Şimdi Ara

Gameranger İtalik Sorunu - Oyunda Bağlanamama [ÇÖZÜM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
29.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok arkadaş italik sorunu ve girememe sorununda şikayetci. Bunun için bir konu açtım..

Oyuna girebilmeniz için nickinizi aşağıdaki gibi yazılması gerekir.(Yani düz olması)

Nickiniz Örneğin : Anesthesia Bu şekilde düz olursa girebilirsiniz.(Düz olması için port açmak gerekir)
    Nickiniz Örneğin : Anesthesia Bu şekilde italik olursa giremezsiniz.(Lobby de birbirinizi göremezsiniz)

Öncelikle İTALIK Sorununu ortadan kaldırmak için PORT Açmamız lazım. Port açmak için aşağıdaki adımları izleyin..

Önce bu siteye girin..

http://www.portacmak.com/Uygulamalar/PCGames/GR/GR.shtml?uygulamalar=p2p&C=Uygulamalar/PCGames/GR/GR.shtml

Sonra

Örnek olarak;

Not: Port her modemde açılmaz,açılamıyor.. Zyxel serisi bazı modellerde port açılamıyor..(Prestige 600 Series)

Bu şekilde port açabilirsiniz. Port açtığınızda italik sorunu ortadan kalkacakdır..

Gelelim Oyunda Kasma-Lag Sorununa..

Öncelikle oyunun ayarlarına girip(Settings) Çözünürlüğü ve grafik kalitesini düşürmemiz gerekir..

Resolution:

Size en uygun olanını seçin maximum : 1280x***

Rendering Quality:

Low veya Very LOW Seçin..

MSAA Options:

OFF

Wait for VSYNC

İşareti kaldırın..

Bunları yaptıkdan sonra LAG - İTALİK olayı ortadan kalkacakdır..

Not: Sadece resimler alıntıdır. Açıklamalar ve diğerleri bana aittir..

Donanımhaber @Anesthesia`

• senin ip öğrenme yönteminde eğer atanmış bir ip yoksa ağ bağlantısı her yenilendiğinde ip değişecektir o zamanda oluyor mu ?
  • teşekkürler aynı konuyu ben açıcaktım zamanım yoktu sen açmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

senin ip öğrenme yönteminde eğer atanmış bir ip yoksa ağ bağlantısı her yenilendiğinde ip değişecektir o zamanda oluyor mu ?

Evet oluyor,bir sorun olmuyor. Bende sabit IP yok,port sabit kalıyor,oluyor yani.
  • Anesthesia`

Çok yararlı oldu teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbaron61

Anesthesia`

Çok yararlı oldu teşekkürler....

Rica ederim,keşke herkes yapsada sorunsuz oynasak maçlarımızı
  • UP
  • Tesekkürler açtım ancak bu port işinden benim bi zararım olmaz sanırım?
    (yeniyim bu islerde)
  • Olmaz merak etme
  • up
  • 192.168.2.1 adresine giriyorum AirTies sifreyi yazıyorum kabul etmiyor. Boş geçiyorum kabul etmiyor. :S
  • süpersin kardeş
  • Teşekkür ederim
  • Beyler ben portu açtım fakat italic sorununda hiç bir değişme yok kafayı yiyecem nerdeyse hiç oynayamaz hale geldim lütfen yardımcı olun modemim Zyxel P-660RU-T1 v2
  • O model modemlere port açılmıyor yapacak birşey yok maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

O model modemlere port açılmıyor yapacak birşey yok maalesef..

Kardeş port açılıyor port açılmayan modemmi var :D hem daha öcne çoğu program için açmıştım ama gamerangerda işe yaramıyor işte başka bi çözüm varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet204

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

O model modemlere port açılmıyor yapacak birşey yok maalesef..

Kardeş port açılıyor port açılmayan modemmi var :D hem daha öcne çoğu program için açmıştım ama gamerangerda işe yaramıyor işte başka bi çözüm varmı acaba

Çok biliyorsan sorma o zaman kardeş.
  • Hocam biz port falanda açdık ama yine çogu kişiye italic görünüyor arkadaşım.Port açmakdan başka çözüm yok mudur ?
  • virüs programı bağlantı kurulmasına izin vermiyor olabilir yada güvenlik duvarı engelliyor olabilir host deil join olmayı denesin arkadaşın benim bir arkadaşımdada böyle italik sorunu vardı türklerin kurduğu oyunları görmüyordu ama yabancıların masasına katıldımı oyuna bağlanabiliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

virüs programı bağlantı kurulmasına izin vermiyor olabilir yada güvenlik duvarı engelliyor olabilir host deil join olmayı denesin arkadaşın benim bir arkadaşımdada böyle italik sorunu vardı türklerin kurduğu oyunları görmüyordu ama yabancıların masasına katıldımı oyuna bağlanabiliyordu.

Aynen yabancılarda sorun yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.