Şimdi Ara

Fifa 16 xbox one ultimate team turnuvası (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 2 gün önce fifa 16 aldım ve 2 gündür online oynuyorum fakat şöyle bir sorunum var rakip benden çok çabuk top alıyor, top rakipteyken ben baskı yaptığım halde topu alamıyor, 2 kıvrak hareket ile 90 a yerleştiriyorlar :) acaba bazı ayarlarımı yanlış veya yapılması gerekiyor. bilen birisi sevabına yardımcı olsun kurtarsın beni bu dertten
  • CSHBIL kullanıcısına yanıt
    Dün gece ben size karşı oynadım emin değilim ama takım kimyaniz oldukça dusuktu galiba kimyayi artirirsaniz oyuncuların boşa kaçması ve pas oranının artması doğal olarak yükselecek tir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam agalar, turnuvaya devam ;)

uasarikirmizi ne zaman atıyoruz macımızı, tek mac olacakmıs zaten, akşama müsaitsen atalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldvolkan

Dün gece ben size karşı oynadım emin değilim ama takım kimyaniz oldukça dusuktu galiba kimyayi artirirsaniz oyuncuların boşa kaçması ve pas oranının artması doğal olarak yükselecek tir

beni yenenler arasında sende mi vardın...hatırlıyorum sanki uğraşmıştım baya bi ama olmadı
  • mint3407 kullanıcısına yanıt
    Tabikide devam bu aksam musait olan herkesin oynamasini bekliyorum gece musait olamayacak olanlar rakiplerine yada bana bildirirse sevinirim

• CSHBIL kullanıcısına yanıt
    Kimyayi düzeltir birazda takımi duzeltirsen sıkıntıları asarsin

• gençler akşam derin futbol başlamadan önce bu işi bitirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSHBIL

merhaba arkadaşlar, 2 gün önce fifa 16 aldım ve 2 gündür online oynuyorum fakat şöyle bir sorunum var rakip benden çok çabuk top alıyor, top rakipteyken ben baskı yaptığım halde topu alamıyor, 2 kıvrak hareket ile 90 a yerleştiriyorlar :) acaba bazı ayarlarımı yanlış veya yapılması gerekiyor. bilen birisi sevabına yardımcı olsun kurtarsın beni bu dertten

Kimya cok onemli gercekten. Fifa'nin bu sene kimya'ya daha da onem verdigi ortada. Kimyasi yuksek olan dusuk ortalamali bir takimla yildizlar karmalari bile dize getirilebiliyor.

• Arkadaşlar fifa 16'da arkadaşlarımın hiçbiri görünmüyor. Mesela sizlerle online friendly kurmaya calissam "oyun başlatmak için önce arkadaş eklemelisin" uyarisi cikiyor, halbuki 300 den fazla arkadasim var, bu sorunla bir kac gundur karsi karsiyayim basina gelenler veya cozumunu bilenler yardim ederlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamie35 -- 7 Aralık 2015; 15:57:03 >
  • arkadaşlar çeyrek finalle ilğili ufak bir hatırlatma maçların berabere bitmesi durumunda uzatma veya penaltılar olmadığından dolayı tekrar maç oynanır
    tekrar maçı ilk maçı deplasmanda oynayan takımın sahasında olur.
    gene eşitlik halinde eşleşme sanki tur mücadelesi şeklinde değerlendirilip deplasman golu kuralı geçerli olur
    gene eşitlik halinde eşleşme sıfırlanır ve tekrar baştan başlatılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anlclk22

Simdi ekledim perenal15

Hocam saat kaçta açık olursun? Şimdi girip bi kontrol edip çıkacağım yoksan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk yari finalist icekral
    Alperoflas 2-4 iCeKraL

• Dostum onlineyim suan

• Paranel15 1-2 Mrhagiiii

• Icekral - Mrhagiiii yarı final ilk eşleşme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldvolkan -- 7 Aralık 2015; 23:22:58 >
  • İ30ALP 3 - 0 KAANDCD

Fair play ruhuyla oynanan maç için kaan kardeşime teşekkür ederim bileğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anlclk22

Dostum onlineyim suan

Kadron çok güzel bu arada, xboxtan yazamadım. Elimdeki kadroları satıp o tarz bir şey kurabilirim. Kalan maçlarda başarılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mint3407 3 - 2 uasarikirmizi
  • Mint3407 3-2 uasarikirmizi in Mint3407 yarı finalist
    Mint3407 - İ30ALP 2.yarı final mücadelesi herkese bol şans

• Mrhagiiii 2-1 icekral
    Icekral 3-3 Mrhagiiii
    Mrhagiiii finalde tebrikler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.