Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Link234

quote:

Orijinalden alıntı: hcsatHD

quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Şu an mevcut durumda rus psn de 152 tl civarı mı hâlâ yoksa kur değişti mi? Us psn den alanlar tl bazında ne kadara geldi oyun acaba 180 küsür tl ye mi? Yarın gündüz son kararı vereceğim şahsen plati ru dan enpara ile rus psn kartı almak benim kafamı kurcalıyor açıkçası. Us psnden alacak olsam oyunu amazondan 60 dolarlık kart alırım. Ama aradakı 30 tl civarlık ciddi fark kafamı kurcalıyor türkçe menü felan şahsen ilgilendirmiyor beni. Erken erişim daha cezbedici geliyor bana :)

Edit
    Bu arada geçen de bir arkadaş bahsetmişti yanlıs hatırlamıyorsam 50 dolar lık psn card alana mı ne 10 dolar amazon kıyak yapıyor gibilerinden bişey okumuştum yanlışmı hatırlıyorum?

hocam us psnden aldım 182 tlye geldi o anki dolara göre , amazonda belli üyelere 50 dolarlık gift kartı alırsan 10 dolar hediye ediyorlar öyle olunca 153 liraya falan geliyor oyun

Bugün Amazon'dan 50$ lık gift card aldım ama bahsettiğiniz 10$ lık hediye kart göremedim ne siparişte ne de gelen e-mail'de. Bitti mi o kampanya ben mi kaçırdım?

hocam 31inde bitiyor herhalde ama kampanyaya her üye katılamıyor amazon ana konusunda olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

quote:

Orijinalden alıntı: lazysmeller

arkadaşlar fifa 16 web app girdim bedava paketler falan herşey geldi ama coinlerim transfer olmadı acaba oyun çıkınca mı o işlem gerçekleşicek sizinkiler transfer oldu mu ayrıca ?

Hocam coinslerin üzerine bir bardak su iç :) öyle coins transferi yok 15 te olan 15 te kalır kardeşim

Hocam yanlış hatırlamıyorsam web app de bu sorunun cevabını görmüştüm ilk adımlarda takımını seçerken info olarak yazmışlar. Türkçe meali: 15'deki point ve coin'leriniz FIFA 16 ya platformdan giriş yaptığınız anda FIFA16 hesabınıza aktarılacaktır şeklinde...

• hcsatHD kullanıcısına yanıt
    Sağul bilgilendirme için. Sağlık olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Link234

quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

quote:

Orijinalden alıntı: lazysmeller

arkadaşlar fifa 16 web app girdim bedava paketler falan herşey geldi ama coinlerim transfer olmadı acaba oyun çıkınca mı o işlem gerçekleşicek sizinkiler transfer oldu mu ayrıca ?

Hocam coinslerin üzerine bir bardak su iç :) öyle coins transferi yok 15 te olan 15 te kalır kardeşim

Hocam yanlış hatırlamıyorsam web app de bu sorunun cevabını görmüştüm ilk adımlarda takımını seçerken info olarak yazmışlar. Türkçe meali: 15'deki point ve coin'leriniz FIFA 16 ya platformdan giriş yaptığınız anda FIFA16 hesabınıza aktarılacaktır şeklinde...

Oha öylemiymiş bilsem millet mutlu olsun diye her oyuncuyu en pahalı fiyata alıp ucuza satmazdım

• Magnesium kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim dediğini yaptım iniyormuş , pc nin en büyük avantajı oyunların fiyatı ama bi yerden sonra konsol şart oyun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar bugün Rus psn'den Fifa 16 delux olan paketli olanı aldık arkadaşla beraber biliyosunuz 40 tane gold paket veriyor benim bu paketleri almam için açtığım Rus psn hesabı ilemi oynamam Lazım Yada şuan kullandığım. Ana hesabım us hesabımla o paketleri alabilirmiyim.

Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

quote:

Bi 20 yıl daha beklersiniz.

2018'de bitiyor kardeş.

PES'i zaten alan yok, FİFA'nin bütçesinin %1'i kadar değildir.

Bos yapma kısaca. Ama sen lisanslar için hiç bekleme çünkü asla alamayacak PES. Hep az takımlı olacak. Hiç bir zaman bizim Premier Lig, Bundesliga zevkimizi alamayacaksin.

FIFA'nin kariyer modu böyle bile bin basıyor. Oynanış, atmosfer sayesinde. PES gibi 15M€'ya Depay almiyoruz.

2018 de bitiyorda fifami alıyor ŞU ilgini?
    Hayal kurma bukadar.Onların hepsi danışıklı dönüşüklü. Hepsi tek bir oyunda olmaz fifa ŞL ilgini alırsa elindeki Lisanlarida Pes'e vermek zorunda kalır. Kısaca hepsi bir oyunda toplanmaz toplattirmazlar.

Keşke tek oyunda olsa zaten. Fifaci olsamda Fifa çok tembele vurdu. Sanki ben istemiyorum PES daha iyi olsun ama açık ara FIFA daha iyi su an.

Açık ara dahami iyi yok canım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: babako34

Arkadaşlar merhabalar bugün Rus psn'den Fifa 16 delux olan paketli olanı aldık arkadaşla beraber biliyosunuz 40 tane gold paket veriyor benim bu paketleri almam için açtığım Rus psn hesabı ilemi oynamam Lazım Yada şuan kullandığım. Ana hesabım us hesabımla o paketleri alabilirmiyim.

Yardımcı olursanız sevinirim

Paketleri sadece sec hesabı kullanan alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden fifa 15 deki coinsler 16 ya aktarılacakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

harbiden fifa 15 deki coinsler 16 ya aktarılacakmı

Hayır

• quote:

quote:

quote:

Bi 20 yıl daha beklersiniz.

2018'de bitiyor kardeş.

PES'i zaten alan yok, FİFA'nin bütçesinin %1'i kadar değildir.

Bos yapma kısaca. Ama sen lisanslar için hiç bekleme çünkü asla alamayacak PES. Hep az takımlı olacak. Hiç bir zaman bizim Premier Lig, Bundesliga zevkimizi alamayacaksin.

FIFA'nin kariyer modu böyle bile bin basıyor. Oynanış, atmosfer sayesinde. PES gibi 15M€'ya Depay almiyoruz.

2018 de bitiyorda fifami alıyor ŞL ilgini?
    Hayal kurma bukadar.Onların hepsi danışıklı dönüşüklü. Hepsi tek bir oyunda olmaz fifa ŞL ilgini alırsa elindeki Lisanlarida Pes'e vermek zorunda kalır. Kısaca hepsi bir oyunda toplanmaz toplattirmazlar.

He he toplatttırmazlar Görürsün 2018'de

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Hayır

yukarıda öle yazmış
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    yok bro troll
  • 3 büyüklerin stadyumları var mı oyunda?

• HakanBalta333 kullanıcısına yanıt
    yok
  • Pes konusuna yazmıyorum troll yapmamak için ama Player ID diye ağlayan pesboylar şu videonun başını izlesin oyuncular oyuna nasıl aktarılıyor görsün.

https://www.youtube.com/watch?v=F-OgKyUuFfI&feature=youtu.be
  • quote:

Imkansiz, inanmayin hic bir zaman olmadi ve olmazda.

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Hocam coinlerin aktarildigi yok buna emin olabilirsiniz.Daha 1 saat once fifa pointleri aktarttim live chatten.Coinleri aktarmanin mumkunu okmadigini soyledi eleman :)

• GHoST_FaCe kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: nimras

Hocam coinlerin aktarildigi yok buna emin olabilirsiniz.Daha 1 saat once fifa pointleri aktarttim live chatten.Coinleri aktarmanin mumkunu okmadigini soyledi eleman :)

He iyi bari Yoksa adam 1-2 milyon Coin alır kendi hesabına ordan ise 16'ya aktarıldı.
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.