Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Videoları izledim de hakkaten yine aynı oyun...

Hele kadın futbolunu izleyeyim dedim, yine koymuş olmak için koyulmuş bi yenilik.Ulan kadın futbolunu bir kere izlesen o kadar hızlı futbol oynanmadığını anlarsın daha 1 dakikada.Erkeklerden bi farkları yok kadınların resmen.

Abi adamlar tek el tek.Pes desen clyi alıyor ama ne adam gibi bir atmosfer ne de adam gibi lisanslama var.Eskiden pese çok güzel modlama da yapılıyordu şimdi o da yok.Bu kadar lig lisansı bile mecburen fifa aldırıyor adama.Ama oynanış iyice arcadeleşiyor her geçen sene.

Ama simülasyon istenmiyorki.Adamlar nabza göre şerbet veriyor.Ergen kısmı futbolu futbol oynamak, futboldan keyif almak için değil, karşıdakini ezmek, yenmek, egosunu yüceltmek için oynuyor.Abuk sabuk da olsa nasıl olursa öyle gol atayım da sokmuşum momentine scriptine diyor.Hoş momentin ne olduğunu da bilmez çoğu ya neyse.Ee hal böyle EA'e de kızamıyorum bi noktadan sonra.Kapış kapış satıyor oyun bulamıyorsun store'larda.Adamın artık oyunu saha içinde geliştirme gibi bir derdi falan yok.Futu geliştireyim yeni bi kaç zamazingo ekleyeyim kadroları güncelleyeyim online'a yatırım yapayım serverları sağlamlaştırayım yeter diyor.

Yine bakirkoyde sira beklicez senle desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• van persie 84 fazla olmuş ya direk 77 falan yapsalarmış. türkiye ligine gelenin ovryi hayvan gibi düşürüyorlar.

halbuki tevez falan +1 almış. mario gomez'de 63 ovr ile bronz olmuştur. tam bi türk düşmanı bu EA
  • Gomez 78 :(

84 olması neyse de pace 22 yapmışlardır kesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overall fazla dusurmusler turkiye ligi oldugu icin abarti olmus cidden.Sezon boyu hic oynamayan oyuncular bile max -2 alirken rvp'ye -4 cok fazla olmus.

• RVP sezon sonuna dogru 83'u bulmustu online seasons'ta Falcao ile birlikte. Hatta o zamanlar transfer muhabbeti yoktu. Yine 84 iyi, 83'te de kalabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Gomez 78 :(

şimdi baktım da beterin beteri varmış burak 79.

arda 83'e düşmüş. bpl'ye gitse 85 yaparlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

arda neden düşmüş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

arda neden düşmüş ?

Gecen yılki istatistikleri ortada. Normal bence düşmesi.

• Yarin gece demo düşer mi sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda 83 olur dedimizde 85-88 arasi olur diyenler cogunluktaydi.Van persie de bence iyi durumda 84 ov ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max gücü 99 yapıp Messi yi 94 te bırakmak saçma değil mi yav Messi 99 olamayacaksa kim olacak bir daha onun gibi birinin geleceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

Max gücü 99 yapıp Messi yi 94 te bırakmak saçma değil mi yav Messi 99 olamayacaksa kim olacak bir daha onun gibi birinin geleceğini sanmıyorum

FUT'ta gelecek tots toty'ler için kart lazım.

95 96 97 olarak totw
    98 tots
    99 toty gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

Max gücü 99 yapıp Messi yi 94 te bırakmak saçma değil mi yav Messi 99 olamayacaksa kim olacak bir daha onun gibi birinin geleceğini sanmıyorum

FUT'ta gelecek tots toty'ler için kart lazım.

95 96 97 olarak totw
    98 tots
    99 toty gelir.

Fazla online takılmadığımdan aklıma gelmedi onlar teşekkürler cevap için:)

• oyun aynı diyenler gözlerini bi kontrol ettirsin özellikle paslaşma ilk dokunuş gibi şeyler gayet farklı vücut animasyonlarında da farklılık var top fiziğini vs artık oynayınca anlıcaz bence videolardan göründüğü kadarı ile en az arasında fark olan 2 fifa fifa 12 ve 13 tü onda bile baya farklıydı alışana kadar canım çıkmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Videoları izledim de hakkaten yine aynı oyun...

Hele kadın futbolunu izleyeyim dedim, yine koymuş olmak için koyulmuş bi yenilik.Ulan kadın futbolunu bir kere izlesen o kadar hızlı futbol oynanmadığını anlarsın daha 1 dakikada.Erkeklerden bi farkları yok kadınların resmen.

Abi adamlar tek el tek.Pes desen clyi alıyor ama ne adam gibi bir atmosfer ne de adam gibi lisanslama var.Eskiden pese çok güzel modlama da yapılıyordu şimdi o da yok.Bu kadar lig lisansı bile mecburen fifa aldırıyor adama.Ama oynanış iyice arcadeleşiyor her geçen sene.

Ama simülasyon istenmiyorki.Adamlar nabza göre şerbet veriyor.Ergen kısmı futbolu futbol oynamak, futboldan keyif almak için değil, karşıdakini ezmek, yenmek, egosunu yüceltmek için oynuyor.Abuk sabuk da olsa nasıl olursa öyle gol atayım da sokmuşum momentine scriptine diyor.Hoş momentin ne olduğunu da bilmez çoğu ya neyse.Ee hal böyle EA'e de kızamıyorum bi noktadan sonra.Kapış kapış satıyor oyun bulamıyorsun store'larda.Adamın artık oyunu saha içinde geliştirme gibi bir derdi falan yok.Futu geliştireyim yeni bi kaç zamazingo ekleyeyim kadroları güncelleyeyim online'a yatırım yapayım serverları sağlamlaştırayım yeter diyor.

Yine bakirkoyde sira beklicez senle desene

Bir daha beklermiyim aga, bayram giriyor zaten ben bayramdan sonra alırım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdisson

Geçen sene next-gen heyecanıyla 15'i almıştım ama şu izlediklerim beni hiç heyecanlandırmadı. 2K Sports futbola da el atsa keşke.
    FUT'u denemedim hiç. Ne zaman twitch'den Fifa oynayanlara baksam adamlar paket açıyor. oyunu oynayan yok sanki :) Tamam FUT para kazandırıyor ama EA'in diğer modlardan elini eteğini çekmesi çok kötü oldu.
    Şu an bence ne PES FIFA için tehdit oluşturuyor ne de FIFA PES için. Çünkü genelde oyuncular bir tarafı seçip ne olursa olsun o oyunu destekliyor. Fazla gelişme olmamasının sebebi bu bence. Bu yarışa 3. bir şirket girse çok iyi olacak.

imzamı atıyorum, ama 2k da bir tek basketbolda easports'un önünde bildiğim kadarıyla.2k da avrupa basketbolunu epey savsaklıyor koymuş olmak için bi kaç euro takımı koyuyor onların da mötü moklu ya napacaksın..ubisoft el atacak diyorlardı bi aralar sonra ses çıkmadı.

• 2K futbol oyunu yapsın diyoruz ama şuan bütün lisanslar Fifa ve Pes'in elinde. Saçma sapan takım ve turnuna isimleriyle adamlar neden girsin ki bu işe? En kötü Konami 2K ile birleşip Şampiyonlar Ligi lisansı üzerinden beraber bir futbol oyunu yaparlarsa Fifa için ciddi bi tehlike olabilir. Fifa'nın da aklı anca o zaman başına gelir.
  • Demo ilk hangivpsnde çıkar beyler birde tr panden çıkıp başka psne nasıl girerim

• demo tarihi 8-10 eylül deniyor.. yanlış hatırlamıyorsam geçen sene xbox ve pc ye ilk gün çıkmıştı.. 1 veya 2 gün sonra da ps platformuna çıkmıştı.. umarım geçen seneki gibi yapmazlar
  • Beyler oyun DS4 yöntemi ile çalışacak mı bir bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.