Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuraya bir yere kıvrılalım haberleri takip edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

BF de böyle Fifa da böyle .

Adamlar 1 oyunu çıkarıyor sonra dönüp bakmıyor bile . 1 Senedir hataları düzeltmediler . Tamam yine alıcaz oynayacağız ama ayıp ya .

Aynen hocam katılıyorum zile nasılsa sattık oynuyorlar diye bırakıyorlar bizi ama the crewi yani ubisfotu takdir ettim adamlar oyumu berbat çıkardılar ama nerdeyse her ay iyileştirme çabası var fifa sadece genel uptade yapıyor o kadar

• Kafa gollerine de bir el atmaları lazım.
  • Serverlarını önce adam etsinler

• Server ve momentum sorununu çözsünler yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Momentum 16

Beklemede tamam

:))))))))))
  • Araplar ile maç atmayalim yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir an korktum kimse mi bahsetmemis script ve monentumdan diye.Altlardaki yorumlari gorup rahatladim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafik motoru komple değişsin artık 08 den bu yana aynı neredeyse.

cgi kalitesine yaklaştı çoğu spor oyunu. fifa da hala stadyumun dışında kare arabalar var.

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★

en azından madden kalitesinde görsellik olsun. mlb show gibi anca fifa 18 de görürürz heralde
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • top kapma kolaylaşsa biraz iyi olur pesten geldim zor oluyor

Birde prodaki adam kitleme olayını düzeltirler umarım
  • Kalecilerin tepeden gol yemesini fixlesinler yeter. 50 metre önde duruyor kaleci hep tepeden yiyor. EASport sayfasıda utanmadan haftanın gollerine ekliyor bu buglı golleri. Gelen giden orta sahadan vuruyor kaleci üstünden gol yiyor. Saçmalığın daniskası.

Hakemin kart çıkaracağı sahneye el atmaları lazım. Kırmızı kart çıkardığı oyuncu birden ışınlanıp kayboluyor.

Momentumu kaldırsınlar. Kaldırmıyorlarsa en azından FIFA 12 gibi etkisi olsun.

Daha gerçekçi renk paleti kullanılmalı.

FIFA 15 in ilk sürümünde Lob pass etkisi azaltılmıştı fakat son güncellemeyle FIFA 14 ten farkı kalmadı.

Türkçe olması. Hak ediyoruz artık.

Daha anlaşılır menü tasarımı. FIFA 11 iyiydi.

• Momentum bitmez hatta emotion falan diyip iyice yerleştirdiler.Başta kaleciler düzeltilmeli.Cpu defansında sıkıntılar var önündeki topa bakıyor çoğu zaman.Switchler sıkıntılı.
    Yalnız oyunun kick off season club ut her modunda farklı bir futbol oynanıyor buna da bir dengeleme getirilse iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offline eğlenceli olmalı eğlenen vardır ama ben sıkılıyorum şahsen. Hakem modu zaten klasik istek ancak online da olmamalı. Trollükten oynayamayız. Offline da olabilir.

• naughtydog tlounc kullanıcısına yanıt
    offline 2014 te biraz iyidi ama 2015 te berbat bir duruma geldi.. zerre zevk vermiyor yapay zeka ile oynamak .. artık bilerek mi bu şekilde sıkıcı yaptılar offline oynanışı milleti online çekmek için bilmiyorum.. ne de olsa asıl parayı ut taki fifa pointslerden kırıyorlar
  • K U N kullanıcısına yanıt
    ut ile sesaon oynanışı arasında dağlar kadar fark var.. dediğin gibi bunlara bir denge getirmeleri lazım.. season da daha hantal bir oynanış varken ut ta oyuncular jet gibi mübarek
  • EA 15'le birlikte grafik ve animasyonlarda gerçekten büyük aşama kaydetti ancak gelgelelim oynanış için aynı şeyi söyleyemeyiz.Bende hem pes hem fifa var fifa'nın yüzüne bakmıyorum o derece sıkıcı ve kötü bir oynanışı var.Fifa 14 böyle değildi ama.16'nın oyananabilirliği'ne odaklanmaları lazım artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 28 Mayıs 2015; 9:40:36 >
  • Oynanış için fifa 11'i temel alıp onun üzerinden geliştirsinler. Grafiklerde gelişme olursa tabiki iyi olur ama olmazsada dert değil. Fifa zaten atmosfer ve grafik olarak yeterli. Son olarak yapabiliyorlarsa pes den top fiziğini kopyalasınlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olması için yazı yazdım twitter a

• quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

Türkçe olması için yazı yazdım twitter a

abi senin ingilizceyi görüp türkçe yapmaya ikna olurlar bence :)
  • Bence önemli konulardan biri de oyuncu yüzleri bazı ünlü oyuncuları resmen sallamışlar. mertens, sebastian rode, rafinha, dante, vs... bunun gibi birçok oyuncuya hiç ama hiç özen göstermemşler. İngiltere PL oyuncuları çok iyi geri kalanına fazla özen göstermemişler...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.