Şimdi Ara

fifa 07 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
24.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fifa 2007 yi çalıştırmak istediğimde zaman zaman

"Fifa 07 Requires Hardware Graphics Acceleration"

diye bir hata veriyor ve oyun açılmıyor.Oyun açıldığı zamanlarda da menü ekranı falan çok ağır çalışıyor yalnız oyuna girince akıcı bir şekilde oynanıyor.Bu hatayı düzeltebilmek için aklıma gelen herşeyi denedim ekran kartının yeni sürümünü indirdim directx i yeniden kurdum oyunu kaldırıp tekrar kurdum ama yine işe yaramadı.Diğer oyunlarda Crysis, Assassin's Creed,Call Of 4 te falan kesinlikle herhangi bir sorunla karşılaşmadan rahatça oyun oynanabiliyor.

asus 3850 ati chip setli ekran kartı
    intel 8400 işlemci
    2 gb ram
    xp pro

• ccc-catalsy control centerı kur
    ati driverlarını kur
    yüklüyse sil tekrar kur ben böle çözmüştüm
  • aynı sorun bendede olmuştu. format at. daha sonra Direcxt 9 u yükleME yani windowsla gelen 8.1 sürümü ile kalsın. daha sonra fifa yı yükle daha sonra direcxt 9 u yükle. en son driveri kur tamamdır.
    sırayla
    Format> Fifa> direcxt 9 > Ati driver

ben bu şekilde hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 30 Temmuz 2008; 18:35:25 >
  • dostum driverlerı 2-3 defa indirdim kaldırdım kurdum komple ama nafile hatta şu an kurulu olan sürüm 2008.0624.2148.37100.. bundan önceki ekran kartım 1650 idi onda da aynı sorun vardı üzerine gitmemiştim neden çalışmıyor diye sonra nedense kendi kendisine veya yaptığı bir update yüzünden normal çalışmaya başlamıştı.ilginçtir birşey anlamadım bu işten
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussti19

aynı sorun bendede olmuştu. format at. daha sonra Direcxt 9 u yükleME yani windowsla gelen 8.1 sürümü ile kalsın. daha sonra fifa yı yükle daha sonra direcxt 9 u yükle. en son driveri kur tamamdır.
    sırayla
    Format> Fifa> direcxt 9 > Ati driver

ben bu şekilde hallettim

dostum format atmam gerekecekse oyunu oynamam mutlaka vardır başka türlü çözen bu işi
  • direcxt uninstal yapman gerekiyor. o zaman bu googlede araştır bulursun. ama öyle yapınca hata verebiliyor
    belki bu işine yarayabilir
    DirectX Happy Uninstall googleden ara bulabilirsin ancak serial gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 30 Temmuz 2008; 18:51:57 >
  • tamam dediğini yaparım ama o mesajı editle sanırım öyle site isimleri vermek yasak bu forumda ceza almanı istemem
  • editledim. crack linki vermemiştim sonuçta googledende arasan çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussti19

editledim. crack linki vermemiştim sonuçta googledende arasan çıkıyor

tamam aratıyorum
  • sorun çok basitmiş bugün oyunu silmeden önce tesadüfen deneyince buldum.. tek yapılacak olan netten FIFA.07.V1.1.ENG.RELOADED.NOCD bu indirmekmiş.
  • yalnızca. o dediğin dosyayı indirmek istiyorum fakat rapidshare dosyayı silmiş. ben nasıl bulacağım onu ? sende dosya varsa bana atabilir misin ?
  • ya bendede aynı sorun var ama ekran kartım 4gb azmı gardeşş
  • Yıl olmuş 2014 kimin işine yarar bilmiyorum ama fifa07.exe ye sağ tıklayıp uyumluluktan Windows Xp service pack 3'ü seçerseniz bi sıkıntınız kalmaz.
  • joker19 J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim :)
    valla yıl 2019 ama işe yaradı şimdi diyecekseniniz 2019 da bu oyun mu oynanır malesef babam bana bilgisayar almıyor üniversite masrafları yüzünden ama çok işime yaradı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetv05

valla yıl 2019 ama işe yaradı şimdi diyecekseniniz 2019 da bu oyun mu oynanır malesef babam bana bilgisayar almıyor üniversite masrafları yüzünden ama çok işime yaradı teşekkürler
    hala 07 oynuyorum bende multiplayerden akıyoruz
    Yıl 2020. Karantina günlerinde fıfa 07 oynayayım derken arkadaşın çözümü işe yaradı eyvallah.
    Yıl 2020. Karantina günlerinde fıfa 07 oynayayım derken arkadaşın çözümü işe yaradı eyvallah.
  • abi windows xp de kurdum aynı hatayı verdi acaba ekran kartı nımı çıkarayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.