Şimdi Ara

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.076
Cevap
49
Favori
368.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler resimler haziran ayında gelicek trailer'dan
  • Fifa serisi bana göre 12 ile duraklama dönemine girdi.11 ile tavan yapan seri 12 ile hiç bir yenilik getirmedi agility özelliği rezalet olan futbolcularla bile rahatça atılacak çalımlar ve game sliders dışında.Ne o Fifayı Fifa yapan animasyonlarda bir gelişme vardı, ne de en çok eleştirilen ve her sene üzerine koyan top fiziğinde bu versiyondabir yenilik vardı.Üstüne üstlük broadcast kameranın içine edilmişti.Taktik ekranı desen yıllardır aynı.Grafikler 11 ile çağ atlamıştı ama 12'de biraz ışıklandırma gerisi tıpatıp aynı.Online desen berbat edilmiş.Kısacası 12 olmamıştı.Görünüşe bakılırsa 13'te de duraklama dönemi devam edecek.Bunu aşırı fanatik, Pes oynayanları adam yerine koymayan, futbol cahili ilan eden bir Fifacı olarak söylüyorum.
  • 12'de nasıl hiç bir yenilik gelmedi yahu. Tactical defending çarpışma motoru bunlar çağ niteliğindeydi başarılı veya başarısız ama sonuç olarak köklü değişikliklerdi. Alışan oldu küfür eden oldu ama değişim oldu. Bu sene geliştirme bekliyorum bunlar hakkında açıkcası. Özellikle defansında pas yapan puan hainleri için istiyorum.

Tabii bir Momentum İS-TE-Mİ-YO-RUZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

Fifa serisi bana göre 12 ile duraklama dönemine girdi.11 ile tavan yapan seri 12 ile hiç bir yenilik getirmedi agility özelliği rezalet olan futbolcularla bile rahatça atılacak çalımlar ve game sliders dışında.Ne o Fifayı Fifa yapan animasyonlarda bir gelişme vardı, ne de en çok eleştirilen ve her sene üzerine koyan top fiziğinde bu versiyondabir yenilik vardı.Üstüne üstlük broadcast kameranın içine edilmişti.Taktik ekranı desen yıllardır aynı.Grafikler 11 ile çağ atlamıştı ama 12'de biraz ışıklandırma gerisi tıpatıp aynı.Online desen berbat edilmiş.Kısacası 12 olmamıştı.Görünüşe bakılırsa 13'te de duraklama dönemi devam edecek.Bunu aşırı fanatik, Pes oynayanları adam yerine koymayan, futbol cahili ilan eden bir Fifacı olarak söylüyorum.

bu senın dusuncen ama gercek şu:En buyuk değişim fifa 12 ile olmustur en onemlı ozellık tactical defence= gercekcılık ,ayrıca carpısma motoruda oldukca gercekcı kılıyor oyunu, oynanıs top fiziği de gelişmişti 11 ile 12 yi oynayınca 11i oynamazsın zaten fark buyuk. Fifanın gelıstırmesı gereken grafiklerin -çimlerin gercekcılıgı daha cok anımasyon(formayı cıkarmak gıbı) daha cok tezahurat oyun içi sesler ve en onemlısı PES de olan Şampıyonlar ligi UEFA vss gıbı gercek online grup macları .forumda fifada kupa dıyorlar şampıyonlar lıgı turnuva dıyorlar olmayan kupanın maclarını yapıyorlar friendly head to head den baska bırsey degıl kısacası gercek kupalar onlıne turnuvalar gelmelı.. pozisyon gerceklıgı bollugu artmalı kalecıler her sutu aynı sekılde çeliyor ya dısarı cıkıyor yada aynı anımasyon gıbı bellı yere dusuyor Pesde bu sut sonrası kalecı tepkılerı pozısyon bollugu daha fazla durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 31 Mayıs 2012; 3:56:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Fifa serisi bana göre 12 ile duraklama dönemine girdi.11 ile tavan yapan seri 12 ile hiç bir yenilik getirmedi agility özelliği rezalet olan futbolcularla bile rahatça atılacak çalımlar ve game sliders dışında.Ne o Fifayı Fifa yapan animasyonlarda bir gelişme vardı, ne de en çok eleştirilen ve her sene üzerine koyan top fiziğinde bu versiyondabir yenilik vardı.Üstüne üstlük broadcast kameranın içine edilmişti.Taktik ekranı desen yıllardır aynı.Grafikler 11 ile çağ atlamıştı ama 12'de biraz ışıklandırma gerisi tıpatıp aynı.Online desen berbat edilmiş.Kısacası 12 olmamıştı.Görünüşe bakılırsa 13'te de duraklama dönemi devam edecek.Bunu aşırı fanatik, Pes oynayanları adam yerine koymayan, futbol cahili ilan eden bir Fifacı olarak söylüyorum.

bu senın dusuncen ama gercek şu:En buyuk değişim fifa 12 ile olmustur en onemlı ozellık tactical defence= gercekcılık ,ayrıca carpısma motoruda oldukca gercekcı kılıyor oyunu, oynanıs top fiziği de gelişmişti 11 ile 12 yi oynayınca 11i oynamazsın zaten fark buyuk. Fifanın gelıstırmesı gereken grafiklerin -çimlerin gercekcılıgı daha cok anımasyon(formayı cıkarmak gıbı) daha cok tezahurat oyun içi sesler ve en onemlısı PES de olan Şampıyonlar ligi UEFA vss gıbı gercek online grup macları .forumda fifada kupa dıyorlar şampıyonlar lıgı turnuva dıyorlar olmayan kupanın maclarını yapıyorlar friendly head to head den baska bırsey degıl kısacası gercek kupalar onlıne turnuvalar gelmelı.. pozisyon gerceklıgı bollugu artmalı kalecıler her sutu aynı sekılde çeliyor ya dısarı cıkıyor yada aynı anımasyon gıbı bellı yere dusuyor Pesde bu sut sonrası kalecı tepkılerı pozısyon bollugu daha fazla durumda.

Tactical defence hep vardı L2'ye basılı tutarak kendin de yapabiliyordun onu zaten ancak onlineda sürekli pres yapan n00b'lar için iyi oldu denilebilir.Single maçlarda legendaryde oyna bakalım tactical ile top alabiliyormusun.Mecburen eskiye dönmek zorundasın çünkü maçlar %70-30 bitiyor.

Çarpışma motorunda ayağa kayıyorsun içinden geçiyor, kendi kendilerine takılıp düşüyorlar bu özelliğin de daha çok yolu var.

Top fiziği konusunda ben belirgin bir fark göremiyorum ha tek fark oyun hızı ki bu top fiziğine de etki ediyor elbette.Ama topun hareketi, ağırlığında bir fark yok bana göre.

• Bu akşam trailer geliyor.

http://www.facebook.com/easportsfifa
  • bekliyoruzzz sabırsızlanıyorum video için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Bu akşam trailer geliyor.

http://www.facebook.com/easportsfifa

Sonunda. :) BU sene yine FIFA'nın borusu ötecek gibi geliyor.
  • Dizliş ekranı pes teki gibi olursa çok güzel olacak. Adamları istediğimiz yerlere taşıma gibi.
  • Kötüydü ya trailer.
  • Kötü değil de Fifa 12 ile görsel olarak fark göremedim bende. Açıkçası çok umurumda da değil. Oynanışın güzel olması, başarılı animasyonlarla desteklenip gerçekliğe yakınlaşması beni memnun eder. Mesela forma çıkarma hoş olur sonracığıma yenilen gol sonrası hakeme tepki verilmesi saha kenarında oyuncuların ısınması. Aslında Fifa oyunun oynandığı alanlar dışında da bir kaç animasyon eklese çok daha keyifli olabilir. Ve tabiki stadyumları daha düzgün ve doğru bekliyoruz. Malesef Old Trafford dışında gerçek manada tam benzeyen her şeyiyle tam oturan bir stadyum yok. Bu benim şahsi görüşlerim. Ne olursa olsun oynanışın Pes'den iyi şimdilik bu yüzden seninle devam gibi gözüküyor Fifa 13.
  • bence pes e göre yine bomba gibi geliyor ama animasyonlarda inşallah pesteki gibi olur (adam ısınması,kamera oynaması yüz hareketleri falan...)
  • quote:

Git bi fifa 11 i odunc al sonra isiklandirma ve grafikteki ucurumu kendi gozlerinle gor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Virtual Pro'yu bu videonun sonundaki gibi yapsalar mükemmel olur.
  • Her sene harika bir oyun çıkarıyorlar. Umarım bozmazlar.

•  FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)  FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)  FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)

• Trailer dakika 1:05'te Bayern'li futbolcu barajı bozuyor sonra baraja geri dönüyor bu kart mı değil mi? Bilemedim ben size sorayım
  • Beyler anlayan biri lütfen EA Sports'tan birine Türkiye Ligini sorabilir mi twitter aracılığla veya başka bir yerden?
  • FIFA serilerinde Online'da momentum olduğu sürece artık almayacağım. FIFA 13'de momentum olursa Pes 2013'ün kendini geliştirmiş olarak çıkmasına duacı olmaktan başka şansım kalmıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.