Şimdi Ara

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.077
Cevap
49
Favori
368.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Buyrun bu da henüz tamamlanmamış FIFA 13 kapak resmi.

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)

Oha fakenin dibi :d

Hayır Fake olur mu resmi EA Sports sayfasında var. Rooney'den kurtulduk sanırım

• Resmi facebook sayfasında yayınlandı arkadaşım fake değil.
  • quote:

quote:

Facebookdan ea yayinladi bunu daha ilk asamadaki kismi bu kapagin burdan cikarilabilecek tek sonuc kapakta messi var final hali boyle olmaz

• kimse yazmamiş ancak bende virtua proda köklü değişiklikler olmasını istiyorum .

mesela finishing 96 iken , 2 maç üst üste goller kaçırıp .Finishing 90 a düşebilir , bu tarz overall düşmeleride oyuna daha fazla renk katacaktır .

accomplishment listesi yaklaşık 3-5 kat geliştirilmeli ki daha zor hale gelsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Valla bu sene bende Fifa ya geciyorum pes artik yenilikci bisey yapmiyor ver ronaldoya isin hiziyla kossun ): bakalim fifa 13 nasil olacak?

Arkadaslar cikis tarihi tahmini ne zaman olur eylul sonu gibimi ?

29/09/2012 gibi çıkar oyun...
  • Makyajlı kasa olmuş sanırım.
  • Messi'nin ilk FIFA kapağı olacağı için EA güzel bir kapak tasarımı yapacaktır bence.
  • FIFA Street'te de Messi vardı, bunda Messi olmasın. Del Piero, Inzaghi falan olsa güzel olur aslında.
  • fifa 13'te su ulke takimlariyla kulup takimlarini online maclarda ayirsinlar ve ayni takimlar(ornegin arsenal ile arsenal) karsi karsiya gelmesin. su 2 olay duzeltilsin baskada hic bisey istemiyorum 13'te..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

quote:

Hayır Fake olur mu resmi EA Sports sayfasında var. Rooney'den kurtulduk sanırım

siz ciddimisiniz ya. böyle bi kapak olamaz ya

• Kardes kac kere kapagin son hali degil dedik gormuyo musun?Alinti yaptigin mesajda bile yaziyor
  • NOT FINAL ARTWORK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 15 Mayıs 2012; 19:06:09 >
  • Turkiye ligi değil ben kendi dilimde oynamak istiyorum benim için fifa pes fazla fark etmiyor hangisini uzun süre oynarsam ondan keyif alıyorum ama isin icine turkce girince benim için daha guzel oluyor o yüzden ea dan turkce dil bekliyorum umarım gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurada yerimizi alalım
  • Yavvvv kapağın ne önemi var?

Şu oyun Türkiye Lig'li olsun ayrı bir havası oluyor hadi inşallah. Kesin bir karar mı bu?
  • Kapağı böyle olsa ne olur olmasa ne olur? Sanki oyunu oynamayacaksınız kapağı kötü diye, uzatmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Facebook sayfasında takip ettiğim ve çevirebildiğim kadarıyla;

- Geliştirilmiş ve yenilenmiş hücum anlayışı.(enables players to analyse space, work harder and smarter to break down defenses, and think two plays ahead. Players now possess the intelligence to create, curve, or alter runs to capitalize on openings as they occur, make runs that pull defenders out of position to open passing channels for teammates, and better position themselves for new attacking opportunities.) Parantez içinde bazı örnekler verilmiş, CPU artık yaptığımız ataklarda daha bilinçli.

- Artık oyuncular dribbling dediğimiz hareketleri daha kolay tamamlayıp yapabilecek. Bu da 1v1 pozisyonlarda daha yaratıcı ve daha tehlikeli olmamızı sağlayacak.

- FIFA 13 1st Touch Control daha çok geliştirilmiş. Topa daha kolay sahip olmamızı, oyunun yönünü kanatlara daha kolay yaymamızı kısaca oyunu daha kolay yönlendirmemiz için geliştirilmiş ve sistem.

- Herkesin beklediği gibi Player Impact Engine geliştirildi, topsuz alanlarda olan mücadeleler daha gerçekci hale getirilmiş. Defans oyuncuları veya fiziken daha güçlü olan futbolcular bedenini topun önüne koyup topa daha kolay sahip olacak.

- Pek üzerinde durulmayan ama bence online karşılaşmalarda büyük bir role sahip olmasını beklediğim FIFA 13 Tactical Free Kicks geliştirildi. Bildiğimiz frikik varyasyonları diyebilirim. Değişik varyasyonlar ile rakip kalede tehlikeler oluşturmamız mümkün.

FIFA 13 ayrıca;

- Kariyer modunda kayda değer değişiklikler yapmayı planlıyor.
    - EA SPORTS FIFA geliştirilecek. Head to Head Seasons'ta geliştirmeler yapılacak.
    - EA Sports Football Club, görevleri ve takım destekleme özellikleriyle ilgimi çeken bir kısımdı. Bu kısımda da radikal gelişimler olacak ve adeta FIFA'nın kalbi burada atacak.
    - Ve 500'den fazla lisanlı takımı bünyesinde barındıracak.

FIFA 13 dünyada bu sonbahar PS3+Move, XBox+Kinect,Wii,PC,PS2,Nintendo 3DS,PSP,iPhone,iPad,iPad touch ve diğer platformlarda satışa çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Turkiye ligi değil ben kendi dilimde oynamak istiyorum benim için fifa pes fazla fark etmiyor hangisini uzun süre oynarsam ondan keyif alıyorum ama isin icine turkce girince benim için daha guzel oluyor o yüzden ea dan turkce dil bekliyorum umarım gelir

Abi futbol oyunu bu dil ne işe yararki kasmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Turkiye ligi değil ben kendi dilimde oynamak istiyorum benim için fifa pes fazla fark etmiyor hangisini uzun süre oynarsam ondan keyif alıyorum ama isin icine turkce girince benim için daha guzel oluyor o yüzden ea dan turkce dil bekliyorum umarım gelir

Valla sen öyle diyorsun benim için öyle değil gecen yil pes almıştım bu yil Fifa aldım ben kendi dilimde oynamak istiyorum sonuçta hepsi oyun sadece futbol değil fps de olur tps de yaris oyunu da fark etmez ben turkce oynamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Aynen spikerin yabancı olması daha iyi kendi dilimizde olsa hep aynı şeyleri dedikleri için belli bir noktadan sonra sıkılırdık, şimdi anlamıyoruz nasıl olsa devam, kariyer modu için iyi bir ingilizce gerekli yoksa diğer alanlar Türkçe olsa benim için daha karmaşık olur alıştık ingilizceye

• Spiker konusunda haklisin ama İnan benim gibi sıfır ingilizcesi olan bı insan turkce oynayinca çok farklı oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.