Şimdi Ara

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.077
Cevap
49
Favori
368.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sedat_60

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)

Bu resimler bana da çok gerçekçi gelmemişti kesin bir şey olmasa da konsept olarak facebook sayfasındaki kapak resmiyle hemen hemen aynı taktik ekranları.

• gram etkilenmedim trailer'dan..
  • Ayni yemegi isitip koymaya basladilar yine...mecbur alicaz ama yapicak bise yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer çok iyi değil ama oyunda iş var.
  • Takip

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 10 Haziran 2012; 23:05:09 >
  • Bence bırakın olsun türkçe spiker siz ingilizce istiyosanız seçersiniz bende ingilizde isterim ama bazı arkadaşlar türkçe istiyor ama açıkçası çok zor olur imkansız değil ama daha çok stad ları önemserler genellikle menü ve online bölümüne özen gösterirler ama türkçe spiker olması için ülkemizde fazla satılması ya da bi email atabiliriz.bize site verin mesajımızı atalım oyunda daha çok yapalacak iş varmış eylül ekimde çıkcak diyorlar ozamana kadar her şeyi yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Drogba'nın gol sevincini de sonuna çakmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 20 Haziran 2012; 18:37:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

Fifa serisi bana göre 12 ile duraklama dönemine girdi.11 ile tavan yapan seri 12 ile hiç bir yenilik getirmedi agility özelliği rezalet olan futbolcularla bile rahatça atılacak çalımlar ve game sliders dışında.Ne o Fifayı Fifa yapan animasyonlarda bir gelişme vardı, ne de en çok eleştirilen ve her sene üzerine koyan top fiziğinde bu versiyondabir yenilik vardı.Üstüne üstlük broadcast kameranın içine edilmişti.Taktik ekranı desen yıllardır aynı.Grafikler 11 ile çağ atlamıştı ama 12'de biraz ışıklandırma gerisi tıpatıp aynı.Online desen berbat edilmiş.Kısacası 12 olmamıştı.Görünüşe bakılırsa 13'te de duraklama dönemi devam edecek.Bunu aşırı fanatik, Pes oynayanları adam yerine koymayan, futbol cahili ilan eden bir Fifacı olarak söylüyorum.

FİFA 12 bence serinin en büyük en önemli ve en somut yeniliğini getirdi tactical defending adamlar oyun tarihi boyunca süregelen defans anlayışını bir oyunda yıktılar böyle olması lazım dediler ve çokda haklıydılar eskiden x e basılı tutup defans yapardık şimdi defans gerçek maç gibi. online zaten gerek bağlantı hızı gerekse modlarıyla muhteşem sp olarak caraer mod keyifliydi ama daha iyi olabilir.Kamera olarak tele brodcast çok güzel bir kamera.

Zayıf noktalar
    Genele bakıldığında zayıf olan sp modları.
    Grafiklerin önceki oyunla hemen hemen aynı kalması.
    Birde genel olarak duyduğum uzak şutların fifa 11 deki keyifi vermemesi ben pek uzak şut atmıyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama arkadaşlar hep öyle diyor.
    Player Impact faciası bence player ımpact fifa 12 nin epic fail i başka bir şey değil abarta abarta bitiremediler bu özelliği ama oynarken hissetmiyorsun bile anca replaydan tekrar seyredersen fark ediliyor.Onu da kim seyrediyo ki. Geçiniz.
    Ha bir de tam facia olan akıllı diribling sistemi yok r1 e basınca adam topu ayağından açmadan sürüyomuş lan adam topu sürmüyor ki olduğu yerde duruyo resmen içi en boş olan yenilik buydu.

Bu zayıf nktalarına rağmen.Artı yönleriyle Benim İçin FİFA 12 Çıkmış En İyi FİFA'dır.

• Benim için çıkmış en iyi Fifa , Fifa 10'dur. Fifa 12'ye yenilik getirilmedi diyen adam gitsin kumda oynasın. Yenilik sadece grafiksel midir?

Fifa 10'dan beri istediğim şey gece maçları. Ben online maça girerken ev sahibi isem maçın gece mi gündüz mü olacağına karar vereyim. Gerçek hayatta gündüz maçlarını severim. Atmosferi daha iyi oluyor. Ama Fifa'da tam rezillik. İngiliz veletleri mutlu edeceğiz diye neler yapıyorlar. Oyunda gece maçlarının atmosferi gündüz maçlarına göre daha iyi geliyor bana.
  • Türk Spiker
    Gerçekçi taraftarlar ve taraftar marşları(gs marşları,fb marşları,liverpool marşları vs vs)(meşala yakılması fln filan mesela taraftar grafikleri fifa 11deki futbolcular kadar olsun :D)
    Daha iyi oyuncu grafikleri ve daha iyi top kontrolü

Zaten olması gereken herşeyi dedim
  • Keşke pes gibi menüler türkçe olsa yemisim spikeri. Maneger modda oyunun türkçe olması kadar güzel bişey olurmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

Ayni yemegi isitip koymaya basladilar yine...mecbur alicaz ama yapicak bise yok

Fifa 13 cikti mi oynadik mi?Hayir
    Fifa 12 ye kadar isitip isitip onumuze mi koydular?Hayir

Bu kaniya nasil vardin?

• online sağlam olsun
    onun dışında fifa olsun çamurdan olsun

• Oyunun kapagi yayinlandi mobildeyim ss atamicam

•  FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU)
  • Arkadaşlar boşuna ümitlenmiyelim türkçe spiker falan olmaz.Fifa 13 ün çıkmasına 3 ay kalmış ve türkçe dublaj ekleyebileceklerini sanmıyorum.Kaldı ki dağıtıcı firma EA iken.
  • Kapak çok güzel olmuş.
  • Kapak müthiş, geçen sene FIFA 12 inanılmazdı, umarım FIFA 13'de onun kadar başarıllı olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.