Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun 14e göre oynanış olarak çok kötü. hızdan midem bulandı resmen 10 maçtan sonra devam edemedim.

bir kere fifa'yı fifa yapan tactical defence'dı. bu oyunda defans yaparken odaklanamıyorsun, rakip deli gibi üstüne geliyor. rakipte hızlı bir oyuncu varsa hiç zorlanmadan savunmayı yara yara geçiyor, seasons'da galatasaray geldi karşıma adam bruma ile sadece koşarak dört pozisyona girdi. brumanın beceriklisi griezmann ile karşı karşıya kaldım o sefer bu dört pozisyonun üçü golle sonuçlandı. hücumda da aynı şey geçerli, arkaya bir adam kaçsın, iki pas yapalım oyun soğusun yok. hemen biri arkadan atlı kovalıyormuş gibi dibimizde bitiyor. bari seasons'da, ut'da slow açıp oynayalım yoksa olacak gibi değil.

hakemlere de uyuz oldum. rakibim ayhan akman'a yapılan meşhur foulle adamımı indirdi hakem oralı olmadı, sonra kontra yedim balotelli son adam giderken ismaille yandan kayıp topu uzaklaştırdım o sırada balo ismaile takıldı düştü kırmızı kart yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 23 Eylül 2014; 22:46:29 >

• Dijital versiyon da, kafa şişirici disk dönme sesi olmadığı için, oyun oynarken daha konforlu oluyor ve buda kutulu versiyonuna göre daha avantajlı yapıyor.
  • Arkadaşlar pc versiyonu için fifa 15 çıktı mı. .doğubank ta falan varmı..duyan bilen arkadaşlar mutlaka vardır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nat type moderate diyor nat to open yap diyor ama test ettigimde nat type 2 diyor bu sorunun cozumu varmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 23 Eylül 2014; 22:36:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an season oynayabilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

Demo da ufak tefek hataları da olsa oyun güzeldi.ama ea ufak hataları gidermek yerine daha fazla hata yapmış.bi maçta 7 defa direkten döndü şutlarım. babam izliyodu arkadan hile mi yapıyor rakip dedi.ne yaptıysam direkleri geçemedim.babamın yanında küfür ettirdi oyun. ps4 yeni diye kolu da atamıyorsun çok kötü bi durum ama el mahkum her gece oynamaya devam edeceğim.

Demoya göre çok mu kötü..yoksa bu durum karşımıza online da mı çıkıyor ...

Henüz single oynamadım online sezon ve ut oynadım.sezon bi nevi idare eder de ut adamı deli ediyor

• freakofnature F kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şekilde ea serverlarına baglanamıyorum oyunu aldıgımdan beri.Problemi anlamış değilim
  • bence tazmamen bir hayal kırıklığı berbat
    fakat doka naptı acaba canada merkez binasına molotf mu attı acaba?
    fifa koca sene yatıp çimlerden fuze dumanı cıkartma efektiyle bizi kandıracak

onur kıvrak selcuk sahine benziyo
    selcuk sahım leman sama benzıo
    emenikede birine benzıo ama cıkaramadım
  • ps3 için geçerli bu ses durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Nat type moderate diyor nat to open yap diyor ama test ettigimde nat type 2 diyor bu sorunun cozumu varmi acaba

sorun genel sanirim

• Oyun türk kaynıyor

• Şu gelen son güncelleme ile oyun güzelliğini kaybetti. Başta paslaşmalar eziyete dönüştü yine. Kaleciler inanılmaz saçma goller yiyorlar. Umarım en kısa zamanda tekrar bi güncelleme yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

bence tazmamen bir hayal kırıklığı berbat
    fakat doka naptı acaba canada merkez binasına molotf mu attı acaba?
    fifa koca sene yatıp çimlerden fuze dumanı cıkartma efektiyle bizi kandıracak

onur kıvrak selcuk sahine benziyo
    selcuk sahım leman sama benzıo
    emenikede birine benzıo ama cıkaramadım

Hocam oyununun oynanabilirliği düzgün olsa yüzler gözümüze batmayacak. Bu mesele şuna benziyor; deveye sormuşlar boynun neden eğri , deve demiş nerem doğru ki. FIFA 15'i anlatan güzel bir kıssa Eskiden de bizim gibi liglerin takımlarının yüzlerini yapmıyorlardı. İnsan azıcık benzerini bari yapsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 23 Eylül 2014; 22:49:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hala almayan varsa iyi dusunsun derim...

gitsin cafede bir yerde oynasin, ona gore karar versin.

futboldan baska herseye benziyor bu oyun...

(yillardir cikmadan alirim, cok ama cok sıkıldım artık)

seni pes formunda da gördüm nedir bu fifa düşmanlığı kardeşim herkesin zevki ayrııdır bana da pes iğrenç geliyor çocuk oyunu basit çalımlar orta kafa goller pas attıktan sonra adamın klasik duruşu taraftar etksi hiç yok spiker desen her sene aynı sözler replikler çim desen berbat iğrenç be kardeşim tamam.
  • yerden ortaları nasıl yapmışlar... geçen senenin l1 üçgeni mübarek. yerini bulmayan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyua

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hala almayan varsa iyi dusunsun derim...

gitsin cafede bir yerde oynasin, ona gore karar versin.

futboldan baska herseye benziyor bu oyun...

(yillardir cikmadan alirim, cok ama cok sıkıldım artık)

seni pes formunda da gördüm nedir bu fifa düşmanlığı kardeşim herkesin zevki ayrııdır bana da pes iğrenç geliyor çocuk oyunu basit çalımlar orta kafa goller pas attıktan sonra adamın klasik duruşu taraftar etksi hiç yok spiker desen her sene aynı sözler replikler çim desen berbat iğrenç be kardeşim tamam.

tamam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Demo da ufak tefek hataları da olsa oyun güzeldi.ama ea ufak hataları gidermek yerine daha fazla hata yapmış.bi maçta 7 defa direkten döndü şutlarım. babam izliyodu arkadan hile mi yapıyor rakip dedi.ne yaptıysam direkleri geçemedim.babamın yanında küfür ettirdi oyun. ps4 yeni diye kolu da atamıyorsun çok kötü bi durum ama el mahkum her gece oynamaya devam edeceğim.

Demoya göre çok mu kötü..yoksa bu durum karşımıza online da mı çıkıyor ...

Henüz single oynamadım online sezon ve ut oynadım.sezon bi nevi idare eder de ut adamı deli ediyor

Ut neden deli ediyor hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

bende bugün aldım oyunu 2 single 1 online yaptım fifa 14ü oynamamıştım(demo hariç)
    oyun güzel duruyor şimdilik bakalım
  • Türkiye Ligi çok aceleye gelmiş belli. Cardozo'nun bile yüzü yok. Oynarken hiç Cardozo hissi vermiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofli61.1967

Türkiye Ligi çok aceleye gelmiş belli. Cardozo'nun bile yüzü yok. Oynarken hiç Cardozo hissi vermiyo.

+1 vede trabzon berbat 4 yıldıızı görünce sevindim ama güçler yerlerde onuru ama müthiş yapmışlar gol yemio
    fakat cardozo falan kötü bildiğin cezayirliler falan berbat gene colmanları falan oynatmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.