Şimdi Ara

FIFA 16 Spotçular STOK Takip Konusu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
2
Favori
11.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkmacig

Ordan almanın farkı ne ?

Vergini de verecektin bandrollü alacaktın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün faturalı ve bandrollü zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmacig

Ürün faturalı ve bandrollü zaten.

Neyse seneye 300 liraya alırsınız fifa 17'yi

• quote:

Orijinalden alıntı: turklost

Takasta fifa 15 alıyorlar mı ? bilgisi olan var mı ? 149 tl ye sattıkları oyunun alımdada bi değeri vardır heralde

10 tl sayıyolar
  • Dolar yükselmeye devam ederse 400 ede alırız

• fifa 15 i vereyim dedim fifa 16 ya adam sana 200 olur dedi güldüm çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

quote:

Takasta fifa 15 alıyorlar mı ? bilgisi olan var mı ? 149 tl ye sattıkları oyunun alımdada bi değeri vardır heralde

10 tl sayıyolar

Hocam az önce sordum 10 liraya alırız dedi FIFA 15 i tamam dedim eyw. 3 tane oyun söyledim Adam üste 40 TL istedi yuh abi ya Nasıl iştir bu

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Konaminin avrupa sorumlusu bile fifadan geride kaldik ama toparlamaya calisiyoruz diyor adamlar bile kabul ediyor siz kabul etmiyorsunuz zaten burasida tartisma konusu degil sacma sapan pes linki atip pes pes diyip durmazsaniz iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

quote:

10 tl sayıyolar

Hocam az önce sordum 10 liraya alırız dedi FIFA 15 i tamam dedim eyw. 3 tane oyun söyledim Adam üste 40 TL istedi yuh abi ya Nasıl iştir bu

alın saklayın oyunları veya kendi arkadaşlarınız içinde takaslayın,psn den alın kardeşlik le ,ama şunlara para kazandırtmayın. iyi ce soğudum fifa 15 i 80 e satar takasta 10 lira sayıyor,el insaf ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

10 tl sayıyolar

alın saklayın oyunları veya kendi arkadaşlarınız içinde takaslayın,psn den alın kardeşlik le ,ama şunlara para kazandırtmayın. iyi ce soğudum fifa 15 i 80 e satar takasta 10 lira sayıyor,el insaf ya

Aynen öyle kardeşim ben artık koleksiyon işine giriyorum rafda dursun 10 liraya satıp bunları zengin mi edeceğiz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

10 tl sayıyolar

Aynen öyle kardeşim ben artık koleksiyon işine giriyorum rafda dursun 10 liraya satıp bunları zengin mi edeceğiz

torununa gösterirsin ,bn şahsen uncharted,the last of usu saklıyorum , hala crsh bandıcoot cd leri duruyo bende

• Üzerine az biraz daha eklenildiği takdirde rahatlıkla D&R yada benzeri büyük marketlerden birinden alınabilir.

Spotcular bu nesil gerçektende tam anlamıyla yoldan çıktı.
  • quote:

fifa 15 i vereyim dedim fifa 16 ya adam sana 200 olur dedi güldüm çıktım

İyi demiş bence.35e satan var forumda.
  • kur falan hikaye. yusufpaşadaki yer pes 16'yı 200 den koydu. şu an 160 lira. 1 hafta sonra fifa da düşecek. bazıları da kur falan diye milleti kandırmaya çalışıyor.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Hocam beklemek en mantıklısı en fazla 10 güne 120-130 olur

• her sene yenisi çıkan bir oyun için gerçekten yüksek fiyatlar var kemik oyuncu kitlesine kolay gelsin
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    hocam ben zaten 4-5 gün sonra okul sebebiyle şehir dışına çıkıyorum. döndüğümde düşmüş olur. ama istanbulda kalsaydım da hayatta bu fiyatlara spottan almazdım. giderim ayağımın dibinde kanyon metrocity özdilek akmerkez sapphire var oralardan alırım az daha verip. adamlar aral fiyatına yakın satıyorlar vergisiz bir de sanki dünyada bir tek kendilerinde oyun varmış gibi davranıyorlar.
  • Arkadaşlar ben genelde oyunu kutulu alırım sonra oyun beni bir gün sinirlendirir ve satarım.Daha sonra oyunun dijital versiyonunun fiyatı düşünce kardeşlik bölümünden satın alırım hem çok zarar etmem hemde oyunuma bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 22 Eylül 2015; 18:03:20 >
  • Ben de n11'den birkaç gün önce indirimli olarak barcelonagame'den aldım, adamlar dün kargoladı.Rezil yurtiçi kargo yüzünden bugün ulaşmadı elime tabi, bir de İstanbul'dayım güya.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.