Şimdi Ara

Fiber 1000 Mbps Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
1
Favori
9.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut üyeler faydalanamıyor bunun da anlamı şu ;

Yılbaşında mevcut üyeler için özel 1000 mbps paketi çıkarıp daha uygun fiyata verebilirler 249 TL gibi... Hep böyle oluyor genelde

• Mevcut üyelere verseler keşke...

• Antlion A kullanıcısına yanıt

Bu enflasyon ile imkansız gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antlion A kullanıcısına yanıt

200mbps yi 249tl yapmasınlarda :)

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    249 olmasada 179 veya 199 kesin yaparlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam tersi hız verselerdi alırdım herhalde Fiber 1000 Mbps Kampanyası Fiber 1000 Mbps Kampanyası 

20 Mpbs DL/ 1 Gbps UL Fiber 1000 Mbps Kampanyası Fiber 1000 Mbps Kampanyası 

• SANSÜRONLİNE daha gerçek 200mb fiber veremiyor ,1000mb mi verecek. Bence kampanya adı şimdiden ''milleti kanser etme kampanyası'' olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 20 Aralık 2021; 1:34:50 >
  • Ben gayet memnunum. sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşün.

Fiber 1000 Mbps Kampanyası
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

Hocam sahiden, nasıl kullanıyorduk? Fiber 1000 Mbps Kampanyası 

• guguk kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 3 aydır arıza taleplerim açık bir şey yapmıyorlarki. Şikayetleri yenilemezsem kafalarına göre talebi kapatıp gıdım düzelttiği hızları eskiye döndürüyorlar bu SANSÜRONLİNE

• Kullanıcı adı ve şifreyi biliyorsanız başka router ile deneyin. Ben öyle yaptım hiç sorun yok

• denedim fakat mevcut msuteri oldugun icin gecirmediler, yilbasindan sonra kampanyalar guncellenecek dedi yani fiyatlara bindirim yapacaklar, mevcut uyelere de bundan daha iyi bir paket getirmezlerse taahhut bittiginde superonline cok bekler

• Cumartesi kayıt bıraktım hala arayacaklar

• Bu şartlarda yazan modem fiyata dahil diyor wifi5 mi paket fiyatı içinde yoksa wifi 6 da isteğe göre ücretsiz veriyorlar mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt

Paket ücreti aynı kalacak şekilde istenilen modem seçilebiliyor hocam. Wifi 6 da seçilse wifi 5 de seçilse ay sonu ödenecek fatura 299 TL. Wifi 6 cihaza önce bindirim sonra indirim yaptığı için kafa karışıklığı yaratmışlar.

Fiber 1000 Mbps Kampanyası
  • furkanorta00 kullanıcısına yanıt

Abone olmak için numara bıraktım hala atayacaklar 5 gündür:)

• YunusPhp kullanıcısına yanıt

Düşük fiyattan yüksek hız verip şirketin kârlılığını azaltmamak için işi yokuşa sürüyorlardır hocam Fiber 1000 Mbps Kampanyası Tam da bir türk şirketinden beklenecek hareketler bunlar :)

Boş boş reklam yapmasınlar :)

Madem almıyorlar wifi6 tercih etmek mantıklı. Gerci şuan wifi6 destekleyen bir cihazım yok ama olsun :) dun basvuru yaptım mesaj geldi 48 saat içinde ekiplerimiz sizi arayacak diye. Herhalde pazartesi dönüş yaparlar.

• YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Ben dün aksam saat 7 gibi dijital operatörden basvurdum saat gece 10 gibi dönüş yaptılar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.