Şimdi Ara

FIFA 11 Online Oynamak ! Gameranger İle Adım Adım Resimli !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
49.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oynamanız için Gameranger adında bir ağ programına ihtiyacınız vardır.
    Gameranger hakkında teknik destek ve indirmek için

http://www.gameranger.com
    üye olurken karşınıza invite code diye bir seçenek çıkacak o bölümü boş bırakara next diyerek o bölümü geçin kayıt olduktan sonra email aktif ediceksiniz hesabınızı. gereksiz mesajlarada takılabiliyor aktivasyon kodu bazen orayada dikkat edin
    Ben sadece Gameranger üzerinden nasıl oyuna gireceğinizi anlattım.
    1a. Adım, Gameranger'de oda açmak yada odaya girmek.. Oda açmak için sağ üst köşede Host diyoruz 2. resimdeki çıkacak..

2a. Adım, Oda kurma ayarları.. ( Burada Maximum oyuncu sayısı ve oda şifresi koyabileceğiniz bölüm.. Eğer arkadaşınızla yapacaksanız rahatsız olmamak için odaya şifre koyabilirsiniz... )

3a. Adım, Oda kurdum rakip geldi, rakip geldiğine göre Start a basıyoruz ve oyun benim ve rakibin kendiliğinden açılacak.. Daha sonra aşağıdaki oyun içi adımları yapınız...

FİFA 11 Gameranger ile online oynama!

Öncelikle oyun açıldığı zaman kimse otomatikman maça girmeyi beklemesin, resimdeki gibi manual yapacaksınız..

1. Adım, ONLİNE MODES

2. Adım, MULTİPLAYER

3. Adım, LAN PLAY

4. Adım, LAN Bölümü ( Bu ekranda oyunu kurmak için aşağıda Host Game tuşuna basıyoruz.. )

5. Adım, Host oda açma ayarları ( Oda adını ve gerekli ayarları yaptıktan sonra Create Lobby Room diyoruz )

6. Adım, Oda kuruldu, burada rakibin sizin odaya gelmesini bekleyeceksiniz..

7. Adım, Ve Rakip geldi, rakip odaya girdiğine göre aşağıda bulunan Ready tuşuna basabiliriz.

8. Adım, Takımımızı seçiyoruz..

9. Adım, Taktiğimizi yapıyoruz..

10. Adım, oyun açılırken karşımıza antreman ekranı geliyor ekran kendinden geçecektir.. 11. Adımdaki görüntü çıkacak..

11. Adım, Artık maç yavaş yavaş başlıyor....

12. Artık Rakiple maçımı yapıyorum...

13. Gördüğünüz gibi oyunda rakibimin adı yazmakta...

14. 2-1 Öndeyim

15. Ve 3-1 çaktım kısacası sorunsuz oynadım 90 dakika..

sadece gameranger hakkında mesaj yazın. konuyla alakasız mesajlar yazmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatality1907 -- 20 Ekim 2010; 20:06:04 >

• güzel anlatım olmuş.. eline sağlık birçok kişiye yardımı olacaktır bu yazının....
  • çok iyi:)
  • ben yükleyip denedim tam girdim lag falan yok ama oyuncuları göremiyorum:S sadece top görünüyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungeniss

ben yükleyip denedim tam girdim lag falan yok ama oyuncuları göremiyorum:S sadece top görünüyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

bağlantı hızınla bağlı bir sorun. bağlantın iyi deilse sadece türklerle yap
  • Benim bağlantım iyi karşı tarafın bağlantısı iyi. Bilgisayarlarımız iyi.Yinede kasıyor.Napacağım?
  • bidaki maç oyuncuları görme sorunu yaşamadım ama ara ara kasma oluyor :/ yinede oynanabilir:)
  • bende hiç bir sorun yok full detayda almanlarla romenlere bile maç yapıyorun lag yok bug yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

bende hiç bir sorun yok full detayda almanlarla romenlere bile maç yapıyorun lag yok bug yok.

Nasıl beceriyorsunuz ? Bi türlü yapamadım
  • normalde hiç kasmıyor bununla girince kasıyor ya zaten karşı taraf çıkınca maç devam ediyor felan. çok kötü bir sistem olmuş daha iyi birşeyler çıkana beklemek en iyisi
  • karşı tarafın bağlantısı full yeşil gösteriyorsa bağlantısı iyi demektir. Ben genelde hep türklerle yapıyorum
  • Arkadaşlar, arkadaşımın kurduğu host'u refresh yapmama rağmen göremiyorum oda benimkini göremiyor sorun nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I.Cadde

Arkadaşlar, arkadaşımın kurduğu host'u refresh yapmama rağmen göremiyorum oda benimkini göremiyor sorun nedir ?

arkadaşını frends eklediysen ismine sağ tıklayıp join game dediğinde bağlanacaksın
  • Takımımızı nasıl değiştiriyoruz gamerengerde? Arkadaş Real'i alınca benim ki otomatikmen Barça oluyor mesela! Bulamadım klavyede bu tuşu yardım...
  • Turnuva kurmak mükünmü bunda?
  • olmuyor bi türlü kayıt olamıyorum bana pm den yardım edecek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayı gökmen

olmuyor bi türlü kayıt olamıyorum bana pm den yardım edecek olan varmı

gameranger kayıt olduktan sonra mail adresinde aktif ediceksin hesabını. gereksiz mesajlara takılabilir bazen dikkatli bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox

Turnuva kurmak mükünmü bunda?

Kardeşim sen iste ben turnuvayı kurarım. Sana can feda...
    Bu arada gamerengerde bir maç yapalım senle ya olur mu?
  • odalara giremiyorum ya no late joining yazıyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

odalara giremiyorum ya no late joining yazıyor ne yapmam lazım

girmeye çelıştığın odadaki adamlar oyunda. boş odalara gir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.