Şimdi Ara

[:::Fifa 08 Özel Tuşlar:::] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
76.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: __MeHMeT__2

Çok güzel bir paylaşım eline sağlık hocam.

Önemli değil dostum...Yeni şeyler keşfedersen söyle ekliyim dostum...
  • VENOMTRK çok teşekkürler! Çok faydalı oldu!
  • venomtrk ve THESHUCK a çok teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Korgeneral

venomtrk ve THESHUCK a çok teşekkürler..

Önemli değil kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Arkadaşlar ama şu 360 derece dönme hareketini yapamıyorum bilenler yardımcı olabilirmi bide bire birde kesin sonuç veren çalım hareketi falan varmı?

Practice modda ronaldinho ile sağ kaleye dogru ilerlerken koşma ( w ) ' dan elini çek Shift' e basılı tut Sonra sırasıyla seri bi şekilde , Sol ok yön , aşagı ok yön , sağ ok yön tuşlarına bas. Büyük ihtimal olur :) Yapılması en kolay hareketlerden biri :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Arkadaşlar ama şu 360 derece dönme hareketini yapamıyorum bilenler yardımcı olabilirmi bide bire birde kesin sonuç veren çalım hareketi falan varmı?

Practice modda ronaldinho ile sağ kaleye dogru ilerlerken koşma ( w ) ' dan elini çek Shift' e basılı tut Sonra sırasıyla seri bi şekilde , Sol ok yön , aşagı ok yön , sağ ok yön tuşlarına bas. Büyük ihtimal olur :) Yapılması en kolay hareketlerden biri :)

Teşekkürler kardeşim denerim şimdi...

Edit: Oldu çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTheLife -- 18 Kasım 2007; 13:50:09 >

• COK FAYDALI TOPİC
  • Ya biri nasıl gol atacam söylesin lütfen bu oyunda 2 atıyosam 3 yiyorum pes ten sonra bi garip geliyor nasıl bir taktik uyguluyosunuz?koşmadan pas mı yapıyosunuz çalımmı atıyosunuz ben bi çözemedim bu oyunu bana bir taktik verirseniz sevinirim herkese sevgi ve saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: quakewars

Ya biri nasıl gol atacam söylesin lütfen bu oyunda 2 atıyosam 3 yiyorum pes ten sonra bi garip geliyor nasıl bir taktik uyguluyosunuz?koşmadan pas mı yapıyosunuz çalımmı atıyosunuz ben bi çözemedim bu oyunu bana bir taktik verirseniz sevinirim herkese sevgi ve saygılar...

Kardeşim ben genellikle çalıma girmeden paslaşarak yaklaşırım kaleye...Kaleciyle karşı karşıyaykende Q + D ile vur daha kolay gol oluyor pres içinde E + D ye basılı tut adam kendisi dalıyor bunlar çok işe yarar

• ya oyun deli ediyo beni gece gece normalde oynuyorum fifa 07 sine göre ultra mega pro gol atmak problem adam geçmek problem gol yememek problem bide yaptıgımız taktigi nasıl kullanacagız onu bilen varmı
  • ya varya oyunun çalım hareketleri stret fighteri hatırlattı ayruken aduken güç atarken falan bunları yapıyoduk ya parmagım arıdı nese yatacam ya
  • çok sağolun
  • Teşekkürler
  • Önemli değil arkadaşlar ne demek görevimiz..
  • quote:

-Kaleciyle karşı karşıyayken ayak içiyle yüksek ihtimalle gol oluyor (bknz. Alex De Souza-Anderlecht e attığı gol) bunun için Q+D.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pessimist !

quote:

-Kaleciyle karşı karşıyayken ayak içiyle yüksek ihtimalle gol oluyor (bknz. Alex De Souza-Anderlecht e attığı gol) bunun için Q+D.

?
  • Sayenizde fifa 08 oynamak daha keyifli olmaya basladı paylaşım için cok saolun
  • -Havadan koşu yoluna pas için Q+W.
  • Özel hareketler Shift+ Yön tuşları .Pratik modunda deneyerek bulabilirsiniz..
  • Not: Shift + E ye basarsanız topu ayağınızdan açar.(karşınızda adam yoksa yapın.Yoksa topu kaptırırsınız...)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.