Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oha konoplyanka dehşet olmuş. iyiki ligde nani var yoksa gs'ye gelmedi diye çok üzülecektim

http://www.futhead.com/16/players/239/yevgen-konoplyanka/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Videoları izledim de hakkaten yine aynı oyun...

Hele kadın futbolunu izleyeyim dedim, yine koymuş olmak için koyulmuş bi yenilik.Ulan kadın futbolunu bir kere izlesen o kadar hızlı futbol oynanmadığını anlarsın daha 1 dakikada.Erkeklerden bi farkları yok kadınların resmen.

Abi adamlar tek el tek.Pes desen clyi alıyor ama ne adam gibi bir atmosfer ne de adam gibi lisanslama var.Eskiden pese çok güzel modlama da yapılıyordu şimdi o da yok.Bu kadar lig lisansı bile mecburen fifa aldırıyor adama.Ama oynanış iyice arcadeleşiyor her geçen sene.

Ama simülasyon istenmiyorki.Adamlar nabza göre şerbet veriyor.Ergen kısmı futbolu futbol oynamak, futboldan keyif almak için değil, karşıdakini ezmek, yenmek, egosunu yüceltmek için oynuyor.Abuk sabuk da olsa nasıl olursa öyle gol atayım da sokmuşum momentine scriptine diyor.Hoş momentin ne olduğunu da bilmez çoğu ya neyse.Ee hal böyle EA'e de kızamıyorum bi noktadan sonra.Kapış kapış satıyor oyun bulamıyorsun store'larda.Adamın artık oyunu saha içinde geliştirme gibi bir derdi falan yok.Futu geliştireyim yeni bi kaç zamazingo ekleyeyim kadroları güncelleyeyim online'a yatırım yapayım serverları sağlamlaştırayım yeter diyor.

Yine bakirkoyde sira beklicez senle desene

Bir daha beklermiyim aga, bayram giriyor zaten ben bayramdan sonra alırım gibi.

oyun zaten 22sinde amerika 24de avrupada çıkıcak. doğubank 16sında getirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Seered

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Arda 88 olucak, kesin bılgı

Arda 88 olacak diyordun acaba pes için mi kastettin?

Sorma, benide kandırdılar
  • Nanı ve Q7 nın güncel kesin bilgileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bbeylen

Demo ilk hangivpsnde çıkar beyler birde tr panden çıkıp başka psne nasıl girerim

Bende bunu merak ediyorum bu gece her hangi bir psne duser mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

oha konoplyanka dehşet olmuş. iyiki ligde nani var yoksa gs'ye gelmedi diye çok üzülecektim

Türkiyeye gelseydi ratingi 77, hızı 78 olurdu dostum boşuna üzülme ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

oha konoplyanka dehşet olmuş. iyiki ligde nani var yoksa gs'ye gelmedi diye çok üzülecektim

Cidden harıka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gomez dışında Beşiktaş gayet iyi olmuş.. Gomez'in 78 olması fiyasko.. en az 82 olmalıydı... Mario Gomez la bu ??
  • bence gomezı abartmayın adam son zamanda gol bıle atamıyodu
  • Arkadaşlar, geçen seneki demonun çıkış saatini hatırlıyor musunuz? Ayın 8'i deniyor ya, İngiltere saatiyle mi yeni güne girince çıkar tahminen yoksa akşamı bulur mu sizce? Çünkü ona göre bekleyeceğim gece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

Max gücü 99 yapıp Messi yi 94 te bırakmak saçma değil mi yav Messi 99 olamayacaksa kim olacak bir daha onun gibi birinin geleceğini sanmıyorum

FUT'ta gelecek tots toty'ler için kart lazım.

95 96 97 olarak totw
    98 tots
    99 toty gelir.

Dostum bu kart isimleri ne anlama geliyor açıklayabilir misin? Bilmiyorum da..
  • Superlig efsane olmus.Her zaman ki gibi haksizlik yapmislar superlige gomez,rvp falan nasil o kadar dusmus.Kimi oyuncularin paceleri cok az vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Gomez dışında Beşiktaş gayet iyi olmuş.. Gomez'in 78 olması fiyasko.. en az 82 olmalıydı... Mario Gomez la bu ??

İşte sırf Türkiye ligi diye kırpmışlardır.

• Gomez tam fiyasko olmuş zahmet etmeselerdi
  • Mario gomez bjk ye gelmeden önce fifa 15 te 78 olmuştu zaten bu konuda turkiyeyle alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

Max gücü 99 yapıp Messi yi 94 te bırakmak saçma değil mi yav Messi 99 olamayacaksa kim olacak bir daha onun gibi birinin geleceğini sanmıyorum

FUT'ta gelecek tots toty'ler için kart lazım.

95 96 97 olarak totw
    98 tots
    99 toty gelir.

Dostum bu kart isimleri ne anlama geliyor açıklayabilir misin? Bilmiyorum da..

Haftanın takımı TOTW
    Yılın takımı TOTS
    Sezonun takımı TOTY

Team of the week-season-year

• beyler bu ratinglerin çoğu geçen sene online seasons'taki güncel ratingler zaten. geçen sene bu adamların ratinglerinin düşmesine kimse tepki göstermiyodu kendi takımına gelince olay oldu Fenerbahçeliyim ama RVP'nin 84 olması bence normal çünkü bu adam 83 lere kadar düşmüştü geçen sene seasonstaki güncelleme ile.. mario gomeze tepki göstermişsiniz adam geçen sene sakatlıktan belini doğrultamadı
  • Demo bu gece gelirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 7 Eylül 2015; 14:50:26 >
  • Umarım bu sene fifa 15 teki iğrenç arcade oynanış yoktur

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.