DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
[:::Fifa 08 Özel Tuşlar:::]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132
Cevap
0
Favori
71.951
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> [:::Fifa 08 Özel Tuşlar:::]
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 sonraki >>>
Giriş
      4259 Mesaj
      14 Ekim 2007 13:07:58
      Arkadaşlar ben bu forumdan bir araya bazı özel taktikler topladım bunları sizinlede paylaşıyorum lütfen yeni kombinasyon veya taktikler öğrenenler buraya paylaşsın bende listeye ekliyim böylece güzel bir paylaşım yapmış oluruz...

FİFA 08 KOMBİNASYONLARI

-Frikiklerde kaleciyi SHİFT ile yönlendir.
      -Kontr-atak için kaleciğe elle pas attırmadan önce Q ya bas defans sağa-sola kaçışsın sonra at.
      -Frikiklerde Q+D ile yerden şut çekilir.
      -Başka adam Q ile seçilir.
      -Son dakikalarda korner kullanınca SHİFT ile kaleci çağırılır.
      -Aşırtma pas X'e basılı tut A'ya basıp çek.
      -Frikiklerde topa falso vermek için top ayaktan çıktıktan sonra Sağ-Sol Tuşlarına bas. Q+D ile çekersen plase şutlar atarsın.
      -Verkaç Q+S,S
      -Fake şut: D'ye basıp ardından hemen S'ye basarsanız şut atarmış gibi yapıyor.
      -Fake pas: A'ya basıp ardında S'ye basınca pas atarmış gibi yapıyor.
      -Aşırtma şut için Z+D.
      -Havadan koşu yoluna pas için Q+W.
      -Ortalara ayakla vurmak için Q+D.
      -Özel hareketler Shift+Yön tuşları.
      -Kaleciyle karşı karşıyayken ayak içiyle yüksek ihtimalle gol oluyor (bknz. Alex De Souza-Anderlecht e attığı gol) bunun için Q+D.
      -Ayak dışı şut için R + D .

--Yapışkan Tuşları Kaldırmak İçin;--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESHUCK -- 4 Mayıs 2008; 17:11:25 >

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
      Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Teğmen
      201 Mesaj
      15 Ekim 2007 19:46:11
      Çok sağol ya :)

z+d de aşırtma şut çeker
      q+w havadan koşu yoluna pas atar çok işe yarıyo kontralarda :)

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      15 Ekim 2007 19:55:28
      Teşekürler 3 senedir fifa oynamıyordum baya değişmiş bu fifa 08 peki bu shiftle yapılan hareketler var sağ sol +shift aşaığı yukarı+shift fln ben açıkcası ne yapınca hangisi oluyor çözemedim gelişigüzel yapıyorum

[bColder

ŘeĽax , Take it easy ...
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Ekim 2007 20:02:18
      bende fifa 2008 e yeni basladim, klavyeyle oyunculara ozel harekt yapilabiliyor mu?
      mesela ronaldinho nun hareketleri gibi..

• Yarbay
      4259 Mesaj
      15 Ekim 2007 20:21:52
      Önemli değil arkadaşlar

@DoKToR_TiLKi

O kombinasyonlarıda ekledim

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
      Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

• Binbaşı
      1063 Mesaj
      15 Ekim 2007 20:47:02
      tessekkurler paylasımın icin
      cogunu bilmiyordum sagol

• Yarbay
      4259 Mesaj
      15 Ekim 2007 20:50:45

quote:

Orjinalden alıntı: messi19

tessekkurler paylasımın icin
      cogunu bilmiyordum sagol

Önemli değil dostum seninde bunlardan farklı olarak bildiklerin varsa paylaşırsan seviniriz

Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

• Binbaşı
      1379 Mesaj
      15 Ekim 2007 21:10:14
      Joypad için olanlarıda yazar mısınız?

• Teğmen
      206 Mesaj
      15 Ekim 2007 21:16:41
      Saol sırf bazı harekler ilgimi çektiği için yarın akşam bir yüklüyeyim bakayım.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• Yarbay
      2252 Mesaj
      15 Ekim 2007 21:30:39
      yavaş yavaş bütün hareketlere alışmaya başladım oyun çok zevkli hale geldi

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      15 Ekim 2007 21:40:27
      aşırtma pas olayını fifa08'in açılış videosunda görünce şaşırmıştım oradaki tüm hareketleri biliyordum da onu bulamamıştım demek x de işe yarıyor. Az sonra onu da deneyecem. Bilgi için teşekkürler. Aşırtma pasa iyi vole çakılır=)

15 Ekim 2007 22:12:31
      fifa maneger modda zevkli. aldığın takımla uzmanlaşıyorsun. maçlar ard arda geldikçe oyun kaliten artıyor oyuncular nerelerde duracaklarını öğrenmeye başlıyor. fifa dan tek maçta zevk alamıyorum. ama seri mücadeleler tam benlik.

vallaha lan!
    • Yarbay
      2090 Mesaj
      15 Ekim 2007 22:41:07
      Teşekkürler.Aynı kombinasyonlar Fifa 07 içinde geçerlimi yoksa farklı tuşlara mı basmamız gerekiyor?

• Yüzbaşı
      503 Mesaj
      15 Ekim 2007 22:54:11
      Özel hareketler ise durumuna göre E + C ye basarsan yapar..
      Direk koşarken basarsan çalım atma olsılığın artar..Durup yaparsan geri döner vs.. çalımlar atar..

Güzel paylaşım olmuş eline sağlık kardeş..

CPU:Intel Core2Duo E8400 3.0 GHz
      Anakart: Gigabyte EP35C DS3R
      Bellek: Kingston 2 GB(2*1)1066 MHz DDR2 HyperX
      Ekran Kartı: Sapphire HD3870 512 MB 256Bit
      Monitör: Samsung 932B 19" LCD 5ms Dvi
      DVD-Room: Samsung Dvd-Rw 22X SH-S223F Sata
    • Yarbay
      2252 Mesaj
      15 Ekim 2007 22:58:50
      ortalara ayakla vurmak için Q+D gamepad de L1 + 2

çok pis voleler koymaya başladım

• Yarbay
      4732 Mesaj
      15 Ekim 2007 23:05:05
      Hocam Q , Z , E , C fln dionuz da ben WASD ile oynuyorum bunların türkçe mealleri nedir ona göre söyleyelim

Boş kağıda imza atmıyorum.
    • Yarbay
      4259 Mesaj
      16 Ekim 2007 20:45:36

quote:

Orjinalden alıntı: onur54529

Joypad için olanlarıda yazar mısınız?

Onları bilmiyorum dostum

Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

• Yarbay
      4259 Mesaj
      16 Ekim 2007 20:48:45

quote:

Orjinalden alıntı: King_Wolf

Teşekkürler.Aynı kombinasyonlar Fifa 07 içinde geçerlimi yoksa farklı tuşlara mı basmamız gerekiyor?

Çoğusu aynı dostum ama bazıları farklı

Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

• Yarbay
      4259 Mesaj
      16 Ekim 2007 20:51:05

quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Hocam Q , Z , E , C fln dionuz da ben WASD ile oynuyorum bunların türkçe mealleri nedir ona göre söyleyelim

Dostum bizde W-A-S-D ile oynuyoruz yazdıklarım gayet açık onlar hareket veya kombinasyon tuşları

Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

17 Ekim 2007 17:49:18
      c-d ayak içi yolluyo kaleciyle baş başa kaldığınızda çok işe yarıyor aynı alex'in anderlechte rövanş maçında attığı ikinci gol gibi oluyor.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.