Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.874
Cevap
70
Favori
292.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    içimizde morgan için alanlarda varr
  • Aynen hocam bugün pes 180 tl spotcuda fifa cıksın 200 isteyecekler sebebi insanların fifaya kayması ve daha yuksek fifa talebi olması ama sorsan ikiisi aynı fiyattan gelmiyor derler.Yersen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

içimizde morgan için alanlarda varr

Şimdi bu oyunu almamda ki en büyük sebeplerden biri Morgan değil dersem yalan söylemiş olurum

Baksana abi yaa melek vallahi

• endonezya psn'den ne zaman indirilebilir/oynanabilir olacak oyun bilen var mı?önsiparişle satın aldım.
  • Oyunun tam sürümünde bizim şort beyaz mercan forma da var youtube'da gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

Oyunun tam sürümünde bizim şort beyaz mercan forma da var youtube'da gördüm.

Fenerbahçe'nin şortu beyaz mı hocam? Link verebilir misiniz?
  • Beyler app indirdim girince info veriyo , millet paketleri acmaya baslamis, ben indirdim sadece fut un infosunu veriyo, bilen biri aciklarsa sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CPTLeBron kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=AG2YmLrIPUw

ben burdan gördüm fbyi bilmiyorum bulamadım.
  • Fenerbahçe'nin şortu da beyaz olmuştur umarım.
  • Arkadaşlar benim 15'de UT hesabım var şuanda açık hala ama 16'ya girince bu hatayı veriyor sebebi nedir ?

• ScRyeed kardeş 15 de kullandığın origin mail ve şifren ile girmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sudas

ScRyeed kardeş 15 de kullandığın origin mail ve şifren ile girmelisin.

16'yı almadan girilebiliyor mu ? aynı hata bende de var zaten açıkca 16'yı originden alın öyle oynayın yazıyor. fifa 15 var ama 16'nın keyi oyun çıktığında verilecekmiş.
  • Mario Gomez 78 di 80 olmuş
  • 650 den fazla oynanabilir takım olacakmış oyunda. Listeye şöyle bir baktım en çok dikkatimi çekenler Glasgow Rangers ve İzlanda milli takımının olmayışı oldu. Hadi Rangers alt liglerde diye sallamadınız da İzlanda Avrupa şampiyonası finallerinde iyi iş çıkarıyor bari onu koysaydınız.

Şimdi buldun da buluyorsun demeyin arada bir turnuva yapalım diyoruz takım lazım oluyor diğer gruplar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

650 den fazla oynanabilir takım olacakmış oyunda. Listeye şöyle bir baktım en çok dikkatimi çekenler Glasgow Rangers ve İzlanda milli takımının olmayışı oldu. Hadi Rangers alt liglerde diye sallamadınız da İzlanda Avrupa şampiyonası finallerinde iyi iş çıkarıyor bari onu koysaydınız.

Şimdi buldun da buluyorsun demeyin arada bir turnuva yapalım diyoruz takım lazım oluyor diğer gruplar için

İzlanda lazım olacaksa oyle turnuvayı sabote ederim he

Buldun da buluyorsun be abi sen de

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Hocam o video PC'den çekilmiş. Baktım da FIFA 16'nın PC demosu için yama çıkartmışlar. Ekstra takım eklemişler. Şuanda full sürümü nasıl PC'den oynayabiliyorlar? Bence o video demodan çekilmiş, ekstra olarak yaması var. Mario Gomez FutHead'de 78 görünüyor hala.

http://www.futhead.com/16/players/651/mario-gomez/
  • Aldık bakalım hayırlısıyla us psn den uğraşamazdım rus psn kart al abuk subuk sitelerden felan. Zten bir kaç arkadaş tl ye vurdugumuz da hesabı us psn ile hemen hemen aynı fiyata geldiğini yazmıştı.

• EA Access'te açıldı beyler oyun xbox one'da oynuyorum şuan

• mhasal kullanıcısına yanıt
    Fake olamayacak kadar iyi duruyoda fenerin o atak ne öyle :D
  • Ne fake i hocam buyrun

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.