Şimdi Ara

TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Adamlar sokaklara dağıtım kutusunu takmaya başlamış üst sokağa baktım Orada da bu kutudan vardı

TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    İlginç.

Hayırlısı vallahi siz de dedektif olmuşsunuz hocam iz sürüyorsunuz maşallah. TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :) 

• superonline dağıtım kutusu takıldığı için fiber dönüşümü tamamlandı sadece aktivasyon bekleniyor hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 11 Ağustos 2022; 14:5:55 >
    Hayırlı olsun hocam, biz de yeni bir şey öğrendik sayenizde, sağolun.

Bu arada fotoğrafları arşivimize eklememizde bir sakınca var mıdır hocam?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam

Teşekkürler hocam.

sonuç olarak kutu kime aitmiş net belli oldu mu?

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    TurkNet proje ekibi kutu bize ait değil biz takmadık demiş başka birine sordum bizim binamızda da aynı kutudan var bu Superonline ait dedi öyle söylediği için Superonline oluyor

Allah Allah enteresan.. sol havai fiber dağıtım kullanmaya mı başlamış? genelde menhollerden götürürdü

Bölgeye göre belediyeye göre işlemler değişebilir Bazı yerlerde kazı yaparak ilerliyor buraya da Havai kabloyu Çekerek getirdi

ben istanbul kağıthane de ikamet ediyorum türknet ve ttnet böyle getiriyor genelde.. gerçi sol altyapısı var mı kağıthane de bilmiyorum hiç denk gelmedim

Turknet'te Havai kablo çekiyormuş dijital operatör ev internet başvurusu kısmına girip konum açıkken fiber nerede sayfası açılıyor orada adresinde varsa gösterir zaten potansiyeli mevcuttur yazısı gelir

2 sene önce 3 sokak üstüme kadar geldi gigafiber :) ama 2 senedir çivi çakmadı türknet malesef.. dediğiniz kısıma nereden bakıyoruz hocam tam anlayamadım?

Telefonun konumunu aç Google'a fiber nerede yaz Superonline sayfası açılıyor zaten Oradan adresine göre gösterir

eyvallah hocam

• @Ö1f1 @XpressMusic34 yeni bilgiler geldi inceleme yapıldı TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :) 

bizim sokağın başında size attıgım kutunun karşısında aynı kutudan 1 tane daha koymuşlar ama bu kutunun kabloları fazla ve sarılmış diğeri gibi 1 tane değil bina içindeki kabloyu tekrar inceledim türknet drop kablo yazıyor kablo geldi ama kutuları gelemedi :D

kabloyu inceledim üstünde turkuaz yazıyor 2 sokağa kablo çekmişler hem bizim sokağa hem alt sokağa bu kutu dağıtım yapacak

bu kablodan ek kablo ile bina içine kablo çekmişler aynı hattan hem turkcell hemde türknet kablosu geliyor bunlar galiba ortak hat çekip fiber verecekler gigafiberde yalan oldu ortak fiber oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 12 Ağustos 2022; 12:43:28 >

• TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :)

• Merhaba, fotoğraflar için çok teşekkürler. :) @Ö1f1 hocam ne diyorsun, Turknet ile Superonline ortaklaşa altyapı mı çekmiş? TURKCELL VE TÜRKNET 1000 MBPS GELDİ FİBER AKTİF EDİLDİ :) 

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.