Şimdi Ara

FIFA 16 Spotçular STOK Takip Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
2
Favori
10.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ana konu içinde bir çok şey konuşulduğundan takip etmek epey zor oluyor.

bu konu üzerinden spot üzerinden alacaklar fiyat, çıkış tarihi vs paylaşırsa iyi olur diye düşündüm.

benim gördüklerim;

1-ucuzbudur sitesi 195 liraya satıyor, kargo için 25 eylül demiş. (fakat biri kapakta arda turan olcak mı diye sorduğunda hayır demişler ve sitede oyunun türkçe olup olmadığı hakkında bilgi yok)

2- n11 de spotçular (barcelonagame,worldbazaar vs) 220 tl fiyat çekmişler, çıkış tarihi için ise yine 23-24 eylül denmiş. (bayram kargo vs sonraki haftaya sarkması olası.)

3- fezakonsola sorduğumda 21 eylül ptesi bekliyoruz en az 200 tlden girecek dedi.

sizin bildiğiniz tavsiye ettiğiniz spotçu, indirimli satan site varsa paylaşın lütfen.

şu şartlar altında muhtemelen n11 den 220 liraya taksitli almayı düşünüyorum.

• Az bir miktar fazla odeyip araldan alin turkce spiker icin arkadaslar.Kimsenin oyunu bayramdan sonraya kalmaz insallah .
  • 200 lira ne arkadaş 2 sene sonra 1 oyun 450 tl olur artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

200 lira ne arkadaş 2 sene sonra 1 oyun 450 tl olur artık
    200 spota verece?inize psn den alyn seneye türkçe spiker ve stadyumlar gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

200 spota verece?inize psn den alyn seneye türkçe spiker ve stadyumlar gelsin.

+1
    araldanda almayın bi zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

Türkçe spikeri nereden çıkardınız? sadece menüler Türkçe.

Seneye türkçe spikerin ve stadyumların gelmesi için tff talepte bulunmuş büyük ihtimal gelecekmiş
  • quote:

quote:

Seneye türkçe spikerin ve stadyumların gelmesi için tff talepte bulunmuş büyük ihtimal gelecekmiş

Alıntıları Göster
    tr psn den alın bence spotçular

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    şöyle bir durum var yurtdışında oyunlar 60 dolar biliyorsunuz ki. bunu tl ye çevirirsek 180 tl yapar. spotçular 60 dolardan almıyorsa bile en kötü 50 dolardan alıyordur dite tahmin ediyorum buda 150 tl yapar. 20 tl kar koyup satsalar 170 tl bu işin olması gereken fiyatı sanırım ( yanlış anlaşılmasın ülkenin berbat şartlarında olması gereken rakam)

tabi ilk çıktığında araldan ucuz oldukça ne kadar pahalı olursa olsun alacağımızı bildiklerinden 200 tl gibi fiyatlar çekiyorlar.

hep alışveriş yaptığım feza konsol son oyunları hep 200 liradan getirdi (mgs 200, mad max 200, pes16 200)

---

bilginiz olsun bugün n11 de %11 anlık indirim var 200 tl üstüne barcelonagame oyunu 219 liradan çıkarmış, %11 indirim ile 190 liraya geldi üstüne 22 tl indirim çekim vardı onuda kullanınca 168 liraya aldım oyunu.

%11 indirim + forumdan 10 liraya 22 tl indirim çeki alırsanız 178 liraya oyunu alabilirsiniz. satıcı cumartesi akşam ürünlerin geleceğini ptesi kargo salı elinizde diyor. bi aksaklık çıkmazsa salı günü oyun elimde olacak.

spottan alacak olanlar kargonun bayram sonrasına kalma riskini göze alırlarsa bugün ki n11 indirimleri güzel fırsat olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

şöyle bir durum var yurtdışında oyunlar 60 dolar biliyorsunuz ki. bunu tl ye çevirirsek 180 tl yapar. spotçular 60 dolardan almıyorsa bile en kötü 50 dolardan alıyordur dite tahmin ediyorum buda 150 tl yapar. 20 tl kar koyup satsalar 170 tl bu işin olması gereken fiyatı sanırım ( yanlış anlaşılmasın ülkenin berbat şartlarında olması gereken rakam)

tabi ilk çıktığında araldan ucuz oldukça ne kadar pahalı olursa olsun alacağımızı bildiklerinden 200 tl gibi fiyatlar çekiyorlar.

hep alışveriş yaptığım feza konsol son oyunları hep 200 liradan getirdi (mgs 200, mad max 200, pes16 200)

---

bilginiz olsun bugün n11 de %11 anlık indirim var 200 tl üstüne barcelonagame oyunu 219 liradan çıkarmış, %11 indirim ile 190 liraya geldi üstüne 22 tl indirim çekim vardı onuda kullanınca 168 liraya aldım oyunu.

%11 indirim + forumdan 10 liraya 22 tl indirim çeki alırsanız 178 liraya oyunu alabilirsiniz. satıcı cumartesi akşam ürünlerin geleceğini ptesi kargo salı elinizde diyor. bi aksaklık çıkmazsa salı günü oyun elimde olacak.

spottan alacak olanlar kargonun bayram sonrasına kalma riskini göze alırlarsa bugün ki n11 indirimleri güzel fırsat olabilir

dolar düşçeğe benzemiyor ,iyice kötüye gidiyor ülke

• Arkadaslar lütfen spotçu seçerken çok dikkat edin.Alayı kazıkçıdır,para kaptırmayin şu beşpara etmezlere.Nakit alınca kralsın,ama iş takasa gelince kemküm ederler.Avrupa yakasinda KEGames en iyisidir.Gitmedigim spotçu kalmadı,en iyisi bu en azindan kötünün iyisi.Size tavsiyem;Bakirkoydeki spotçulardan uzak durun,gercekten kazıklanırsınız. Tecrübemle söylüyorum bunların tek derdi PARA.PSOyunu var orada en kötüsü budur zaten,önunden bile gecmeyin.Seviyesiz insanlar,kaç kere sözünden döndüklerine şahit oldum bunların.Tam kurnazlar, arkadaş muamelesi yaparlar,kardeş ayaklarına yatarlar,dükkanlarında müşteriyi ağırlamayı bilmezler.Oyun çıkış tarihi soruyoruz,zorla cevap veriyorlar hayrına dagitiyorlar sanki anasini satayim.PSOyunu hakkinda daha çok sey söylerim ama neyse çok iyi tanirim kendilerini yaklasik 1 yıllık alişverisim oldu verdigim paralara aciyorum okadar soyleyeyim.Sadece uzak durun bir digeri,KonsolOyun bu üçkağıtçilarin,ele başıda Taner bey.Her oyunda aynı naneyi yemekteler."Bugün geliyor yarın kesin elimizde" derler,bir bakmışsın resmi çıkış tarihi gelmiş. Burda spotdan alma diyenler takas ile 30 liraya alıyorum,niye 200 lira vereyim? Herkez nakit almıyor, herkez koleksiyoncu değil.Şunuda bir anlamadiniz alacağımız oyun aynı yere gidiyor zaten aral dağıtıyor türkiyeye gideceği yer aynı yani. (Konu takip)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 18 Eylül 2015; 20:07:57 >

• uA_OzaN kullanıcısına yanıt
    Hocam canınızı sıkmak istemem ama n11'dekilerde sonuçta spotçu. Birinin eline geçince diğerinin de geçecek ve her sene klasik 1-2 gün sapmayı göze alırsak ben kargoyla beraber falan filan derken bayramdan sonrasına sarkacağına emin olduğum için n11'den almaya cesaret edemiyorum. Salıdan sonra kargolar da tatil zaten. En geç salı gelir spotçulardan gider alırım diye düşünüyorum. Pazartesi veya salı spotçuların eline geçerse o kargolar bayram sonrasına kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

Arkadaslar lütfen spotcu seçerken çok dikkat edin alayı kazikcidir para kaptirmayin su bespara etmezlere nakit alinca kralsin ama is takasa gelince kemkum ederler Avrupa yakasinda KEgames en iyisidir gitmedigim spotcu kalmadi en iyisi bu en azindan kotunun iyisi size tavsiyem Bakirkoydeki spotculardan uzak durun gercekten kaziklanirsiniz tecrubemle soyluyorum bunların tek derdi PARA PSoyunu var orada en kötüsü budur zaten onunden bile gecmeyin seviyesiz insanlar kaç kere sözünden döndüklerine şahit oldum bunların tam kurnazlar, arkadas muamelesi yaparlar kardes ayaklarina yatarlar dukkanlarinda musteriyi agirlamayi bilmezler oyun cikis tarihi soruyoruz zorla cevap veriyorlar hayrina dagitiyorlar sanki anasini satayim psoyunu hakkinda daha cok sey soylerim ama neyse cok iyi tanirim kendilerini yaklasik 1 yillik alisverisim oldu verdigim paralara aciyorum okadar soyleyeyim sadece uzak durun bir digeri Konsoloyun bu üçkağıtçilarin,ele başıda Taner bey.Her oyunda aynı naneyi yemekteler "Bugün geliyor yarın kesin elimizde" derler bir bakmışsın resmi çıkış tarihi gelmiş. Burda spotdan alma diyenler takas ile 30 liraya alıyorum niye 200 lira vereyim? Herkez nakit almıyor, herkez koleksiyoncu değil.Şunuda bir anlamadiniz alacağımız oyun aynı yere gidiyor zaten aral dağıtıyor türkiyeye gideceği yer aynı yani. (Konu takip)

Hocam affınıza sığınarak, nokta kullanmadan yazınca o kadar zor oluyor ki yazdığınızı okumak. Yarısında bırakmak zorunda kaldım dayanamayıp :)))

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Hemen düzenliyorum aceleden yazdım kusura bakma
  • quote:

Tahmin ettim hocam acele yazdığını. Biraz da spotculara sinirlenince onun da etkisi olmuştur :)) Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Tahmin ettim hocam acele yazdığını. Biraz da spotculara sinirlenince onun da etkisi olmuştur :)) Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Kadıköy kahramanda 220tl fiyat biçmiş ne zaman çıkacak bilmiyorum ama ben çıktığı an alamicam heralde 170-180tl düşünce alacağım. 220 vermek işime gelmedi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Hiç sormayın hocam daha yeni tartıştım bir tanesiyle %90`ı çakal.Araştırmayı çok iyi yapmak lazım memlekette her adımda bir spotcu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavun11

Kadıköy kahramanda 220tl fiyat biçmiş ne zaman çıkacak bilmiyorum ama ben çıktığı an alamicam heralde 170-180tl düşünce alacağım. 220 vermek işime gelmedi..

Alıntıları Göster
    220 vereceğime Ardalı 280 e alırım daha iyi. Taksitle alacağım zaten fiyat farkı çok göze batmaz.
  • İzmir karşıyaka uğur elektronik pazartesi gelir dedi
  • Spotcularin sattiginin kapagi nasil hocam ?
  • Arkadaşım n11 den 213 e almış ön siparişle.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.