Şimdi Ara

FIFA 11 107 TL mi ? 90 TL mi ? aliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi 107 tl ye alirsam 02.10.2010 da elimde olacaak yani ciktigi gunden 1 gun sonra

90 tl ye alirsam shopto 1 haftada elimde olacak

:S

• quote:

Orijinalden alıntı: Niggababy

simdi 107 tl ye alirsam 02.10.2010 da elimde olacaak yani ciktigi gunden 1 gun sonra

90 tl ye alirsam shopto 1 haftada elimde olacak

:S

shoptoda kargo fiatıyla beraber mi 90 ediyor ?
  • Sana kalmış birşey bekleyebilirim diyorsan shoptodan al bekle.Bekleyemem bütçemde müsait dersen 107 tl ye al
  • 91-92 tl arasi shopto :S

off cok kararsizim hemen oynamak istiyorum 15 tl fark var cokta degil
  • hocam shoptodan al 1ekimde cıkıyorsa 27-28eylülde yollarlar 2veya 3ünde eline gecer shopto preorder siparisleri eline gelir gelmez yolluyor benim aldıgım moveyi 14eylülde yolladı baska pre order oyunlarımda aynısı shoptodan al verme fazla para
  • quote:

91-92 tl arasi shopto :S

off cok kararsizim hemen oynamak istiyorum 15 tl fark var cokta degil

Kendi kendine cevaplamıssın zaten sorunu.Al gitsin o zaman 107 tl ye.
  • 75tlye ebaydan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul-15 -- 24 Eylül 2010; 20:06:34 >
  • en ucuz hangisiyse her zaman o daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1brq1

75tlye ebaydan al

oRdAn 1 ayda gelir herhalde

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

hocam shoptodan al 1ekimde cıkıyorsa 27-28eylülde yollarlar 2veya 3ünde eline gecer shopto preorder siparisleri eline gelir gelmez yolluyor benim aldıgım moveyi 14eylülde yolladı baska pre order oyunlarımda aynısı shoptodan al verme fazla para

gercekten oyle mi daha erken gonderirlerse super olur
  • ikisinden de alma, spotçularda 70-80 lira olunca al. yani bekle spotçular fiyatı sabitlesin o zaman al.
  • ohoo fiyatin dusmesi isin 1,2 ay beklememiz gerek

benim spotculardan alma ihitimalim yok :(
  • quote:

ohoo fiyatin dusmesi isin 1,2 ay beklememiz gerek

benim spotculardan alma ihitimalim yok :(

düşme dediğim mesela oyun spot piyasasına girdi, 2-3 gün sonra 75 lira olursa boşa paran gitmiş olur onu demek istedim. yani öyle 1-2 ay bekleme olayı olacağını sanmıyorum.ama bence sen 107lik olanı al zaten 15 lira çok değil demişsin.
  • 107 tl ye al gitsin. millet oynarken beklemek adamı hasta eder. 1 gün sonra oynamaya başlarsın. fiyatının düşmesini beklersen çok beklersin. al gitsin...
  • Orijinalden alıntı: dimitradon

hocam shoptodan al 1ekimde cıkıyorsa 27-28eylülde yollarlar 2veya 3ünde eline gecer shopto preorder siparisleri eline gelir gelmez yolluyor benim aldıgım moveyi 14eylülde yolladı baska pre order oyunlarımda aynısı shoptodan al verme fazla para

gercekten oyle mi daha erken gonderirlerse super olur

evet gercektende öyle pre order ver tahmineme göre pazartesi kargoya vericekler 27eylül yani.
  • Valla benim oradan aldığım dğkkan var en geç 1 hafta da elimde oluyor oyun
  • Bekle ne olacak ya.
    Ne FIFA'ymış arkadaş ben de 12 yıldır FIFA fanıyım ama bu kadar abartmanın manası ne anlamıyorum.
  • shopto dan karti ekleyemedim

107 tl ye pre orDeer verdim 2 ekimde da elimde OlAcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Bekle ne olacak ya.
    Ne FIFA'ymış arkadaş ben de 12 yıldır FIFA fanıyım ama bu kadar abartmanın manası ne anlamıyorum.

çok normal abi 2*1* dan sonra hele.

fifa 10u takas ederken içim cız etti, elimden çıkmadan bir maç daha yapayım derken 2 saat daha oynamışım fazlasıyla normal
  • ben fifa10 60 tl ye almıstım fazlada dusmesını beklemedım bence 11 de aynı olur
  • Shopto oyun çıktıktan sonra göndermiyor.

Bknz. F1 2010'un çıkış tarihi 24 Eylül, önsiparişin elime ulaştığı tarih 24 Eylül.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.