Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Nat type moderate diyor nat to open yap diyor ama test ettigimde nat type 2 diyor bu sorunun cozumu varmi acaba

Aynı dert bende de mevcut hocam ...

Ssbit ip vermelisiniz Ps4 e. O da olmazsa port açmalı ya da modem ayarlarından dmz yi etkinleştirmelisiniz.

Dmz işine pek sıcak bakmıyorum yalnız hangi portları açmamız gerek hocam ?? Ps4 Network Test yapınca Tip 2 görünmesine rağmen sadece Fifa da böyle bi sorun yaşadım ...

• Su yedekler niye değişiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen hakemler çok saçma fauller mi veriyor bana mı öyle geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

PS4 için yeni konu açıldıhttp://forum.donanimhaber.com/m_97607013/tm.htm

Aldin mi oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

IGN 8.3/10

IGN'in normalde Fifa serisine 9'dan aşşağı notu yoktur enteresan.

http://www.ign.com/articles/2014/09/23/fifa-15-ps4xbox-one-review

Burada bizi eksi manyağı yapıyorlar.Arkadaş olmamış bu oyun işte neyi savunuyorsun anlamıyorum.Daha iyi olması için EA'e feedback vermen gerekirken bozuk oyunu savunuyorlar eksi veriyorlar anlamak imkansız.

Nesi kotu mesela ben daha baslamadim oyuna.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Nat type moderate diyor nat to open yap diyor ama test ettigimde nat type 2 diyor bu sorunun cozumu varmi acaba

Aynı dert bende de mevcut hocam ...

Ssbit ip vermelisiniz Ps4 e. O da olmazsa port açmalı ya da modem ayarlarından dmz yi etkinleştirmelisiniz.

Dmz işine pek sıcak bakmıyorum yalnız hangi portları açmamız gerek hocam ?? Ps4 Network Test yapınca Tip 2 görünmesine rağmen sadece Fifa da böyle bi sorun yaşadım ...

Port konusuna ben de uzağım. Aslında ilk önce sabit ip yi deneyin derim. Sorunu çozebilir.

• ea server'a bir türlü bağlanamadığım için giremiyorum email adresi ve şifreyi yazdıktan sonra takılıp kalıyor yardım edebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

quote:

Orijinalden alıntı: ofli61.1967

Türkiye Ligi çok aceleye gelmiş belli. Cardozo'nun bile yüzü yok. Oynarken hiç Cardozo hissi vermiyo.

+1 vede trabzon berbat 4 yıldıızı görünce sevindim ama güçler yerlerde onuru ama müthiş yapmışlar gol yemio
    fakat cardozo falan kötü bildiğin cezayirliler falan berbat gene colmanları falan oynatmak lazım

cardozo'yu sadece ceza sahası çevresinde tutturduğuna emin misin, pas almak için geziyorsa 10 kişi oynarsın malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

PSN kardeşikle de FIFA 15 PS4 versiyonunu alma şansımız var mı, varsa kardeşlikle oyunun fiyatı ne kadara gelir?

Uğur al da kardeşlik yapak

Ps4ü ne zaman aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakip bulamıyorum bir türlü. Nat type2. Superonline tilgin modem için port açmayı bilen yardımcı olsum lütfen

• beyler

ps4 de fifa 14 ü oynadıgım hesap tr ydi us hesaba geçtim.. doğal olarak yenı takım vs herşeyi yenıden aldım yalnız sorun şu fut web e girdigim zaman hala eski takım cıkıyor yenı takım yenı kadromu bı türlü cıkartamadım nasıl yapacagim ? bilgisii olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

beyler

ps4 de fifa 14 ü oynadıgım hesap tr ydi us hesaba geçtim.. doğal olarak yenı takım vs herşeyi yenıden aldım yalnız sorun şu fut web e girdigim zaman hala eski takım cıkıyor yenı takım yenı kadromu bı türlü cıkartamadım nasıl yapacagim ? bilgisii olan.

Sağ üstteki adam işaretine tıklayarak hesaplar arası geçiş yapabilirsin.

• Ciddi Kedii kullanıcısına yanıt
    https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

bu sayfadayım hocam adam falan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

bu sayfadayım hocam adam falan yok

Aynı durumdaydım hocam senle. 2 hesap arası geçiş yapabiliyorum. Hatta eski hesaptaki coinleri yeni hesaba aktardım. Sağ üstte tam ekran işareti var onun yanında olmasi lazim adam işareti. Belki sizde aktif değildir

• Ciddi Kedii kullanıcısına yanıt
    nasıl aktifleştiricem ki platform ps4 sizinkide öyle dimi.

bnde adam işareti falan yok
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    Webapp de gecis icin sayfaya girince fifa point olan yer varya onun sag tarafinda bi simge var oraya tikla gecis yaparsin

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

PSN kardeşikle de FIFA 15 PS4 versiyonunu alma şansımız var mı, varsa kardeşlikle oyunun fiyatı ne kadara gelir?

Uğur al da kardeşlik yapak

Ps4ü ne zaman aldım

Almadım ps4, alsam mı diye düşünüyorum hala. Sitelere de bakıyorum, güzel bir kampanya yakalasam alma ihtimalim daha da artar. PS4 alırsam kardeşlik yaparız, o kolay iş.

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
     [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

hangısı hocam hıcbırı tıklanmıyor
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    Dogru gorunmuyor sende bendede yoktu o simge pc de oynarken ps4 u baflayinca o simge cikti

• Rezalete bak, FIWC 2015 sadece PS3'te olacakmış. PS3'de Fifa oynayanlar için güzel haber...
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.