Şimdi Ara

FİESTA TDCİ VE BENZİNLİ KULLANICILARI PAYLAŞALIM- ilk mesaj güncellendi (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.007
Cevap
32
Favori
354.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmandemirbas

quote:

Orijinalden alıntı: fasher

dizel araçtan ses gelebilir normaldir çok takmıcaksın yaklaşık 5 bin km dir fiesta 1.4 tdci kullanıyorum artık alıştım öyle garip sesler e bir ara baya takıyordum da artık aracım normal gidiyo mu uyarı ekranında bir şey var mı ona bakıyorum

ARKADAŞLAR.BÜTÜN FORM ÜYELERİNE SELAMLAR.
    BEN DE 2008 COLLECTİON TDCİ FİESTA SAHİBİYİM.LASTİK EBATLARIM 195/50/R15.
    LASTİLERİ YAKIN ZAMAN DA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.49000KM OLDU.ARAÇTAKİ KONFORU VE LASTİK GÜRÜLTÜSÜNÜ AZALTMAK İSTİYORUM.SÜSPANSÜYONU VE SESİ AZALTACAK BİR LASTİK MARKASI BİLEN ARKADAŞ VARMI?BU SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR VAR MI?NOKIAN V SERİSİNİN LASTİK SESİNİ BAYA AZALTTIĞINI DUYDUM.ACABA DOĞRUMUDUR Kİ.

BİR DE ARKADAŞLAR İÇ ÖN KONSOLDAN SESLER GELMEYE BAŞLADI.GARANTİSİ DAHA BİTMEDİ.SAĞ AYNANIN KABİN İÇİ MEKANİZMASIDAN SESLER GELİYOR.EL LE YAPIŞINCA SES YOK OLUYOR.ÖNSOL HAVALANDIRA DELİKLERİNDEN DE AYNI ŞEKİLDE SESLER GELİYOR.BU KONU HAKKINDA YORUMLAR YAPARSANIZ DA ÇOK SEVİNİRİM.

YAĞMURLU HAVALARDA ÇAMURLUK TAN ACAYİP SU DAMLASI ÇARPMA SESLERİ GELİYOR.BU HERKESTE OLUYORMU.BİR ÇÖZÜM BULAN ARKADAŞ VARMI?ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

çamurluktan su damlamasını nasıl duyabiliyosanuz tam anlayamadım da araç zaten genel olarak yol ve rüzgar sesi geliyor ayrıca lastik çamurluk a filan sürterse de ses gelebilir tekerleklerin olduğu yeri iyice inceleyin bence
    lastik diyince benm aklıma hep michelin gelir ama fiyatları biraz pahalı olabilir beim ön konsol dan sadece küllükten ses geliyor o da kırık olduğu için ama çok hafif te sağ klima çıkışından geliyorda zaten araçta hep müzik açıyorum ondan çok dokunmuyor bana o sesler

• quote:

Orijinalden alıntı: ölümünekartalcı78

merhaba arkadaşlar herkese iyi günler 2 haftadır yayan dolaşıyorum arabasızlık ne kötü bişeymiş
    kafama yatan hiç bi fiesta bulamıyorum 5-6 fiestaya baktım hoşuma gitmedi araba güzel fakat
    bişeyler kafama yatmıyo en son bi fiesta buldum
    --2005 model - met.gri -- 1.4tdci comfort -- lüx paketli araba orjinal cd çalar -aliminyum alaşım jant
    ön sis farları var tamponlar falan komple gri arabada değişen veya boyanan yok ilk sahibinden bayandan
    km çok düşük --17.900 araba apartmanın altında duruyomuş hep çokk temiz araba ama fiyatı yüksek
    21.000 diyo en son eşi ile konuştum

sizce nasıl önerirmisiniz

hocam naptın ya araç temiz diye o kadar para verilir mi yav 21 liraya ne arabalar var araştrımaya devam illaki düşer bi tane temiz uygun fiyatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Arkadaşlar mrb bana yardımcı olursanız sevinirim.Arabalardan pek anlamam eş dost bir tanıdıktan denk gelirse araba alayım diyordum tesadüf ya denk geldi bir arkadasım fiestasını satacakmıs yabancıya gitmesin diye ben alayım dedim.Araba 2006 model fiesta ufak tefek çamurlukta ve tamponda sıkıntısı olmuş ama kaza degil kasko yaptırıp halldersin dedi.Makyajlı kasamı deilmi bilmiyorum cunku arabadan hiç anlamam burdan ogrendim makyaj olayını anlaştık onu soramadım ama makyajsız diye düşünüyorum 1.4 benzinliymiş az yakarmış,ilk el araba ve kilometre 40 binlerde bakımları yapılmış galiba.fiyat konusunda arkadas oldugu için işin gercegi uzun pazarlık yapmadım galeri 16 vermiş sana 17 vereyim dedi bende ok dedim devir masrafını da dusecek saolsun el sıkıstık ..
    1-Arabda abs,esp ve klima var dedi kafam karıstı ben bu arabalarda esp oldugunu bilmiyordum yanılıyor olabilirmi arkadaş?
    2-Her halukurda güvendim ama fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz sizce benzinli 2006 model için idealmi?
    3-Birde ilk defa arabam olacak(ancak biriktirdik:-)) devirdir teslimdir ne yapmam gerek? Etrafımda yardım alabalicegim kimse yok baska bu konuyla ilgili sunu da mutlaka kontrol et veya yaptır diye tavsiyeniz var mı?

bu arada galerinin o araca 16 lira vermesi imkansız. benim araç 2006 makyajlı kasa 1.4 tdci 68.000 km deydi abs cant ve zenon ektrası var
    16.500 bana verilen fiyat o da zorla yani

• bugun Bosch serviste 90 bin genel bakımı ve baskı balata için fiyat aldım..bakım ve baskı balata için 1.150 tl fiyat biçtiler...peşin fiyat ama bonusa kampanya varmış...ayrıca bilya da sorun varsa(onu açmadan bilemeyiz dediler) 250 daha dediler....acaba fiyat nasıl...
  • ya arkadaşlar uygun fiesta var ama.. 21000 fiyatı olan arabada orjinal çelik jant sis farı cd çalar full+ full yani araba km de çok düşük adamda 20.000 e bırakmaya niyetli araya galericiyi sokmayı düşünüyorum akrabam galerici 19.000 e bırakırsa bi dakka düşünmeden alacağım he araçta 2005 değil 2006 imiş 2005 te 9 ayda almışlar arabayı 2005 sanıyolar adam bi ruhsatadamı bakmaz tohaf tohaf insanlar çıkıyo işte o yüzden istiyorum bu arabayı
    o olmazsada bi araba buldum o kalıyo geriye 49.000 de 2008 gri tdci fiesta 1.4comfort tipi özelliksiz olanı plastik kapaklı jantlar cd çalar var arabanın ön çamurlukla ön kapı anlaşılamayacak şekilde boyanmış arka stoplarında değişmesi gerek ikiside kırık araç 34 plaka 18.000 e bıraktı oda peşin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmariq78 -- 8 Aralık 2009; 19:53:23 >
  • Fasher tek ederim şimdi yavaş yavaş bilgilenmeye basladım bayagı masrafı olcak gibi aracın..devir masrafı 250 tl düşündük ve 16.750 ye anlastık 40 binde 1.4 benzinli..Fiyat için sahibinden com a falan baktım normal gibi geldi bilemiyorumki. Sen esp yok dedin ya arkadaşta zikzak işareti var esp oluyor falan demişti kafam karıstı..Eger yanlış biliyorsa acaba abs konusunda da mı yanılıyor diye düşünmeye başladım açıkçası.Bu arada araba bana daha gelmedi yarın belli olacak hersey ben pek sanslı biri degilimdir merak ediyorum bu araba maceram nasıl sonuçlanacak...
  • Valla dayanamadım arkadaşı aradım abs olayını ve esp olayını sordum o da galiba arabanın neyi olup olmadıgından pek emin değil abs yoksa bu iş yatar galiba benim için önemli bişey..makyajlı kasa deilmiş 2005 aralık cıkıslıymıs 2006 model oluyormuş ama!Ön tamponda hasar varmıs ama ciddi degil diyor kopege carpmıslar ben 2 senedir oyle biniyorum sen istersen kasko yaptırdıktan sonra yaptırırsın dedi kafam almadı kasko bunu kabul edermi ki bir de bu hasar fiyatı etkilermi!? Arabada ekstradan jant falan yok kitapçıgı da kayıp..Fiestayı ve özelliklerini sizlerden ögrenecez artık baska aklıma gelenleri arayıp soracam arakadasa yalnız fiyat konusunda fasher içime bir kurt düşürdü hele de hasar falan deyince 17 gözümde bayagı büyümeye basladı...tek teselli ilk el olması şimdilik...
  • quote:

quote:

quote:

dizel araçtan ses gelebilir normaldir çok takmıcaksın yaklaşık 5 bin km dir fiesta 1.4 tdci kullanıyorum artık alıştım öyle garip sesler e bir ara baya takıyordum da artık aracım normal gidiyo mu uyarı ekranında bir şey var mı ona bakıyorum

LASTİLERİ YAKIN ZAMAN DA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.49000KM OLDU.ARAÇTAKİ KONFORU VE LASTİK GÜRÜLTÜSÜNÜ AZALTMAK İSTİYORUM.SÜSPANSÜYONU VE SESİ AZALTACAK BİR LASTİK MARKASI BİLEN ARKADAŞ VARMI?BU SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR VAR MI?NOKIAN V SERİSİNİN LASTİK SESİNİ BAYA AZALTTIĞINI DUYDUM.ACABA DOĞRUMUDUR Kİ.

BİR DE ARKADAŞLAR İÇ ÖN KONSOLDAN SESLER GELMEYE BAŞLADI.GARANTİSİ DAHA BİTMEDİ.SAĞ AYNANIN KABİN İÇİ MEKANİZMASIDAN SESLER GELİYOR.EL LE YAPIŞINCA SES YOK OLUYOR.ÖNSOL HAVALANDIRA DELİKLERİNDEN DE AYNI ŞEKİLDE SESLER GELİYOR.BU KONU HAKKINDA YORUMLAR YAPARSANIZ DA ÇOK SEVİNİRİM.

YAĞMURLU HAVALARDA ÇAMURLUK TAN ACAYİP SU DAMLASI ÇARPMA SESLERİ GELİYOR.BU HERKESTE OLUYORMU.BİR ÇÖZÜM BULAN ARKADAŞ VARMI?ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

çamurluktan su damlamasını nasıl duyabiliyosanuz tam anlayamadım da araç zaten genel olarak yol ve rüzgar sesi geliyor ayrıca lastik çamurluk a filan sürterse de ses gelebilir tekerleklerin olduğu yeri iyice inceleyin bence
    lastik diyince benm aklıma hep michelin gelir ama fiyatları biraz pahalı olabilir beim ön konsol dan sadece küllükten ses geliyor o da kırık olduğu için ama çok hafif te sağ klima çıkışından geliyorda zaten araçta hep müzik açıyorum ondan çok dokunmuyor bana o sesler

DEĞERLENDİRMELERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.AYNA KOKPİT İÇİ MEKANIZMASINI BU GÜN SERİSE GÖSTERDİM.ADAMLAR PARÇAYI ÇIKARTIP İÇLRİNE SÜNGER VE PLASTİK KARIŞIMI BİR İZALASYON YAPIŞTIRDI.ÖZELLİKLE METAL AKSAMA DEĞEN YERLERE BU İŞLEMLERİ UYGULADILAR.SAĞ AYNADAKİ SORUN ÇÖZÜLDÜ GİBİ,SES KAYBOLDU.AMA SOL AYNADAN DA SES GELİ YOR GİBİ.ONUDA GÖSTERECEĞİM.SERVİSDEKİLER EĞER SORUN DEVAM EDERSE TEKRAR GELİN KAYIT ALTINA ALALIM SORUNU DEDİLER.GARANTİM 2 AY SONRA BİTECEĞİ İÇİN,İLERDE PROBLEM ÇIKARA PARÇAYI KOMPLE DEĞİŞTİRİLEBİLECEĞİ SÖYLENDİ.
    SUYUN ÇAMURLUĞA DEYDİĞİ SESİ KASTEDMİŞTİM.BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR.ÖZELLİKLE SULU KARLARDA DAHA ÇOK KENDİSİNİ GÖSTERİYOR.
    BENİM ARACIN LASTİK ÖLÇÜLERİ 195/50/R15.BEN LASTİĞİN YANAK GENİŞLİĞİNİ YÜKSELTTMEK İSTİYORUM.İNCE YANAK OLDUĞU İÇİN KASİSLERDE ARABAYA BAYA SERT TEPKİLER VERİYOR.BU GÜN SERVİSTE BAŞKA BİR COLLECTİON GÖRDÜM.ADAM 185/65/15 KIŞ LASTİKLERİ TAKMIŞ.ACABA GÜVENLK VE YOL TUTUŞ ANLAMINDA NE GİBİ BİR DEĞİŞİKLİK OLUR.SİZİN YORUMUNUZ NE OLUR ACABA?

• quote:

quote:

quote:

quote:

DEĞERLENDİRMELERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.AYNA KOKPİT İÇİ MEKANIZMASINI BU GÜN SERİSE GÖSTERDİM.ADAMLAR PARÇAYI ÇIKARTIP İÇLRİNE SÜNGER VE PLASTİK KARIŞIMI BİR İZALASYON YAPIŞTIRDI.ÖZELLİKLE METAL AKSAMA DEĞEN YERLERE BU İŞLEMLERİ UYGULADILAR.SAĞ AYNADAKİ SORUN ÇÖZÜLDÜ GİBİ,SES KAYBOLDU.AMA SOL AYNADAN DA SES GELİ YOR GİBİ.ONUDA GÖSTERECEĞİM.SERVİSDEKİLER EĞER SORUN DEVAM EDERSE TEKRAR GELİN KAYIT ALTINA ALALIM SORUNU DEDİLER.GARANTİM 2 AY SONRA BİTECEĞİ İÇİN,İLERDE PROBLEM ÇIKARA PARÇAYI KOMPLE DEĞİŞTİRİLEBİLECEĞİ SÖYLENDİ.
    SUYUN ÇAMURLUĞA DEYDİĞİ SESİ KASTEDMİŞTİM.BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR.ÖZELLİKLE SULU KARLARDA DAHA ÇOK KENDİSİNİ GÖSTERİYOR.
    BENİM ARACIN LASTİK ÖLÇÜLERİ 195/50/R15.BEN LASTİĞİN YANAK GENİŞLİĞİNİ YÜKSELTTMEK İSTİYORUM.İNCE YANAK OLDUĞU İÇİN KASİSLERDE ARABAYA BAYA SERT TEPKİLER VERİYOR.BU GÜN SERVİSTE BAŞKA BİR COLLECTİON GÖRDÜM.ADAM 185/65/15 KIŞ LASTİKLERİ TAKMIŞ.ACABA GÜVENLK VE YOL TUTUŞ ANLAMINDA NE GİBİ BİR DEĞİŞİKLİK OLUR.SİZİN YORUMUNUZ NE OLUR ACABA?

eğer kalın yanak alırsanız yol tutuş biraz azalır ama konfor artar benim araçta 195/45/16 var yoldaki en ufak çukur bile aracın içinden hissedilebiliyor. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten ince yanak lastik i. valla biraz araştırma yapsanız iyi olur lastik hakkında o zaman

eğer su sesi rahatsız ediyorsa alt takım için ses izolasyonu yaptırabilirsiniz zift ve değişik bir karışımla alt takım çamurlukları filan kaplıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 9 Aralık 2009; 20:46:30 >

• quote:

Fasher tek ederim şimdi yavaş yavaş bilgilenmeye basladım bayagı masrafı olcak gibi aracın..devir masrafı 250 tl düşündük ve 16.750 ye anlastık 40 binde 1.4 benzinli..Fiyat için sahibinden com a falan baktım normal gibi geldi bilemiyorumki. Sen esp yok dedin ya arkadaşta zikzak işareti var esp oluyor falan demişti kafam karıstı..Eger yanlış biliyorsa acaba abs konusunda da mı yanılıyor diye düşünmeye başladım açıkçası.Bu arada araba bana daha gelmedi yarın belli olacak hersey ben pek sanslı biri degilimdir merak ediyorum bu araba maceram nasıl sonuçlanacak...

valla ben aracı aldıktan sonra piyasa biraz arttı sanırım ama abs yoksa kesinlikle almayın bence esp kesin yok biliyorum ha eğer fiesta st (yani spor versyonu filansa) belki olabilir onun haricinde ghia collection comfortta filan olamaz esp

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eğer kalın yanak alırsanız yol tutuş biraz azalır ama konfor artar benim araçta 195/45/16 var yoldaki en ufak çukur bile aracın içinden hissedilebiliyor. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum

eğer su sesi rahatsız ediyorsa alt takım için ses izolasyonu yaptırabilirsiniz zift ve değişik bir karışımla alt takım çamurlukları filan kaplıyorlar

SİZİN YANAK 45,TAHMİN EDEBİLİYORUM.BENİM BİLE 50,UFAK BİR KASİSDE RAHATSIZ EDİCİ BİR SES.
    185/60/15 ÖLÇÜLERİNDE BİR KIŞ LASTİĞİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.KONFOR VE SES NASIL OLACAK BİR BAKAYIM DİYORUM.DÜN SERVİSTE BİR BAŞKASI 185/65/15 TAKMIŞ ONDA GÖRMÜŞTÜM.GİDİP UCUZ YOLLU BİR LASTİK ALAYIM DİYORUM.KUMHO LAR İDEAL GİBİ GÖZÜKÜYOR.100 TL.
    ÇAMURLUK LAR İÇİN VERDİĞİNİZ BİLGİLERİ ARAŞTIRIP DEĞERLENDİRECEĞİM.TEŞEKKÜRLER

• quote:

quote:

Fasher tek ederim şimdi yavaş yavaş bilgilenmeye basladım bayagı masrafı olcak gibi aracın..devir masrafı 250 tl düşündük ve 16.750 ye anlastık 40 binde 1.4 benzinli..Fiyat için sahibinden com a falan baktım normal gibi geldi bilemiyorumki. Sen esp yok dedin ya arkadaşta zikzak işareti var esp oluyor falan demişti kafam karıstı..Eger yanlış biliyorsa acaba abs konusunda da mı yanılıyor diye düşünmeye başladım açıkçası.Bu arada araba bana daha gelmedi yarın belli olacak hersey ben pek sanslı biri degilimdir merak ediyorum bu araba maceram nasıl sonuçlanacak...

valla ben aracı aldıktan sonra piyasa biraz arttı sanırım ama abs yoksa kesinlikle almayın bence esp kesin yok biliyorum ha eğer fiesta st (yani spor versyonu filansa) belki olabilir onun haricinde ghia collection comfortta filan olamaz esp

şu an aracımda kumho var 4 mevsim sanırım benden önceki sahibinden yadigar 68 kmde iken takılmış şu anda 74 km de kuru zeminde iyi ama ıslak zeminde pek güven vermiyor hafif sert fİrenlerde direk kayıyor. başka bir arkadaşımda ön 2 lastikte kumho kullanıyor şimdilik bir şikayet i yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 9 Aralık 2009; 21:21:02 >

• senin için araştırıken böyle bir ürün keşfettim
    http://shop.wurth.com.tr/product_info.php/cPath/23/products_id/300?osCsid=mcoks4cs72rip3v1vbkuuuum71

ama bunu uygulamak için birde tabancası gerekiyormuş birde aracı lift e kaldırmak gerekiyor ziebart a baktım 279 lira gibi bir fiyat istiyor.
    eğer tabancasını bir yerden temin edebilirsem bende bu ürünü kullanmayı düşünüyorum bir kaç tane yaptıran insan dan yorum okudum nette ses çok kesilmese de eskiye göre daha iyi oluyormuş. zaten bunu yapmadaki amaç alt korumada olduğu için bence değer gibi geliyor

• quote:

senin için araştırıken böyle bir ürün keşfettim
    http://shop.wurth.com.tr/product_info.php/cPath/23/products_id/300?osCsid=mcoks4cs72rip3v1vbkuuuum71

ama bunu uygulamak için birde tabancası gerekiyormuş birde aracı lift e kaldırmak gerekiyor ziebart a baktım 279 lira gibi bir fiyat istiyor.
    eğer tabancasını bir yerden temin edebilirsem bende bu ürünü kullanmayı düşünüyorum bir kaç tane yaptıran insan dan yorum okudum nette ses çok kesilmese de eskiye göre daha iyi oluyormuş. zaten bunu yapmadaki amaç alt korumada olduğu için bence değer gibi geliyor

TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    ŞİMDİ BENDE İNCELEDİM.ARAÇ KALDIRLDIKTAN SONRA TAM OLARAK NERELERE UYGULANIR BU PÜTÜR AL KORUMA OYASI.UYGULAMA ESNASINDA MİKTAR VE KALINLIK NASIL AYARLANACAK?ACABA KENDİMİZ UYGULAYA BİLİRMİYİZ.BİR ŞİŞE TAHMİNİME GÖRE YETMEZ GİBİ GELİYOR.
    UYGULAMADAN SONRA YANİ KURUDUKTAN SONRA ÖYLECE BIRAKILIYORMU YOKSA BAŞKA BİR İŞLEM DAHA YAPILIYOR MU ACABA?

• quote:

quote:

quote:

şu an aracımda kumho var 4 mevsim sanırım benden önceki sahibinden yadigar 68 kmde iken takılmış şu anda 74 km de kuru zeminde iyi ama ıslak zeminde pek güven vermiyor hafif sert fİrenlerde direk kayıyor. başka bir arkadaşımda ön 2 lastikte kumho kullanıyor şimdilik bir şikayet i yok

KIŞLIKLARINI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KUMHOLARIN.100 TL CİVARINDA.KIŞ ASTİKLERİNDE UYGULANAN TEKNOLOJ AŞAĞI YUKARI AYNI.ŞİMDİ DENEMEK İÇİN ALACAĞIM.GİDİP MCHELİN,LASSA,CONTNANTAL VS. ALMANIN HİÇ GEEĞİ YOK.ASLINDA BEN KIŞ LASTİİ ALINMASI TARAFTARI DEĞİLİM,YAŞADIĞIM BÖLGE GEREĞİNCE.ALACAĞIM LASTİİN YANAĞINI 60,TABAN UZUNLUĞUNU 185 YAPARAK BİR KONFOR DENEMESİ YAPAYI DİYORUM.YAZIN BEN ZATEN YAZ LASTİKLERİ ALACAĞIM.195/50/15 ÖLÇÜLERİNDE NOKIAN ALICAM.NOKIANLARI SESSSİZLİK VE KONFORDA BAYA ÖVÜYORLAR.

• bende almayı düşünüyorum ama vaz geçsem bilmiyorum 20000 tl alınacak en iyi dizel olarak bilyorum ama kullanıcsı olarak aydınlatırsanız sevinirim..
  • quote:

quote:

senin için araştırıken böyle bir ürün keşfettim

TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    ŞİMDİ BENDE İNCELEDİM.ARAÇ KALDIRLDIKTAN SONRA TAM OLARAK NERELERE UYGULANIR BU PÜTÜR AL KORUMA OYASI.UYGULAMA ESNASINDA MİKTAR VE KALINLIK NASIL AYARLANACAK?ACABA KENDİMİZ UYGULAYA BİLİRMİYİZ.BİR ŞİŞE TAHMİNİME GÖRE YETMEZ GİBİ GELİYOR.
    UYGULAMADAN SONRA YANİ KURUDUKTAN SONRA ÖYLECE BIRAKILIYORMU YOKSA BAŞKA BİR İŞLEM DAHA YAPILIYOR MU ACABA?

eğer tabancasız yaparsan fazla yoğun olmuyormuş yani ince tabaka atıyormuş öyle yorumlar okudum heralde alt kısımda heryere uygulanabilir gibime geliyor ama plastik çamurluklara tutarmı pek emin deilim

• quote:

Orijinalden alıntı: wengller

bende almayı düşünüyorum ama vaz geçsem bilmiyorum 20000 tl alınacak en iyi dizel olarak bilyorum ama kullanıcsı olarak aydınlatırsanız sevinirim..

aracın amortisörleri biraz sert konfor fazla aramamalısınız yol tutuş iyi tip yerinde onun haricinde 1.4 68 ps lik dizel ilk zamanlarda iyi gelebilir fakat ilerleyen zamanlarda gitmiyor izlenimi veriyor 1.6 tdci 90 pslik olanına yoğunlaşın. cd çalar mp3 çalmıyor benm ki comfort donanım çok gıcık birşey ayrıca arka cam otomatik olmayışı da benim sinirime dokunuyor her seferinde biri açık unutuyor çünki camı ve mazot alırken her seferinde aracın anahtarını pompacıya vermek zorunda kalmak hiç hoş bişey değil sürekli mazot kokuyor anahtarım yav
    + olarak söyliyebileceğim şeyler mp3 çalar (aux ) giriş mevcut abs var ve aynalar elektirikli(bu özellik güzel birşey park ederken işe yarıyor)

gene aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım 2008 2009 1.4 veya 1.6 tdci almaya bütçeniz yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 10 Aralık 2009; 22:18:17 >

• Arkadaşalar arabanın gösterge panelinde en üstte benzin gostergesi ile sıcaklık göstergesi arasındaki yuvarlak küçük kırmızı bir ısık var yanıp sönüyor..araba sönükken farkettim nedir bu yanıp sönen ışık???
  • 2007 dizel fiesta aldım, cool modeli. mesajım bulunsun dönüşte tek tek mesajları okuyacağım.
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.