Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EA'e helal olsun.

Ne güzel de düzüyor milleti.

Ben mahkeme olsam bunlara ödül veririm bırak cezayı...

Bu düzülenlere de zerre acımam, iyi olmuş...
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Gerçek Oyun içi ise gerçekten güzel yenilik pro club için harika olur teşekkürler video icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Malesef değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 2 Temmuz 2016; 8:26:04 >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Offline kariyer modunda olursa bu özellik çok sevineceğim. 10 sezon aynı formaları giymekten gına geldi artık. Her sezon yeni formalar yapabilirsek çok hoş olur.

Gerçek değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 2 Temmuz 2016; 9:23:40 >
  • Aslında EA bu fikri değerlendirmeli çok harika olur. Kendi logomuzla formamızla oynamak

• quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

EA'e helal olsun.

Ne güzel de düzüyor milleti.

Ben mahkeme olsam bunlara ödül veririm bırak cezayı...

Bu düzülenlere de zerre acımam, iyi olmuş...

Ne anlamda yazdın bunu?
  • Yüzler harika görünüyor. Umalim ki sadece tanıtımlarda yer alan yada elit takımların yıldız isimleriyle sınırlı kalmasın. Bunu neden söylüyorum çünkü FIFA 16 da pek çok faceinin olması gereken oyuncunun ne yazıkki faceleri yoktu. Gervinho, Naingolan, Candreva, Dybala, Otamendi, Parolo, vs bircok oyuncunun şuan aklımda yok olmasi gereken faceleri oyunda mevcut değildi. Birçoğunun da faceleri ve saç modelleri 1-2 sene öncesinden kalma idi yani güncellenmemis sekilde. Mehmet topal, raul meirelles gibi örneğin. Ama premier ligde norwich cityde, aston villada, Bournemounthda oynayan oyuncuların ise yüzde 80inin faceleri oyunda mevcuttu. Ayrıca kadın milli takımlarında yer alan futbolcularında hemen hemen tamamının faceleri gene oyunda vardı. İşte bütün bunlar olupta saydığım oyuncuların ve pek çoğunun olmaması biraz saçma oluyor umarım ea sports bu eksiklikleri gidermiştir artık. Sonra şuda önemli, mesela FIFA da oyunda bir oyuncunun top ayağına geldiği zaman ya spriker adını söylemesi yada oyuncunun adının yazmasıyla anlıyoruz o oyuncu olduğunu çoğu zaman. Peste ise durum nispeten farklı daha başarılı bu anlaşılır özelligi. Yani FIFA sadece face konusunda değil oyuncularin vücutsal özellikleriylede çalışmalar yapmalıdır...

• Merhaba arkadaşlar yıllardır pc oyuncusu olarak fifa oynamış ve hatta fifa forumu kurucusu olarak şunu söylemeliyim ki yeni ps4 te oyunu oynamaya başladım tabiki 16 ama online maçlarda tactical defending dışında bir defans sistemi ayarlanmıyor sanırım pc de bir maç legacy bir maç tactical yapıyordum burda o sseçenek yok sanırım yoksa ben mi bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

hocam bu gerçek değilmiymiş yani, peki nerden alınmış bu ?
  • kendi concept calısmasıymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 2 Temmuz 2016; 13:08:05 >
  • quote:

kendi concept calısmasıymıs

peki niye böyle birşey yapmış rağatsızlığı var herhalde neyse aslında böyle birşey gerekiyor çünkü fifa da birçok milli takımın ve gene pekçok takımın forma sponsorları yok ve formalar sahte özellikle italya serie b, portekiz liginden bazı takımların, arjantin, şili, kolombiya liglerinden, azımsanacak seviyede değil yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

Merhaba arkadaşlar yıllardır pc oyuncusu olarak fifa oynamış ve hatta fifa forumu kurucusu olarak şunu söylemeliyim ki yeni ps4 te oyunu oynamaya başladım tabiki 16 ama online maçlarda tactical defending dışında bir defans sistemi ayarlanmıyor sanırım pc de bir maç legacy bir maç tactical yapıyordum burda o sseçenek yok sanırım yoksa ben mi bulamadım?

Online da yok hocam tactical zorunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

Merhaba arkadaşlar yıllardır pc oyuncusu olarak fifa oynamış ve hatta fifa forumu kurucusu olarak şunu söylemeliyim ki yeni ps4 te oyunu oynamaya başladım tabiki 16 ama online maçlarda tactical defending dışında bir defans sistemi ayarlanmıyor sanırım pc de bir maç legacy bir maç tactical yapıyordum burda o sseçenek yok sanırım yoksa ben mi bulamadım?

Online da yok hocam tactical zorunlu.

Bu gerçekten benim gibi bir yılların fifa oyuncusuna çok ağır geldi ps4'ü sırf fifa için almış biri olarak tactical sıkıldıgım için pc'de oynarken 1 maç legacy 1 maç tactical yapıyordum bu hiç olmadı şimdi çok sıkılıcaz ..

• quote:

not: gerçek değil concept calısma

kit değilde bi zahmet artık kendi logomuzu kullanabilelim.
  • Pes in tek sorunu lisans ve takim azligi.

Fifa ne yaparsa yapsin tahtini korumayi basarir bu sene de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Pes in tek sorunu lisans ve takim azligi.

Fifa ne yaparsa yapsin tahtini korumayi basarir bu sene de.

Bahsettiğin oyun pes mi yanlış anlamadık diğil mi.?
  • Forstbite motoru yüz modellemede basarili olmus gercekten ignite da soluk ve sismis suratliydi bazi oyunculae twitter da pogbayi yakin gostermis ozellikle pogba ve martial i gerceginden ayirt etmek güç...

• Efsane olacak yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

quote:

Orijinalden alıntı: wizâRd

Paylaşım güzel bu video daha güzel gösterdi sanki oyunu. Burada 0.57 sn deki golde fileler ile ilgili olumlu değişikliğe de dikkat çekmek isterim epey bir konuşulmuştu çünkü.

Oyun günden güne geliştiriliyor resmen her videoda biraz daha oturmaya başlıyor. Sadece kale ağları değil dikkat edin Pogba topa vurduğunda çıkan seste çok gerçekçi olmuş. Önceki oyunlarda örnek veriyorum 16'da top patlıyor gibi güm kalın bir ses çıkarken burada resmen yanımda birisi topa vuruyormuş gibi tok bir ses aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Efsane olacak yine.

yine derken ?

yani 15 ve 16 tam bir fiyaskoydu da o yüzden sordum ?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.