Şimdi Ara

FİFA 13 9.99 DOLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
5.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.amazon.com/Electronic-Arts-41080A-Soccer-138/dp/B008D7F47Q/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1366447533&sr=8-2&keywords=fifa+13

Oyun kutulu değil dijital indirmedir, size cd key verir o keyi origin'de aktifleştirip oyununuzu indirebilirsiniz, satın almak için amerika adresi girmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 20 Nisan 2013; 12:44:05 >

• fiyat güzel, reklamı da güzel
  • oha süper akşam alacağım şu an işim var.
    umarım bitmez!

bir sakıncası var mıdır buradan almanın????
  • Amazon hesabıma Amerika'dan bir adres girdim.Daha önce tecrübeli olan arkadaşlar bu oyunu almam için, sadece bu adresi girmem yeterli mi?.VPN kullanmak mı gerekli? Ayrıca oyunda bölge kısıtlaması var mıdır?
  • daha önce alan var mı buradan bir sorun çıkar mı?
  • "Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." sadece amerikada geçerli, abd'de posta kutusu gibi servisleri kullananlar dışındakiler alamazlar.

not: bu arada pc sürümü için download yazıyor, kutulu değil yani, ayrıca download olunca türkiyeden indirilebiliyormu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 20 Nisan 2013; 12:15:51 >
  • amazon 23 nisanı kutluyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film yolluyor ama oyun yollamıyorlar diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

Film yolluyor ama oyun yollamıyorlar diye biliyorum.

arakadaşlar sanki oyun kutulu göndermiyorlar. PC DOWNLOAD yazıyor. yani internetten indiriliyor. e bu haliyle alabiliriz.

• İlk mesajı yazan arkadaş niye gerekli bilgileri vermiyor anlamıyorum.Bu soruların sorulacağı belli birşey yani.

Arkadaşlar oyun Dijital download şeklinde satılıyor,KUTULU OYUN DEĞİL. Key veriyor size siz de bu keyi Origin platformunda aktifleştirip kullanıyorsunuz,oyunu bilgisayara indiriyorsunuz.Amerika adresi verip satın alıyorsunuz herhangi bir vpn falan gerkmiyor.Bugüne kadar binlerce kişi oyun aldı buradan steam indirimleri konusuna bakabilirsiniz sorun yok güvenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 20 Nisan 2013; 12:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

İlk mesajı yazan arkadaş niye gerekli bilgileri vermiyor anlamıyorum.Bu soruların sorulacağı belli birşey yani.

Arkadaşlar oyun Dijital download şeklinde satılıyor,KUTULU OYUN DEĞİL. Key veriyor size siz de bu keyi Origin platformunda aktifleştirip kullanıyorsunuz,oyunu bilgisayara indiriyorsunuz.Amerika adresi verip satın alıyorsunuz herhangi bir vpn falan gerkmiyor.Bugüne kadar binlerce kişi oyun aldı buradan steam indirimleri konusuna bakabilirsiniz sorun yok güvenilir.

abd adresini nereden bulacağız. bir başkasının adresini verirsen suç işlemiş olursun.

• Thank You for Your Order
    We will send you an e-mail confirmation shortly.

Arkadaşlar oyunu aldım.VPN vb kullanmadım.Amerikadaniste.com un adresini girerek aldım.

Amazon Digital Svcs 8 19,96 TL ye geldi.Bir miktar vergi ekleniyor bilgilerinize.(Sales Tax:$0.89)

Ayrıca Origin'e de ekledim.

Edit:Fiyat ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yusufaydin_ -- 20 Nisan 2013; 12:41:08 >
  • quote:

İlk mesajı yazan arkadaş niye gerekli bilgileri vermiyor anlamıyorum.Bu soruların sorulacağı belli birşey yani.

Hemen ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

quote:

abd adresini nereden bulacağız. bir başkasının adresini verirsen suç işlemiş olursun.

Adres siteleri var oradan bul,sonuçta o adrese ürün gitmeyecek birşey olmaz.Ya da git amerikadan bir mcdonalds adresi falan bul internetten.

• quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Thank You for Your Order

Arkadaşlar oyunu aldım.VPN vb kullanmadım.Amerikadaniste.com un adresini girerek aldım.

Amazon Digital Svcs 8 19,96 TL ye geldi.Bir miktar vergi ekleniyor bilgilerinize.(Sales Tax:$0.89)

amerikada vergi alınmayan eyaletler var. O eyaletlere bağlı adresler yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Thank You for Your Order

amerikada vergi alınmayan eyaletler var. O eyaletlere bağlı adresler yazın

Bir daha ki sefere artık :)
  • Evet bende uygun fiyattan yararlanmış bulunmaktayım
    yanlız telefon numaramı verirken tereddüde düştüm,
    bide oyunu indiriyo şuan key i ne zaman vericek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisseckin96

Evet bende uygun fiyattan yararlanmış bulunmaktayım
    yanlız telefon numaramı verirken tereddüde düştüm,
    bide oyunu indiriyo şuan key i ne zaman vericek ?

Keyi vermeden oyunu nasıl indiriyorsun
  • sipariş tamamlandı dendi, sonra iki seçenek sundu download now , i need only key diye download ı seçtim amazon games downloader yüklendi ve şuanda onun üzerinden iniyo oyun
  • amazon games downloader üzerinden oyun oynayamazsın origini indirip verilen kodu girip originden indirmen gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerreT -- 20 Nisan 2013; 14:06:58 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.