Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 te cdm de mutlaka hizi yuksek adam alirdim. Sol bek yada sag bekten devsirme. Strength ikinci planda olurdu 75 lik adam yeterdi. Bu oyundada tam tersi. Cdm de zayif adam kullanirsan ataklari kesmek zorlasiyor. Saglam bi adam olursa orta saha daha basarili oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araldan ön sipariş vermiştm persmbe kargoya verilir cuma elinizde olur dediler daha hala kargo numarası yok hazırlanıyor flan yazıyo. Araya hafta sonu giricek. Gene mağdur edicekler insanları kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

Sen 10 maçın 10 unda yeniyorsun diye iyi oyun olduğu anlamına gelmez gökhan töre, bruma, diego bu adamlarla dört döndürüyorsun defansı bu mu gerçekçilik 3 kişinin arasına dalıyorsun defans adama yapışıyor ama müdahale bile etmiyor yanında adamla birlikte koşu yapıyor. Santra yapıyorum santradan sonra gidip golümü atıyorum 10 denemenin 2 sinde 3 ünde oluyor bu mu gerçekçilik şimdi ? Oyunun PESten hiç bir farkı kalmamış PES te arkası dönük defans adamı ara pasa basılı tutarak forvettteki benzamaya ara pas atardı aynısı şuan Fifa 15 de oluyor 14 ün en sevdiğim özelliği gerçekteki gibi açısı uygun olmadığı şekilde bir adama pas attığında pas ya isabetsiz giderdi yada yavaş kalırdı olması gereken de o du zaten şimdi hiç farketmiyor adam arkası dönük olsun yerde olsun havada olsun her türlü pası atabiliyorsun. Bence sen fifa oynama pes tarzı futbolu seviyorsun fifa 15 ona yaklaştı seninde hoşuna gitmiş nasıl yıllardır fifa oyuncususun şüpheli.

Bence sen futboldan anlamıyorsun dostum.. ben oyuna istediklerimi yansıtabildiğim için kazanıyorum online da.. o dediklerinin hiç biri bana göre olmuyor oyunda.. tamam sıyrılıp giden oyuncular var ama roben i izlemedin mi dünya kupasında öyle sıyrılıp giden çok adam var dribling ile.. bence ahkam keseceğine biraz gerçekçilik nedir öğren!!
  • Demo gibi ise fifa iyi bence. En azından 14r göre daha zevkli. Defans yapmak uğraştırıyor. Zamanla alışırız gibi. Pese benzetenler lütfen Biraz gözlük lütfen. Oyun çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 26 Eylül 2014; 12:39:23 >
  • defans hakkında birkaç şey söyleyeceğim ama ondan önce kalecilerin uzaktan plaselerine saçma sapan hareketler yapması topun gol olması yada direkte patlaması kesinlikle çok büyük bir hata acilen kaleciler düzeltilmeli.Defans konusundada
    -Rakibin üstüne cepheden kesinlikle koşmamak gerek allah ne verdiyse koşarsan adam yanından elini kolunu sallaya sallaya geçer gider.
    -koşma hızını ve x ile presi sürekli kullanmak da defans hattını sürekli bozar ve sürekli koşma tuşu basılı defans yaparsanız çok basit goller yersiniz bu yüzden koşma tuşuna adam dikine gitmezken yada arkadan yetişmek için basmak gerekir ki tamamen hisle alakalı yerinde ve zamanında yapılmalı
    -Top kapmayı karşı tarafı iyice kapattığınızdan emin olduktan sonra kullanın zırt pırt basıldığında yine adam rahat bir şekilde geçer gider.
    -Auto switch i none yapın sizin adamınız top ayağında olan adamın önünü kapatırken pas attığında siz adam değiştirerek pas yollarını kapatıp hataya zorlayın böylelikle karşı tarafın alan bulmakta organize olmakta zorlandığını göreceksiniz.
    -Auto switch i none yaptığınız için son defans hattınızı bozmazsınız ve ara paslarını daha az yersiniz en azından defans kurgunuz bozulmamış olur.Defans oyuncularını karşı taraf gelirken seçip ileri doğru kesinlikle koşu yaptırmayın defansta alan kapatmaya devam etsinler diğer türlü defanstaki adamı ileri doğru koşturmaya başladığınızda felaket kaçınılmaz olur ya kolayca geçer yada ofsayt bozulur onun boşalttığı alandan ara pasla rahatça gol yersiniz.
    Bunların hepsi oynadıkça oturacak ve o hissiyatı edinmeye başladığınızda gerçek defans yaptığınızı hissetmeye başlayacaksınız.Oyun yeni çıktı kurgusu kesinlikle çok farklı ve birkaç ay sonra çoğu kişi defans yapmayı öğrenecek ve çok daha güzel maçlar olacaktır bir kaç ay sonra vay be boşuna bu kadar sallamışız diyecek çoğumuz defans yapmayı öğrenenler keyif almaya başlayacak bundan da adım gibi eminim ... biraz sabır ve çaba gerektiriyor sonrasında müthiş keyif almaya başlayacağız...
    EDİT:PSn architectbilal2 ekleyin arkadaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi architectbilal -- 26 Eylül 2014; 16:55:55 >
  • katılıyorum muhteşem oyun pesle alakası yok..
  • ataride Word cup oyunu vardı top süren adamın önüne geçer topu alırdın başka yolu yoktu çalmaya topu, dün baya işe yaradı bu adamın önüne geçiyorum alıyorum topu ne günlere kaldık. hızlı adamı topla buluşturdun mu otoban yapıyor sahayı.
  • bu arada psn : tunahendek isteyen arkadaşlar eklesin aman sabahlar olmasın sonra
  • Kaleciler beşlikten çok gol yiyor, ellerinden çok top kaçırıyorlar en basit topu bile tutamıyor, defans ultra zorlaşmış topun içinden geçiyorum dokunamaması çok saçma, uzaktan şutlar çok zorlaşmış mantığını hala çözemedim, kafa vuruşunada birşeyler olmuş

oyunun en kötü yanı oyuncunun özelliklerini değiştirirken grafiksel olarak göstermesi olmuş pes'ten neden bu kadar çok alıntı yapmışlar anlamadım ne gerek vardı
  • Ben online oynamıyorum 3 maçta nefret getirdi tabi bu hiç oynamayacagım anlamı taşımıyor düzeltirlerse oynarım.Ama kariyer modu çok iyi açın oynayın online a odaklamayın kendinizi hele şu haldeki online insana ömür törpüsünden başka bişey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Ben online oynamıyorum 3 maçta nefret getirdi tabi bu hiç oynamayacagım anlamı taşımıyor düzeltirlerse oynarım.Ama kariyer modu çok iyi açın oynayın online a odaklamayın kendinizi hele şu haldeki online insana ömür törpüsünden başka bişey değil.

Bende bruma semih telles kalmak üzere herkesi gelecek vaad eden gençleri aldım. Şimdi 10 sene kafa rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Ben online oynamıyorum 3 maçta nefret getirdi tabi bu hiç oynamayacagım anlamı taşımıyor düzeltirlerse oynarım.Ama kariyer modu çok iyi açın oynayın online a odaklamayın kendinizi hele şu haldeki online insana ömür törpüsünden başka bişey değil.

Bende bruma semih telles kalmak üzere herkesi gelecek vaad eden gençleri aldım. Şimdi 10 sene kafa rahat

Bende Akhisar Belediyele oynuyorum kariyeri.Ligde 9.yum ilk 4 sırada Fb gs bjk ts var birbirlerini yiyorlar yukarda bende enazından ilk 5 e girip avrupayı hedefliyorum bikaç genç oyuncuyada talip oldum bakalım ama baya zevkli geçiyor dün bjk ye 4.1 yenildim kötü oldu :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shit happens

oyunu satmakla satmamak arası kararsızım yardır yardır bütün adamlar defansın arasından geçip gidiyor tutamıyorum resmen yeni fifa oyuncusu falanda değilim.

fbde emenike bjkde demba ba hele liverpoolda o 2 tane zenci var sturigge olması lazım bide bi 18 yaşında velet daha var abicim bir deparla 5 oyuncumun içinden geçti defansa top kapmaya alışamadım hala.

Dün gece sinir hastası oldum gene PS-4'ün başında.

Hele hele Ronaldo ve Messi ile gelirken rakip, gol yememek için akla karayı seçer oldum.

2. bir PES oyununa hiç ama hiç ihtiyacımız yoktu bence şu ortamda.

Tamam karşımızda yeni bir oyun var, ona da alışmak zaman alacak hepsine eyvallah ama oyunun bu yönü gerçekten de acilen düzeltilmeli, yoksa Seasons'ta %90 Barca ve Real'i alır.
  • Şu oyunda defans yapabilen bir arkadaş taktik verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

quote:

oyunu satmakla satmamak arası kararsızım yardır yardır bütün adamlar defansın arasından geçip gidiyor tutamıyorum resmen yeni fifa oyuncusu falanda değilim.

fbde emenike bjkde demba ba hele liverpoolda o 2 tane zenci var sturigge olması lazım bide bi 18 yaşında velet daha var abicim bir deparla 5 oyuncumun içinden geçti defansa top kapmaya alışamadım hala.

Hele hele Ronaldo ve Messi ile gelirken rakip, gol yememek için akla karayı seçer oldum.

Tamam karşımızda yeni bir oyun var, ona da alışmak zaman alacak hepsine eyvallah ama oyunun bu yönü gerçekten de acilen düzeltilmeli, yoksa Seasons'ta %90 Barca ve Real'i alır.

4 yıldızlı takımlarla oynarsanız daha eşit şartlarda mücadele edersiniz dediğiniz gibi bazı oyuncular abartı derecede hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakanboray

Araldan ön sipariş vermiştm persmbe kargoya verilir cuma elinizde olur dediler daha hala kargo numarası yok hazırlanıyor flan yazıyo. Araya hafta sonu giricek. Gene mağdur edicekler insanları kesin.

ben aldım şuan elimde
  • CPTLeBron kullanıcısına yanıt
    4-5 mesaj üstte biraz bahsettim ama işinize yarar umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

quote:

Aslında bununla ilgili oyunun farklı bir match making düzenlemesi yapması gerekir. Diğer tüm takımlara karşı Barcelona ve Realin aşırı güçlü kalması zaten olması gereken bir şey. Ben juve, arsenal seçersem beni real ile barça ile eşleştirirse zaten güç farkı olması kaçınılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 26 Eylül 2014; 11:56:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma sapan goller yiyip saçma span goller atıyorum,bitane bile hakkımla maç kaybetmedim.Saçma sapan kurtarışlar yapan kalecilerin saçma sapan bugları var.mala bağlayıp duruyolar.bu oyuna guzel demek küfür gibi bişey.fifa 13te ilk 10 binin içine kolayca girerken burda 16-4-16 istatistiğiyle oynuyorum.14te div 1 de 50 kere tittle alıp 15te 8i geçemiyorum.Gerçekten iğrenç bir oyun.Bu oyuna güzel denmesinin sebebi bala göte maç kazanan 13-14 ü yapamayanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanteneke888 -- 26 Eylül 2014; 11:50:35 >
  • Ps3 icin su an en uygun fiyat nerede?Bilgi verebilirseniz cok memnun olurum.Herkese iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.