Şimdi Ara

Fifa 16 xbox one ultimate team turnuvası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi aramızda hem eğlenmek hemde fair play içinde rekabet yaratmak amacıyla fifa 16 ultimate team kadrolariyla bir turnuva düzenlemek istiyoruz katilmak isteyen arkadaşlar buraya adını ve gt sini yazarsa sevinirim

Turnuva kuralları
    4 lu 4 grup şeklinde olup gruplarda ilk 3 sırayı alan takım bir sonraki tura çıkacaktır
    Burda amaç gruplarda son maçlarda kopmayı engellemektir
    Grup maçları çift devreli lig usulü olacaktır
    Mac sonu ekran görüntüsü karşılaşan takımlarca yollanacaktir yada iki tarafın ortak beyanı geçerli olacaktır
    Gruplarda 1. Olanlar direkt olarak çeyrek final oynamaya hak kazanırken
    2.ve 3.olanlar ise çapraz olarak eşleşip tek maç üzerinden eleminasyon sistemi ile oynayacaklar.maçların berabere bitmesi durumunda uzatma seçeneği olmadigindan maç tekrar edilecek ancak bu sefer ilk maçı deplasmanda oynayan takım ev sahibi hakkına sahip olacak
    2.maçında berabere bitmesi durumunda iki takım arasında deplasman golu kuralı işleyecek ondada eşitlik halinde 2.takımın sahasında 1 maç daha yapılacak yukardaki kurallar baştan tekrar isletilecek
    Çeyrek finalde ise gene grubunu 1.bitiren takımların sahasında tek maç üzerinden oynanacak beraberlik durumunda ise 2-3 maçlarının statüsü uygulanacak
    Yarı finaller çift macli eleminasyon usulü olacak deplasman golü kuralı geçerli olacak
    Final gene çift macli eleme usulü olacak ve deplasman golü kuralı geçerli olacak
    Yarı final ve finalde eşitlik halinde tekrar eşleşmeler baştan başlayacak
    Grup da sıralama tıpkı cl statüsündeki gibi olacak
    Grupların belirlenmesi ise ilk defa düzenlediği için herkesin level i ile olacak herkes Xp puanı ile torbalara ayrılacak

Küfür hakaret gibi kendinize yakışmayan davranışlarda bulunmak ise ne olursa olsun turnuvadan ihraçdır
    Katılmak isteyen arkadaslara şimdiden bol şans ve iyi eğlenceler

Gt:coldvolkann
    Gt:Napolyon07
    Gt Homerusan
    Gt:alperoflas
    Gt:karakoyunn
    Gt:EarningRope
    Gt:PerenaL15
    Gt : anlyldrmmm34
    Gt:iCeKraL
    Gt:mint3407

Fifa 16 xbox one ultimate team turnuvası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldvolkan -- 11 Aralık 2015; 10:36:31 >

• Volkan abi ekle beni de listeye GT:napolyon07
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Volkan abi ekle beni de listeye GT:napolyon07
    benide ekleyebilirsiniz
    GT:homerusan
    saatleri akşam 21:00 dan sonra olursa daha iyi olur
  • Gt: alperoflas herkese iyi eğlenceler
  • Wannabe W kullanıcısına yanıt
    Maçları zaten herkes çalıştığı için gece oynatcaz
  • coldvolkan C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim gt yanliş olmuş sana zahmet düzeltebilirsen yanilmasin arkadaslar
  • Slmlar benim şöyle bir sorum olacak.
    Benim kadrom tr kadrosu ve normal fut sezonlarını oynarken rakip çok sağlam gelse bile bir şekilde dengeliyor oyun, fakat arkadaş sezonlarında kadrolar ciddi önem kazanıyor ve farklar ortaya çıkıyor.
    Bu nedenle belirli bir lig karması yada ucuza oluşturulabilecek belli bir puan altı oyuncularla daha dengeli bir lig yapılabilir.
  • jamie35 kullanıcısına yanıt
    Telden yazdım eve geçince duzeltirim kusura bakmayın
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru olabilir ancak inanın katılımcılar arasında kimya ve kadrosu düşük bir çok arkadaş da var sadece eğlence amaçlı olarak katılıyorlar zaten burdaki esas amacımız da bu kendi listemi baz alirsam da ortalama olarak takımlar 181-185 arasında zaten ilk eleme maçlarının da tek maç olması zayıf takımlar içinde zaten avantaj
  • Gt karakoyunn

Nezaman başlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldvolkan

Telden yazdım eve geçince duzeltirim kusura bakmayın

Eyvallah hocam olsun önemli değil.
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Şu anda burda kayıtlı olan 5 forumdan birbirimizi ekledigimiz arkadaşlarda var cuma'ya kadar 16 olursak olur olmaz olmaz başlarız olmadı kaç katılımcı varsa onlarla cuma gecesi başlarız
  • gt EarningRope
  • gt alpert86 bu hafta yoğunum haftaya maçlara başlayabilirim
  • Şu anda gözüken perşembe yada cuma gecesi başlanacak gibi
  • Cuma gece 12 de başlasak iyi olur :)
  • PerenaL15
  • Volkan abi ayıptır ya GT yi yanlıs yazmıssın benim napolyon07 olacak
  • Herkesi ekledim selocum senide duzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldvolkan

Şu anda burda kayıtlı olan 5 forumdan birbirimizi ekledigimiz arkadaşlarda var cuma'ya kadar 16 olursak olur olmaz olmaz başlarız olmadı kaç katılımcı varsa onlarla cuma gecesi başlarız

bu cuma başlayacaksa şehir dışında olacağım için katılamayacağım hocam malesef :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.