sanırım. rengarenk kartlar, aynı oyuncunun farklı güçlerde en az 3-4 farklı kartı çıkmış. eskiden if oyuncular 1 overall artardı misal 80 iken 81 olurdu. şimdi 80 den 84-85 e fırlıyor direk. çok fut oyuncusunu bu şekilde mobil tarzı yaparak soğuttular oyundan. oyunun jet hızında oynanmasının sebebi yine fut .. orada yardırma severler derneği var ea onları dikkate alıyor maalesef.

ben şu anda leverkusen ile kariyer oynuyorum ve fifa 18 i mart nisan ayında 50-60 tl ye alıp yine kariyer oynarım. şu pes oyun motorunu güzel geliştirdi ama devamı gelmiyor (lisans ,atmosfer vs) ..

fifa 18 den de umudum yok, eskiden heyecan ile oyun tanıtımını beklerdim ama artık o heyecanım kalmadı her sene cilalayıp aynı oyunu sürüyorlar
  • Oyunun grafikleri, sunumu, oynanışı harika fakat momentum olayı bariz belli oluyor. İstisnasız 1-0 önde giden maçlarımda 70. dkdan sonra momentum devreye giriyor ve rakip takım gol atıyor. Dünya klasındaki oyuncular o dakikadan sonra pas atmayı ve koşmayı unutuyor. CPU bir şekilde topu ceza sahası içine, ayağa nokta atışı paslarla giriyor.
    Bari SPde momentum saçmalığı olmasaydı.
  • Estheim kullanıcısına yanıt

• İmzamı atarım. Ben 2-3 ay öncesinde tamamen soğudum zaten oyundan. Fut denen saçma mod uğruna güzelim oyunu, seriyi mahvettiler. Tam da bu sebeplerden ötürü soğudum.

Fifa serisi 14ten sonra ciddi gerileme döneminde kanımca. İçerik grafik oynanış her anlamda geriye gidiş var. Eski ufak ama güzel detayların da bir bir silinmesi zoruma gidiyor.
    Bu sene de yeni motordan dolayı büyük sıkıntılar oldu. Hem oynanışta hem de online sunucularda. Yıllardır el ense yapmış ea herhalde sunucu tarafında, o kadar vahim ki yoğun saatlerde bunu kaldıramayan, büyük çoğunluğa eziyet çektiren lag, gecikme, tepkisizlik, maçtan düşme sorunları sık sık meydana geldi. Dert sahibi insanın oynayacağı oyun değil kesinlikle. Çoğu zaman keyif alayım , kafa dağıtayım diye girip 2 kat stres olup çıkıyoruz. Asıl amacı eğlendirmek olan oyun tam tersi olaya yol açıyor.
  • Arkadaşlar FIFA 18'de Türkiye TFF 1. Lig olması için oyumuzu verelim.

http://www.fifplay.com/fifa-18-leagues-vote/
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

fut a bayağıdır girmiyorum ama tam mobil oyuna dönmüş sanırım. rengarenk kartlar, aynı oyuncunun farklı güçlerde en az 3-4 farklı kartı çıkmış. eskiden if oyuncular 1 overall artardı misal 80 iken 81 olurdu. şimdi 80 den 84-85 e fırlıyor direk. çok fut oyuncusunu bu şekilde mobil tarzı yaparak soğuttular oyundan. oyunun jet hızında oynanmasının sebebi yine fut .. orada yardırma severler derneği var ea onları dikkate alıyor maalesef.

ben şu anda leverkusen ile kariyer oynuyorum ve fifa 18 i mart nisan ayında 50-60 tl ye alıp yine kariyer oynarım. şu pes oyun motorunu güzel geliştirdi ama devamı gelmiyor (lisans ,atmosfer vs) ..

fifa 18 den de umudum yok, eskiden heyecan ile oyun tanıtımını beklerdim ama artık o heyecanım kalmadı her sene cilalayıp aynı oyunu sürüyorlar

gerçek bir tespit.. tamamen tarafsız..

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Arkadaşlar FIFA 18'de Türkiye TFF 1. Lig olması için oyumuzu verelim.

http://www.fifplay.com/fifa-18-leagues-vote/

bunlar resmi değil uğraşmayın her sene ptt 1.lig zirve 3 yıldır ama değişen bir şey yok

zaman kaybı sen oyunu al adamlar alır senin ligini satış düşsün lig olmaz bir daha para ile bu işler ilgi ve para para demek fut demek fut demek ea demek

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Valla bence de hiç uğraşmayın. Geçen sene ben de katıldım oylamaya ne oldu? Sonuç yok demek ki resmi değil. Geçen sene tek resmi olan şey oyun kapağı yıldızı oylamasiydi. Reus için oy vermiştim. O seçildi. O yüzden hiç uğraşma arkadaşın dediği gibi ne kadar çok orjinal oyun alınırsa o kadar olumlu şey olabilir bizim adımıza. Momentum konusunda da aylardır dert yananlardan biriyim. Oyunu parçalayıp 2.kez aldım oynamaya devam ediyorum ama hakikaten 2 kat dert sahibi oluyorum ama çare yok başka alternatif yok malesef.

• eskiden div 1 e çıkıp div 4 e düşerdim, malum sebeplerden. ikinci kez div 3 ten div 5 e düştüm, malum sebeplerden.momentum olayı oyunun keyfini kaçırıyor bence, sinir bozuyor. sinirden tüm takımı satıp makarasına bronz kadro ile oynayasım var.

oyunda hiçbir yenilik yapılmıyor, varsa yoksa kartların rengi. neden ? para oradan geliyor.

bir fut draft yaptılar, 2 maçtan sonra güç bela 3 e çıkıyorum, daha final göremedim.

yenilik gelmezse soğutucaklar insanları. alternatif yok, kazançları oradan.

98 -17 tüm serileri bir heves ile alıp oynamışımdır bayılana kadar. ancak dün akşamdan sonra nba e dönesim geldi tamamen, ciddi sinir yaratmaya başladı.

bi de yeri değil ama pro club oynarken oyuncular içimden geçiyor durduramıyorum, nasıl full şekilde oluyorlar, biz aylardır oynuyoruz 86 falanız hala..
  • Pro Clubs oynayan arkadaşlar var ise oynamak isterim beraber.

Psn: gokayguler06 yaş 27

• Arkadaşlar merhabalar. Teknik Direktör kariyer modunda ilk yaz transferleri kapatıyorum, bana kapalı oluyor ama bilgisayar transfer yapabiliyor daha sezon başlamadan önce. Bunu nasıl kapatabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoli8484

Bugun adamın biriyle season oynadıktan snra istatistigine bi bakayım dedim baktım 217 defa div1 title almıs bakmam ile kapatmam bir oldu bu adamlara momentum script ugramıyor mu yksa bunlar fake mi acaba ? 1156 win 44 lose yapmış bunlar gercek olabilirmi gencler ve biz insansak bunlar ne oluyor ?

Bu istatistiklere nerden bakıyoruz? Daha önce de sordum ama bilen çıkmadı.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Kime bakmak istyosan o mac score board ustune tikla o kisinin sayfasi acilir orda istatistik ekranina tikla ve r2 ile eski fifa istatistiklerine bile bakablirsn

• Arkadaşlar 100 ün üzerinde ultimate maçı yaptım 1 tanesini kendi evimde yapamadım hep deplasmanda oynadım. Statta aldım aktifte ettim daha ne yapmam gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.