Şimdi Ara

Fiber ya da Cam elyaf nereden bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, aracıma resimde sarıyla çizdiğim yere navigasyon ekranı takıp, audio çıkışını da teyibin cd changer çıkışına bağlamayı düşünüyorum. Bunu yapmak için fiberden bir kabin yapmam gerekiyor. Şimdi belki diyeceksiniz cam tutucu vs aparatları yokmu diye ama ben kablo görmek istemiyorum arabanın içinde sağda solda. Belki hayal kuruyorum ama yapabilirsem çok hoş olacak.

Bu fiber olayının malzemelerini nereden bulabilirim? Hani şu kabin falan yapıyorlarya hoparlörlere falan, işte ondan bahsediyorum.

Fiber ya da Cam elyaf nereden bulabilirim?

• Fikri olan yok mu?
  • Tek bildiğim cam elyaf kaşındıran bir madde olduğu
    Kendim test etmiş bulunmaktayım.
  • Cam elyaf çatılarda kullanılan malzeme. Ama bunun malzemesine de cam elyaf diyorlar sanırım.
  • Tekne imalatı yapanlara ya da polyestercilere sorabilirsiniz. Ama fiber almakla iş bitmiyor. Kalıp yapıcan içine kalıp ayırıcı sürcen, jelkot sürecen fiberi reçineyle yapıştırıcan vs...
  • seninde söylediğin gibi , oto müzik tesisatçılar kabin yaparken kullanıyor onlara bir sor istersen
  • D-Assault kullanıcısına yanıt
    Bugün aksama kadar bununla alakalı videolar izledim. Baya zevkli bir ise benziyor. Elimde yatkindir az cok. Adamlar sıfırdan konsol yapıyor, hasta oldum. Kafaya koydum yaparım ben bu işi. Başkent sanayisinde bir tamponcu vardı. sanırım ondan çözebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Bugün aksama kadar bununla alakalı videolar izledim. Baya zevkli bir ise benziyor. Elimde yatkindir az cok. Adamlar sıfırdan konsol yapıyor, hasta oldum. Kafaya koydum yaparım ben bu işi. Başkent sanayisinde bir tamponcu vardı. sanırım ondan çözebilirim.

bi iki örnek gönderebilirmisiniz
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarın basına geçince gönderirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayal meyal hatırlıyorum ama Doblo'da göğsü kesip oraya navigasyon yerleştiriyorlar, sonra ona plastik malzemeden bi kabin yapıyorlar da, şimdi bulamadım. Plastik yapılabilir. En kötü eritir döker boyar kullanırsınız.
  • Merhaba.Yaklaşık 12 yıldır fiber ve cam elyaf üretiminde çalışıyom.Türkiyede yerli malı ve ithal elyaflar olarak cam elyafını bulabilirsiniz.Bana sorarsanız en kalitelisi jushi markalı cam elyaf.Bence yerli üretim olan elyafıdan bile daha iyi performans veriyor.polyester kullanımında tassaruf sağlıyor.Yaklaşık 6 yıldır biz fabrikada jushi kullanıyoz ve çok memnunuz.Tavsiye ederim.Ana diströbütör Koloğlu Kimya firması diye biliyorum ama küçük satış yapıyorlarmı bilmem.Arayıp konuşun.Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.