Şimdi Ara

Fifa 16 xbox one ultimate team turnuvası (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde turnuvamız için şöyle bir çalışma yaptım ilk mesaja ekleyebilirsiniz.

Fifa 16 xbox one ultimate team turnuvası
  • öncelikle turnuvayı haftaya yapalım hemen 2 günde herkese ulaşmamız zor gelecek hafta pazartesi ilan açalız ve böylece katılımda yüksek olur

ödül konusuna gelirsek eğer yabancı forumlarda özel olarak düzenlenen turnuvalara ea sports un coins ödülü verdiği konuşuluyor.onlarla canlı yardımdan konusalak en azından bunun doğruluğunu anlayabiliriz.
    ancak aramızda fut'a yeni başlayanlar yada mali tablosu bozuk olanlarda var.onlardan böyle bir şey istemek olmaz.Bu arada Ea'in özel turnuvalara ödül verdiği konusunda bilğisi olan varsa ve bu konuda yazarsada sevinirim
  • Yeni turnuvayı ultimate team yapmayalım bu sefer euro 2016 veya şampiyonlar ligi iyi gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o tarz bir turnuva yaparsak eğer 5 yıldızlı takımlarla katılımı yasaklanması lazım diye düşünüyorum zira herkes real barça bayern gibi takımlara yüklenir ve herkes messi Ronaldo robben le yardırmaya çalışır ama dediğiniz gibi yapabiliriz bir turnuvada
  • zaten çok 5 yıldızlı takım var eğer milli takım olursa sıkıntı olmaz

• musab63 kullanıcısına yanıt
    evet bu fikri değerlendirelim :) pamuk eller gamepad'e beyler ;)
  • Abi ben bazı seyleri belirtmek istiyorum, evet fut modunda turnuvalar adaletsiz olabiliyor, mesela finalin 2. maçında mrhagiii arkadasımız full antreman basmıstı ribery'ye falan hatta 89 overall classic Gheorge Hagi'ye bile,
    bu bile aslında bir kural olmalı ama hangi bir açığı engelleyebiliriz. örneğin adamda C.Ronaldo olsa oynatma diyemeyiz sonucta.

5 yıldızlı takımlarla acık bir turnuva yapılacaksa ben o işe girmem abi, çünkü katlanamıyorum sürekli RT tuşuna basıp koşanlara, maç zevkimin içine ediyor resmen.
    Ama online friendly modunda oynarsak ve üst limit 4 yıldız olursa bence makul olur gayet.

İsterseniz şöyle bir fikir geliştirelim aklıma gelen bu, türkiye kupası modunda bir turnuva yapalım, nasıl olsa SPOR TOTO liginde uçak takım yok, 5 yıldız takım da yok.
    En fazla nani markovic kerim frei töre yusuf erdoğan gibi oyuncular var ama durdurulamaz değiller sonuçta.

Eğer herkese uyarsa sadece türk takımlarından seçebileceğimiz bir turnuva yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mint3407

Abi ben bazı seyleri belirtmek istiyorum, evet fut modunda turnuvalar adaletsiz olabiliyor, mesela finalin 2. maçında mrhagiii arkadasımız full antreman basmıstı ribery'ye falan hatta 89 overall classic Gheorge Hagi'ye bile,
    bu bile aslında bir kural olmalı ama hangi bir açığı engelleyebiliriz. örneğin adamda C.Ronaldo olsa oynatma diyemeyiz sonucta.

5 yıldızlı takımlarla acık bir turnuva yapılacaksa ben o işe girmem abi, çünkü katlanamıyorum sürekli RT tuşuna basıp koşanlara, maç zevkimin içine ediyor resmen.
    Ama online friendly modunda oynarsak ve üst limit 4 yıldız olursa bence makul olur gayet.

İsterseniz şöyle bir fikir geliştirelim aklıma gelen bu, türkiye kupası modunda bir turnuva yapalım, nasıl olsa SPOR TOTO liginde uçak takım yok, 5 yıldız takım da yok.
    En fazla nani markovic kerim frei töre yusuf erdoğan gibi oyuncular var ama durdurulamaz değiller sonuçta.

Eğer herkese uyarsa sadece türk takımlarından seçebileceğimiz bir turnuva yapalım.

Zevkine oynanan bir turnuvada traning kart basmak ilginç olmuş cidden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• allahtan 2. maça her ihtimale yedekte bir kiralık ronaldo bırakmıştım da sorunu çözdü
  • Öncelile bu ilk turnuvaydi ve hatalarimiz yada eksiklikler kural bazında olabilir.devamı oldukça hatalarimizi gidermeye çalışırız.

Örneğin mert arkadaşımıza çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum zira kadro olarak aramızdaki en zayıf takimdi ve iki finalistle denk geldi bundan sonraki turnuvalarda iyi oyuncuları en azından farklı gruplara dagitabiliriz. Artık bunla ilgili bir veri var elimizde.

4 yıldızlı takimlarla turnuva olayı oldukça mantıklı.herkesde denk takimlarla oynar ve momentum da az olduğu için iyi oyunculuk ortaya çıkar.

Fut turnuvaları ile ilgilide sadece belli lig takımları yada serbest şekilde de yapılabilir. Örneğin bir turnuvaya sadece Türk Belçika rusya hollanda lig lerinden kurulu takimlarla oynanabilir diye kısıtlama getirebiliriz. Buda en azından bize farklı takimlarla ve oyuncularla oynama fırsatı verir.Başka bir turnuva ise herkes serbest takimlarla oynasın deriz.

• Bende turnuvada yer almak istiyorum. Fakat yeniyim fut yapmazsak iyi olur :))

• mint3407 kullanıcısına yanıt
    Bana her yer paris istediğiniz takımla oynarım, iddialı değilim zira biraz geliiştirip 11 kisilik takım kurup yabancılarla oynarsak bence bu işin zevki cok daha buyuk boyutlara varır.
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    ben zaten pro oynuyorum fut dışında ya da co-op ama güzel bir pro club takımı kursak ve maçlarımızı yapsak çok tad tuz alırız abi kulaklık mikrofon falan.. Ki bence çıkar da o takım aramızdan ama biraz tercrübe lazım pro için, kaç tane takımı bıraktm o sırf o yuzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mint3407 -- 11 Aralık 2015; 15:42:10 >
  • mint3407 kullanıcısına yanıt
    Biz volkan abi anıl kerem abi hep birlikte yapmıştık çok zevkliydi. Gollerin hepsinin ben atmıştım ki hepsine de yenilirim normal maçta . Tek başına yıldız olmayı seviyorum

• napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Yırtıcı santrfor selo

• Valla bana uyar abi yapalim egleniriz hem hepberaber

• Napolyon07 fc Turkey takımını kurdu.pro clubs da istekli arkadaslarla güzel bir takım kurabiliriz

• turnuva devam ediyorsa bende katilmak isterim

s2kbk7
  • coldvolkan C kullanıcısına yanıt
    Aynen volkan. proclubs da oynayalim.

• Proclub fut farketmez hertürlü oynarızOlursa haber verirseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.