Şimdi Ara

FIFA 14'ten Beklentileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Evet arkadaşlar Mart ayını da bitirmiş bulunuyoruz ve yavaş yavaş yaz aylarına gireceğiz... Herkesin de bildiği gibi, çoğu oyuncu da yaza oyundan biraz bıkmış, sıkılmış ve yenilik bekleyerek girecek... Yazın FIFA 13 oynarken düşüneceğiz keşke olsaydı olmasaydı diye bazı özellikler hakkında...

Ben de bu konuyu açtım... Forum ahalisi, FIFA 14'ten neler bekliyor?

Yeni oyuncular, yeni skill move'lar, yeni gol sevinçleri, yeni formalar, yeni stadyumlar, yeni toplar, yeni takımlar, yeni ligler, yeni grafikler, gerçekçi oyun...

Hepsi olabilir, peki ya siz nelerin olmasını isterdiniz?

• Spor Toto Süper Lig
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Nart_

Spor Toto Süper Lig

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yüz5yüz

quote:

Spor Toto Süper Lig

+1

Alıntıları Göster
    Güncel tutalım

• quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Güncel tutalım

Alıntıları Göster
    -Tabikide öncelikle stsl sonra ise career modu ve be a pro modunun geliştirilmesi daha fazla detay olmalı o modlarda.

-Lisanslı stadyum sayısı arttırılmalı stadyum sayısı iyi ama lisanssız stadlar fazla onlar kaldırılıp yerine yenileri eklenmeli.

Şu an aklıma gelenler bunlar güncellerim bir ara. Benim bir sorum olucak şu pes'in uefa lisansı ne zaman bitiyor yani cl ve avrupa ligi lisansı, bitse de fifa satın alsa şu lisansı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinny

-Tabikide öncelikle stsl sonra ise career modu ve be a pro modunun geliştirilmesi daha fazla detay olmalı o modlarda.

-Lisanslı stadyum sayısı arttırılmalı stadyum sayısı iyi ama lisanssız stadlar fazla onlar kaldırılıp yerine yenileri eklenmeli.

Şu an aklıma gelenler bunlar güncellerim bir ara. Benim bir sorum olucak şu pes'in uefa lisansı ne zaman bitiyor yani cl ve avrupa ligi lisansı, bitse de fifa satın alsa şu lisansı.

Alıntıları Göster
    be a pro,pesteki become a legend modu gibi olsun yeterli.

be a referee modu harika olabilir :D

gerçekçi seyirci ve tezahuratları ile de tadından yenmez

top kontrolünü falan zaten yıllardır değiştiriyorlar bu yıl da daha düzgün bişeler olabilir.

• quote:

Spor Toto Süper Lig

+1

Başka bir şeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incubuss

quote:

Spor Toto Süper Lig

+1

Başka bir şeye gerek yok

Alıntıları Göster
    Yeni konu açmadan önce bunu görmem şahane oldu. Kendimce şöyle sıralayabilirim:
    - Süper Toto Süper Lig
    - TT Arena
    - Şampiyonlar Ligi

Özellikle Şampiyonlar Ligi' ni hepsinden fazla istiyorum. Lisans sözleşmeleri nasıldır, bilemiyorum. Ancak 2014' te Şampiyonlar Ligi olsun, yeter.
    Hayatımda bilgisayarıma PES yüklemedim, şu anda sırf şampiyonlar ligi oynamak için PES indiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı:    +

Yeni konu açmadan önce bunu görmem şahane oldu. Kendimce şöyle sıralayabilirim:
    - Süper Toto Süper Lig
    - TT Arena
    - Şampiyonlar Ligi

Özellikle Şampiyonlar Ligi' ni hepsinden fazla istiyorum. Lisans sözleşmeleri nasıldır, bilemiyorum. Ancak 2014' te Şampiyonlar Ligi olsun, yeter.
    Hayatımda bilgisayarıma PES yüklemedim, şu anda sırf şampiyonlar ligi oynamak için PES indiriyorum.

Alıntıları Göster
    Süper lig
    Impact Engine geliştirilmeli oyuncular abuk subuk yerlerde birbirine takılıp kalmamalı
    Hakemlerin top çarpması olayı kaldırılmalı yada 1000 maçta 1 olmalı
    Momentum kesinlikle olmamalı(gerçi bu beni ilgilendirmiyor seneye orjinal almayacağım lanet olsun böyle oyuna(fifa 13))
    ve son olarakta süper ligden bile daha çok istediğim şey oyun hız üzerine kurulu olmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Süper lig
    Impact Engine geliştirilmeli oyuncular abuk subuk yerlerde birbirine takılıp kalmamalı
    Hakemlerin top çarpması olayı kaldırılmalı yada 1000 maçta 1 olmalı
    Momentum kesinlikle olmamalı(gerçi bu beni ilgilendirmiyor seneye orjinal almayacağım lanet olsun böyle oyuna(fifa 13))
    ve son olarakta süper ligden bile daha çok istediğim şey oyun hız üzerine kurulu olmamalı

Alıntıları Göster
    Güzel yüzler ve STSL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Güzel yüzler ve STSL

Alıntıları Göster
    STSL
    Daha gerçekçi yüzler
    Hareket eden forma ve saçlar
    Daha gerçekçi seyirciler
    Daha iyi grafikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

STSL
    Daha gerçekçi yüzler
    Hareket eden forma ve saçlar
    Daha gerçekçi seyirciler
    Daha iyi grafikler

Alıntıları Göster
    Super lig ve Arena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Super lig ve Arena

Alıntıları Göster
    taç atışlarında ve oyuncu değişikliklerinde uzun uzun çıkacak oyuncuyu göstermesi olmamalı.gerçekçilik katması içinde taç atışlarında topu oyuncuya atan top toplayıcı çocuklar olmalı.
  • Eskiden 2004.fln oynarken formalar çamurlaniyordu zeminden o özelligin geri gelmesini isterim tamam günümüzde stadlar çimler daha iyi ama en azından hafifte olsa kırlenmeli
    süperlig tabi ki olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Eskiden 2004.fln oynarken formalar çamurlaniyordu zeminden o özelligin geri gelmesini isterim tamam günümüzde stadlar çimler daha iyi ama en azından hafifte olsa kırlenmeli
    süperlig tabi ki olmalı
    Drop in matchda el kaldırana pas verilmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Drop in matchda el kaldırana pas verilmesin

Alıntıları Göster
    en büyük beklentim STSL nin gelmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekserkan

en büyük beklentim STSL nin gelmesi.

Alıntıları Göster
    grafikler gelişsin yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

grafikler gelişsin yeterli

Alıntıları Göster
    Süperlig - Evet
    Momentum - Kesinlikle Hayır
    Morale ve kondisyona göre güç değişimi(tutarlı olacak ama) - Evet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

Süperlig - Evet
    Momentum - Kesinlikle Hayır
    Morale ve kondisyona göre güç değişimi(tutarlı olacak ama) - Evet...

Alıntıları Göster
    değişecek o kadar çok aptalca hatalar var ki saymakla bitmez
    peste o kadar hata yok,ama o oyunda sarmıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogman

değişecek o kadar çok aptalca hatalar var ki saymakla bitmez
    peste o kadar hata yok,ama o oyunda sarmıyor :D

Alıntıları Göster
    Oyun motoru değişsin, gelişsin, olmayan yapay zeka oyuna aktarılsın, çalımlar, müdahaleler, kurtarışlar, şutlar daha akıcı daha gerçekçi ve fizik kuralları dâhilinde geliştirilsin. Oyunda boy-hız dengesi yeniden ayarlansın her hobit hızlı koşmaz.

Futbolda kalecilerinde kırmızı kart görebileceği fifa14 yetkilerine bildirilsin, gerekirse fifa başkanı Blatter easports çalışanlarına “futbol nedir ?” ve “futbol oyun kurallarını nelerdir?” adı altında brifing versin.

Para tuzağı olan hileden ve hacklenmekten kurtulamayan UT oyundan kaldırılsın, beceremiyorlar kabul etsinler herkese bedava coin versinler

Hücumda en hızlı oyuncuları 2 metrelik şişko defanslar anında yakalamasın, arkamdaki fortcu defans oyuncusu ile dans ederek giderken plase vurabileyim veya penaltıyı, faulü versin o da olmuyorsa oyuncuyla kavga çıkarıp r1 r2 l1 l 2 tuşlarına aynı anda basınca adama uçan tekme atsın

Pro clubda aptalca puanlama sistemi olmasın doğru düzgün 3 puan üzerinden ayrıntılı istatistiklerin olduğu bir düzenleme olsun. Hangi takım hangi ligde kaç puanda görünsün. Botların geri zekalılığı ortadan kalksın any li takım olmasın amacına uygun olarak herkes 1 oyuncusunu yönetsin.

Hakemin giydiği forma rengi rakip forma rengi ile aynı olmasın mümkünse 2 takımında formasından çok farklı renk de olsun.

Statlar çoğalsın görsellik gelsin, ponpon kızlar olsun , havai fişekler olsun, sahaya meşaleler atılsın, kupa seremonileri olsun gibi.

Futbol federasyonu Türkiye liginin olması için ne gerekiyorsa yapsın

Sonuçta Yankiler futbolu ancak bu kadar bilebilir fazla umutlanmamak gerek; şarkıları değişir, menülerin rengi yerleri değişir her şeyi ile aynı makyajlanmış fifa13 fifa 14 adıyla gelir, kapak resmi bile gene messi…

Dünya futbolunun akil adamlarını toplasınlar oyunu oynatsınlar, Onlar beğenirlerse piyasaya sürsünler …

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.