Şimdi Ara

FIFA 11 Online Oynamak ! Gameranger İle Adım Adım Resimli ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
3
Favori
49.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungeniss

ben yükleyip denedim tam girdim lag falan yok ama oyuncuları göremiyorum:S sadece top görünüyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

ekran kartından dolayı bu sanırım kaldırmıyor oyunu
  • Eline sağlık. Deneyeceğim. Korsan oyunla da oluyor mu yoksa orjinal gerekiyor mu? Konuyu pek inceleyemedim, zamanım yok da. :)
  • Arkadaşlar oyunu ve programı kurduk herşey tamam. oyuna giriyoruz ama dakka 30-60 arasında mutlaka diğer arkadaşı oyundan atıyor. yardım edebilir misiniz?r
  • Arkadaşlar arkadaş listemizde yer alan arkadaşımızı kurduğumuz odaya nasıl davet ediyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Arkadaşlar arkadaş listemizde yer alan arkadaşımızı kurduğumuz odaya nasıl davet ediyoruz?

karşı taraf frend eklediyse seni sen masa kurduğun zaman karşı tarraf senin ismine sag tıklayıp join diyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

quote:

Arkadaşlar arkadaş listemizde yer alan arkadaşımızı kurduğumuz odaya nasıl davet ediyoruz?

karşı taraf frend eklediyse seni sen masa kurduğun zaman karşı tarraf senin ismine sag tıklayıp join diyecek.

Çok teşekkürler hocam
  • ben arkadaşımla gircem ben giriyorum tam maça başlicaktım siyah ekranda pc donuyo bide oyunu açarken görev yöneticisinden benzeşmeyi ayarla cpu0,1 den birini kapatıyom moh dada öle neden öle oluyo yoksa açılmıyor ?
  • süpersin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ben arkadaşımla gircem ben giriyorum tam maça başlicaktım siyah ekranda pc donuyo bide oyunu açarken görev yöneticisinden benzeşmeyi ayarla cpu0,1 den birini kapatıyom moh dada öle neden öle oluyo yoksa açılmıyor ?

oyun öyle takılırsa alt tap yap yada ekran ayarlarını biraz düşür
  • İsim"arcagur", isteyen eklesin. 1.01 patch'i kurulu...
  • Arkadaşlar benim bi arkadaşım herkezde italic gözüküyor acaba onu tam olarak nasıl düzeltebiliriz ? yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe !

Arkadaşlar benim bi arkadaşım herkezde italic gözüküyor acaba onu tam olarak nasıl düzeltebiliriz ? yardım ederseniz sevinirim.

modemden port açması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

Arkadaşlar benim bi arkadaşım herkezde italic gözüküyor acaba onu tam olarak nasıl düzeltebiliriz ? yardım ederseniz sevinirim.

Açtık ama daha olmuyor.Başka çözümü yok mu bu işin ?
  • Arkadaşlar eskiden gam rangerdan oyun başlatıldığında, oyunu kuran da olsam katılan da olsan areana açılır açılmaz kendisi lan game kısmına girip otomatik olarak ismimi falan yazıyordu ve oyunun kurulu olduğu lobiye kadar kendisi giriyordu.
    Patch yaptıktan sonra kendisi girmediği gibi ayrıca arenada kaka öylece kalıyor ve kesik kesik bir iki adım atıyor. Bekliyorum maça giriyor maçta kasma falan yok iyi. Ama otomatik girme olsa ve arenada kasmasa daha iyi olacak.
    Bunu yaşayan ve çözümünü bulan var mı arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

Açtık ama daha olmuyor.Başka çözümü yok mu bu işin ?

bu konuya bir göz at
    http://forum.donanimhaber.com/m_43829655/tm.htm

• quote:

Arkadaşlar eskiden gam rangerdan oyun başlatıldığında, oyunu kuran da olsam katılan da olsan areana açılır açılmaz kendisi lan game kısmına girip otomatik olarak ismimi falan yazıyordu ve oyunun kurulu olduğu lobiye kadar kendisi giriyordu.
    Patch yaptıktan sonra kendisi girmediği gibi ayrıca arenada kaka öylece kalıyor ve kesik kesik bir iki adım atıyor. Bekliyorum maça giriyor maçta kasma falan yok iyi. Ama otomatik girme olsa ve arenada kasmasa daha iyi olacak.
    Bunu yaşayan ve çözümünü bulan var mı arkadaşlar?

ara sıra oluyor banada
  • aramızda bir turnuva düzenlesek hiç fena olmaz
  • lostplanetp ekleyin.
  • up
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.