Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 ile Ps4 oyunları online'da karşılıklı maç yapabiliyor mu?
    Yoksa konsollara göre mi eşleştirme yapıyır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Ps3 ile Ps4 oyunları online'da karşılıklı maç yapabiliyor mu?
    Yoksa konsollara göre mi eşleştirme yapıyır?

Konsollara göre yapılıyor

• Listeye eklerseni sevinirim , psn, origin vs hepsi atacani

• Tactical olarak nasil defans yapabilirim? R2 basiyorum genelde ama adam mesela rahatlikla gecebiliyor yinedr. Bunun taktigi nedir?

Ilk macimi zorda olsa aldim valla :))

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Deadmau5- -- 26 Eylül 2014; 8:12:33 >
  • div 2 deyiz rakip yok
  • Oyunu us PSN den almıştım ancak TR hesabım ile oynuyorum şu anda Fifa Points almak istediğimde satışı yok diyor nasıl Fifa points alacağımızı bilen var mı acaba ya da satış ne zaman açılır?
  • Oyundaki sacmaliklar yetmezmis gibi birde momentum cikiyor.. yanindaki adama pas atamayinca hemen ps4 u kapatiyorum.. stress aticagimiza sinirlenmenin alemi yok...

• arkadaşlar psn4 var bende ve oyunu alamıyorum cuzdana para ekleyemiyorum sizdede varmı bu sorun.
  • ea fifanın bir oyun olduğunu unutuyor sanırım. Evet lisanslar , ligler, animasyonlar çok ama eğer futbol zevk vermiyorsa bunların bir anlamı yok. Pes 2015 in demosuna baktım atmosfer 0 , animasyonlar yetersiz , lisanslar eksik fakat oyunu oynarken futbolu hissediyorsunuz. Belki şutlar fazla arcade olmuş olabilir ama sonuçta oyun. Fifa çok gerçekçiliğe gittikçe saçmalamaya çalışıp oyunun zevkini öldürüyor
  • Inşallah oyunu bir an once guncellemelerle duzeltirler.

• Oyunu Kutulu uygun alan var mı varsa nerden alalım fiyat nedir teşekkürler

• Uzun yıllardır fifa oynayan biri olarak demeliyim ki.. bu sefer olmuşş.. inanılmaz güzel bir oyun olmuş arkadaşlar. en azından benim istediğim gibi olmuş.. gerçekçi akılcı ve futbolu hissettiren bir oyun.. 10 12 maç yaptım online da 1 kere yenilmedim sebebi yıllardır eksik olan şeylerin giderildiği bana göre.. yani oyunda yapmak istediklerimi çok rahat yapabiliyorum.. atmosferde muhteşem. bu arada oyunu GG den aldm 179 tl ye sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macos

arkadaşlar psn4 var bende ve oyunu alamıyorum cuzdana para ekleyemiyorum sizdede varmı bu sorun.

arkadaşlar yardımcı olacak yokmu. :(
  • Sen 10 maçın 10 unda yeniyorsun diye iyi oyun olduğu anlamına gelmez gökhan töre, bruma, diego bu adamlarla dört döndürüyorsun defansı bu mu gerçekçilik 3 kişinin arasına dalıyorsun defans adama yapışıyor ama müdahale bile etmiyor yanında adamla birlikte koşu yapıyor. Santra yapıyorum santradan sonra gidip golümü atıyorum 10 denemenin 2 sinde 3 ünde oluyor bu mu gerçekçilik şimdi ? Oyunun PESten hiç bir farkı kalmamış PES te arkası dönük defans adamı ara pasa basılı tutarak forvettteki benzamaya ara pas atardı aynısı şuan Fifa 15 de oluyor 14 ün en sevdiğim özelliği gerçekteki gibi açısı uygun olmadığı şekilde bir adama pas attığında pas ya isabetsiz giderdi yada yavaş kalırdı olması gereken de o du zaten şimdi hiç farketmiyor adam arkası dönük olsun yerde olsun havada olsun her türlü pası atabiliyorsun. Bence sen fifa oynama pes tarzı futbolu seviyorsun fifa 15 ona yaklaştı seninde hoşuna gitmiş nasıl yıllardır fifa oyuncususun şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 26 Eylül 2014; 9:35:02 >

• Arkadaşlar dün gecede yazdım,PS4 online seasons'da gelen giden hallaç pamuğu gibi attı beni..yokmu bi ümmeti Müslüman bir BJK'li taktik ve diziliş tüyosu verecek hayrına,elek gibi oldum dün yahu!!!
    Bu arada hiçbir şekilde 4231 ya da 4222 dizilişlerini bulamadım,bunada yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Son olarak BJK ile kariyere başlamak istedim fakat beceremedim,sürekli aynı pencere geliyor önüme,ya menajer ya da Futbolcu ol diye BJK'yi seçiyorum fakat maç yapamıyorum,bunada bi el atsanız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar dün gecede yazdım,PS4 online seasons'da gelen giden hallaç pamuğu gibi attı beni..yokmu bi ümmeti Müslüman bir BJK'li taktik ve diziliş tüyosu verecek hayrına,elek gibi oldum dün yahu!!!
    Bu arada hiçbir şekilde 4231 ya da 4222 dizilişlerini bulamadım,bunada yardımcı olacak varsa sevinirim.
    Son olarak BJK ile kariyere başlamak istedim fakat beceremedim,sürekli aynı pencere geliyor önüme,ya menajer ya da Futbolcu ol diye BJK'yi seçiyorum fakat maç yapamıyorum,bunada bi el atsanız..

yenile yenile yenmeyi öğreneceksin yok öyle bi taktik vericez sana çıkıp tüm maçları kazanacaksın biz fifa 2002den beri düzenli oynuyoruz her seriyi bu işler öyle kolay değil
  • Yorumları okudukça fikirlerim değişiyor. Biri ceza sahasından goller çok kolay diyor, biri çok zor. Biri ceza sahası dışından her şut gol diyor, biri ceza sahası dışından atmak imkansız olmuş diyor. Biri oyuncular çok hantal diyor, biri çok hızlanmışlar diyor. Bu da bize aslında oynanışa göre tecrübenin farklılık gösterdiğini anlatıyor.

Şunu kabul etmek lazım ki bu sene mekanikleri değişmişler. Yani 14te vurduğunuz yerden vurduğunuz her topu kaleci kurtarınca kaleci imba olmuş demek mantıklı değil. Ya da 14teki gibi defans, press yaptığınızda adam yürüyerek geçiyor demek mantıklı değil. Belki bu sene defans yapma sisteminizi değişmeniz gerekiyor. Belki adamlar aynı oyunu ısıtıp ısıtıp koymamak için oyuncuya yeni, farklı oynanış çeşitleri sunmak istiyor.

Açıkçası defans konusunda oynadığım her maçta gelişme gösterdiğimi düşünüyorum. Zaten normalde contain kullanmayan bir oyuncuyum. Genelde oyuncuyu auto switch kapalı olarak kendim seçip, pas ve koşu yollarını kapatarak defans yaparım. Karşıdaki oyuncunun hareketini de çözünce bir süre sonra top çalma oranınız artıyor.

Bir arkadaş da kaleci bazen gelen şuta hareketsiz kaldığı bile oluyor demiş. Gerçek hayatta da olmuyor mu? Volkan Demirelin kontrolünde kaleye giren top, Cenkin boşa çıkıp kaleyi boşalttığı için kaleye giden topları hiç görmedik mi?

Şutlar kötü denmiş, şutların kaleyi bulma yüzdesi bence çok yüksekti. Şimdilik gördüğüm bu yüzde düşmüş.

Söylediklerim dışında negatif özellikler de bir sürü var. "Oyun mükemmel siz beceremiyorsunuz" demiyorum. Sadece biraz zaman vermek lazım diyorum. Tabi 1 ay önce div1de oynayan adam bir kaç maç yenemeyince sinirleniyor ama şunu da kabul etmek lazım ki aynı oyun her şeyiyle gelse sadece animasyon, grafik gelmiş olsaydı şimdiki oyuna göre daha az emek verilmiş bir oyun sunulmuş olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar dün gecede yazdım,PS4 online seasons'da gelen giden hallaç pamuğu gibi attı beni..yokmu bi ümmeti Müslüman bir BJK'li taktik ve diziliş tüyosu verecek hayrına,elek gibi oldum dün yahu!!!

4 1 2 1 2

Ileride pektemek BA Cam da Oğuzhan solda Olcay sagda sosa . Cdm hatchinson

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Yarisi mi gecmesi gerekiyor

iki yarısı da geçmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicstigvolki

Oyunu us PSN den almıştım ancak TR hesabım ile oynuyorum şu anda Fifa Points almak istediğimde satışı yok diyor nasıl Fifa points alacağımızı bilen var mı acaba ya da satış ne zaman açılır?

Bu şekilde oynayınca point alınamıyor diye biliyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.